Skocz do zawartości

Animal Crossing


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Ją odpalam raz na miesiąc tylko po to, żeby polazic, zrobić z wioski wykopisko i pogadać z każdym mieszkańcem. Ten ostatni powód najważniejszy bo dialogi sa genialne, okok.

Też tak planuję. Na pewno zobacze jak wygląda zima i co tam można wtedy łapać lub złowić. Nie jest to jednak coś w co chce grać codziennie po np. 2 godziny.

Odnośnik do komentarza

Wyspa jak to wyspa ale zima jest bałwan i ... Jingle ale on już nie daje tak dużo jak w ACPG czy ACCF. Za to robali prawie nie ma a rybek tu nie co doszło choć nie tak wiele jak by się zdawało ale jest ok. Uważam lato za najlepsza porę by dłubać przy robakach dla kasy muzeum zobowiązuje na całoroczne gmeranie w krzakach i wodzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja grałem w AC na jesieni i w zimie zeszłego roku, wg statystyk 3dsa to była najczęsciej odpalana gra, a średni czas gry 30min, i to się w miare zgadza, rzeczywiście odpalałem ją codziennie na ok 30min żeby zrobić kilka czynności (wg statystyk 3dsa inne gry np pokemon, monster hunter albo fantasy life - mają więcej podobną ilość godzin nabite (nie licząc MH który ma ponad 120h, w sumie na psp miałem znacznie więcej), i mimo mniejszej ilości uruchomień to średni czas gry był ok 2-4 godziny, a nie 30min jak w przypadku AC)

tak jak mowilem wyżej - grałem głownie na jesieni i w zimie rok temu, i wtedy byłem serio ciekawy innych pór roku, ale jak przyszło co do czego i nastało lato to okazało się że gra mi się tak znudziła że tak naprawde w lecie odpaliłem ją tylko raz...

 

no niestety, zamysł gry i granie w czasie rzeczywistym to fajne patenty, ale niestety ilość czynności jest bardzo ograniczona...

gdyby AC oprócz dotychczasowych możliwości dorzuciło by jeszcze harvest moon i rozbudowane bycie farmerem + fantasy life czyli rozbudowane bycie różnymi  rzemieślnikami, to w połączeniu z czasem rzeczywistym to by mogła być naprawde cudowna fantastyczna gra wciągająca naprawde na lata

niestety ilość zadań do zrobienia jest naprawdne ograniczona, więc gra po jakimś czasie sie nudzi, a szkoda

 

animal crossin + harvest moon + fantasy life = GOTG!!*

 

* - nie licząc monster huntera bo on dla mnie jest zawsze GOTG

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W AC mało może się robi jako tako innych czynności ale skompletowanie katalogu nie wiem czy ogarnę do WiiU edycji. Nawet 80% nie mam bo nie mam odznaki za to.  AC gram regularnie z małymi przerwami po 3 tygodnie raz na 2-3 miesiące a tak potrafię 2 godzinki poświęcić na sam progres z tym że teraz miasto obrosło mi kwiatami i nie długo fossile nie będą się pojawiać a taki design mi odpowiada choć te ostatnie są dla gotówki nie co potrzebne. Najgorsze będzie zrobienie 100mln dla bankomatu w domu, choć tu jest to o kosmos łatwiejsze niż na GCN Wii tam 999.999.999 wymagało :P kto to zrobił bez oszukiwania ?? Muszę jakoś pomyśleć strategie obrać by do końca 2015 mieć ta gotówkę te 399k na robakach to kusząca oferta tym bardziej że trwa tylko 1 połów 40 minut. 

 

 

 

PS: Dziś Halloween a mi się nie chce tego wykonać za długo obecnie to trwa a melodia mnie nuży jak diabli zmienili by ją. Inne festiwale są przyjemniejsze np. jak wpada Pave ta samba :) Wiem można wyciszyć ale co to za radocha grać bez głosu. Tylko na GCN wykonałem to święto na Wii była powtórka z rozrywki ale u mnie na opak niby zmienili ale meh po 10 minutach latania z bgm jestem śpiący.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No problem. Wiele wiem o grze ale i tak mimo wszystkiego prawie nie mam 80% katalogu a kupuje co zobaczę nowego i tylko mini gry zostay może by dało się ustawkę  zrobić jakąś ktoś chętny na wspólne granie by zdobyć w kilka posiedzeń te odznaki?  A i medali by się nazdobywało a mni gry są spoko głównie coop więc jest ktoś ?

Reguły proste 0 time travellingu  później podam fc.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Ogólnie rozmowy z mieszkańcami powalają. Czasami jak gram jest mi szkoda nie wracać do gry choćby po to by sprawdzić czy nie ma chętnego na wyprawę i wtedy pojawia się nie smak jak wyjedzie bo każdy tam ma swoje ego i na swój sposób jest ciekawym osobnikiem. Nie spotkałem się z tak rozwiniętym tym wątkiem w poprzednich częściach. Grę sobie cenie oj 600 godzin za moment stuknie.

 

PS: Pomieszali te zadania świąteczne tak że nie chce się tego wykonywać a zakładam że jest jak z Jingle tylko mała popierdółka do otrzymania od Zippera. Wiem zmieniają nie co ale na Wii od zająca dostałem cały komplet w 30 minut. Tu na przykład w Haloween trzeba nabiegać się w przebraniu za lizakami odpowiednim do tego eh za bardzo czasochłonne to się robi już. Różnorodność różnorodnością a nie mam ochoty siedzieć przed konsola x godzin za słaba jednak nagrodą, jasne mogę tego nie robić ale 100% nie będzie mimo że już i tak wycisnąłem z tej odsłony więcej niż w obojętnie której poprzedniczce.

BTW Ma ktoś pomysł jak osiągnąć ostatni pułap w HHA?? Stare metody są w użyciu a jednak mimo 3 kompletów tylko 199k pkt zdobyłem a potrzeba znacznie więcej.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dzięki, zacząłem od nowa i jest super. Gram od soboty, niestety nie zakupiłem rzepy w niedzielę. Jak na razie złapałem trochę ryb i skamielin, oddałem do muzeum te które mi się nie powtarzają. Pozostałe sprzedałem i spłaciłem pierwszy domek za 10 tys. Teraz trzeba nazbierać ponad 30k. Co jeszcze mogę tu robić oprócz zbieractwa ? I dlaczego w sklepie nie mam siatki na owady, jak mogę ją zdobyć ? Skąd wezmę nasiona do sadzenia kwiatków/drzewek?

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Dzięki, zacząłem od nowa i jest super. Gram od soboty, niestety nie zakupiłem rzepy w niedzielę. Jak na razie złapałem trochę ryb i skamielin, oddałem do muzeum te które mi się nie powtarzają. Pozostałe sprzedałem i spłaciłem pierwszy domek za 10 tys. Teraz trzeba nazbierać ponad 30k. Co jeszcze mogę tu robić oprócz zbieractwa ? I dlaczego w sklepie nie mam siatki na owady, jak mogę ją zdobyć ? Skąd wezmę nasiona do sadzenia kwiatków/drzewek?

Asortyment w sklepie sie zmienia wiec w koncu bedziesz je mial (jak dobrze zapamietalem). Dalej jeszcze jest wyspa Tortimera, na ktorej mozesz sie bawic w rozne minigierki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...