Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Z kosmosu? Ogolnie ceny gier ida mocno w góre, zwlaszcza limitowanych edycji, ale bycie w szoku ze w Ultimie kolekcjonerka za 400zł to troche dziwne jest.

 

Tales of Xillia 2 400zł limitka, Talesy inne na PS3 i Zestiria tez koło 400zł. Dark Soulsy to samo, zawsze ceny oscylowały w okolicach 400zł.

 

Tutaj nie dosc ze ZELDA to nowa konsola i ogolnie super nowosc, jest hyper i jest podaż a ilosc sztuk limitowana.

 

Czy cena jest wysoka? Mysle ze tak, ale jak mówie, patrzac na ceny gier w przeszlosci kolekcjonerskich wydań plus to co sie dzieje na swiecie i na ebayu martwilem sie ze zaryzykuja cena w granicach 500zł, wiec jest drogo, ale bez jakies ogromnej tragedii i skandalu.

Odnośnik do komentarza

@Velius

Wybacz to ja wolę się połasić na Amerykańską edycję, która kosztować mnie będzie może i te 400zł ale w zestawie mam praktyczniejszy pokrowiec na Switcha, który na razie osobno jeżeli kupić to wynosi średnio 100zł (a na pewno nie będzie ten z limitki dostępny). 

 

Po prostu Europejska wersja jest biedna w chuy a na dodatek jest dwukrotnie droższa od takiej limitki Zeldy SS, który był z OSTem i Wiilotem. Jeszcze 360zł jak Cię mogę ale 399zł za to że będzie płyta z kilkoma utworami i łapacz kurzu? No sorry nie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Velius

Wybacz to ja wolę się połasić na Amerykańską edycję, która kosztować mnie będzie może i te 400zł ale w zestawie mam praktyczniejszy pokrowiec na Switcha, który na razie osobno jeżeli kupić to wynosi średnio 100zł (a na pewno nie będzie ten z limitki dostępny). 

 

Po prostu Europejska wersja jest biedna w chuy a na dodatek jest dwukrotnie droższa od takiej limitki Zeldy SS, który był z OSTem i Wiilotem. Jeszcze 360zł jak Cię mogę ale 399zł za to że będzie płyta z kilkoma utworami i łapacz kurzu? No sorry nie

 

400zł? Przeciez one juz sie wyprzedaja na ebayu od 1400 do 1800zł. Placenie 5x tyle za jakis pokrowiec to jest dopiero dziwota. Ja wole kupic Limitke z w pieknym pudelku za 379zł i dokupic pokrowiec za 100zł jednak.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

@Velius

Wybacz to ja wolę się połasić na Amerykańską edycję, która kosztować mnie będzie może i te 400zł ale w zestawie mam praktyczniejszy pokrowiec na Switcha, który na razie osobno jeżeli kupić to wynosi średnio 100zł (a na pewno nie będzie ten z limitki dostępny). 

 

Po prostu Europejska wersja jest biedna w chuy a na dodatek jest dwukrotnie droższa od takiej limitki Zeldy SS, który był z OSTem i Wiilotem. Jeszcze 360zł jak Cię mogę ale 399zł za to że będzie płyta z kilkoma utworami i łapacz kurzu? No sorry nie

 

400zł? Przeciez one juz sie wyprzedaja na ebayu od 1400 do 1800zł. Placenie 5x tyle za jakis pokrowiec to jest dopiero dziwota. Ja wole kupic Limitke z w pieknym pudelku za 379zł i dokupic pokrowiec za 100zł jednak.

 

 

A ja wolę poczekać jak normalnie myślący człowiek bo jak NoA zobaczy zainteresowanie to jeszcze się przekonasz że ten Special Edition jeszcze się pojawi za 99$. Naprawdę nie widzę powodu, dla którego miałbym się tak s.rać na jakąs limitkę. Fatal Framea też jak głupi pilnowałem bo miało tak mało sztuk być w polsce i co, gdzie nie wejdziesz to dalej kupisz za te 300/400zł a jeszcze na zeszłe wakacje była do dostania za 250zł. W skrócie po co mam się łasić na ubogie wydanie skoro to co się liczy to gra. Na razie to wolę dorwać w Powerplay za te 210zł podstawkę bo i tak nie jeden Janusz będzie gadżety z limitki sprzedawał za 100zł 

Odnośnik do komentarza

 

 

@Velius

Wybacz to ja wolę się połasić na Amerykańską edycję, która kosztować mnie będzie może i te 400zł ale w zestawie mam praktyczniejszy pokrowiec na Switcha, który na razie osobno jeżeli kupić to wynosi średnio 100zł (a na pewno nie będzie ten z limitki dostępny). 

 

Po prostu Europejska wersja jest biedna w chuy a na dodatek jest dwukrotnie droższa od takiej limitki Zeldy SS, który był z OSTem i Wiilotem. Jeszcze 360zł jak Cię mogę ale 399zł za to że będzie płyta z kilkoma utworami i łapacz kurzu? No sorry nie

 

400zł? Przeciez one juz sie wyprzedaja na ebayu od 1400 do 1800zł. Placenie 5x tyle za jakis pokrowiec to jest dopiero dziwota. Ja wole kupic Limitke z w pieknym pudelku za 379zł i dokupic pokrowiec za 100zł jednak.

 

 

A ja wolę poczekać jak normalnie myślący człowiek bo jak NoA zobaczy zainteresowanie to jeszcze się przekonasz że ten Special Edition jeszcze się pojawi za 99$. Naprawdę nie widzę powodu, dla którego miałbym się tak s.rać na jakąs limitkę. Fatal Framea też jak głupi pilnowałem bo miało tak mało sztuk być w polsce i co, gdzie nie wejdziesz to dalej kupisz za te 300/400zł a jeszcze na zeszłe wakacje była do dostania za 250zł. W skrócie po co mam się łasić na ubogie wydanie skoro to co się liczy to gra. Na razie to wolę dorwać w Powerplay za te 210zł podstawkę bo i tak nie jeden Janusz będzie gadżety z limitki sprzedawał za 100zł 

 

 

Ale Ty mówisz o rynku Europejskim, to sie nijak ma do rynku USA. W EU zawsze jest wszystkiego wiecej bo rozdzielaja na xxx krajów + xxx sklepów. W USA Nintendo zlewa Kanade i inne regiony, wyłącznosc na limitki maja głównie Gamestop oraz Bestbuy. Do tego od zarania dziejów ilości sa naprawde niskie i nie zdarzylo sie zeby byl jakis reprint limitowanej edycji.

 

Mówie to z doswiadczenia bo wiesz ze zbieram gierki na DS i 3DS z tamtego regionu, jak nie zlozysz pre-ordera na czas to juz koniec, zostaje ebay. Mozesz oczywiscie polowac za 99$ ale watpie zeby ktos za tyle sprzedal, sprawdzajac zakladke "Sold" na ebayu. Najlepszym rozwiazaniem jest szukanie osobno etui jak Ci nie zalezy na opakowaniu i mieczu.

Odnośnik do komentarza

Po prostu uważam że taka limitka jaką mamy powinna max. 300zł kosztować. Zelda TP z Amiibo i OSTem kosztowała mnie jakieś 200/220zł a tu mam dopłacać 150zł, gdzie chociażby jedno z Amiibo do Breath of the Wild dodali w zamian a tak to mamy łapacz kurzu i płytkę CD z pewnie 10-ma utworami ;/ Na razie się wstrzymam,. Mam w KiGu pre-order na Zeldę na Wii U, jak pojawi się jeszcze raz w KiGu to może wezmę ale nie jara mnie ona za bardzo. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Po prostu uważam że taka limitka jaką mamy powinna max. 300zł kosztować. Zelda TP z Amiibo i OSTem kosztowała mnie jakieś 200/220zł a tu mam dopłacać 150zł, gdzie chociażby jedno z Amiibo do Breath of the Wild dodali w zamian a tak to mamy łapacz kurzu i płytkę CD z pewnie 10-ma utworami ;/ Na razie się wstrzymam,. Mam w KiGu pre-order na Zeldę na Wii U, jak pojawi się jeszcze raz w KiGu to może wezmę ale nie jara mnie ona za bardzo. 

 

Cena podstawki to jednak 259zł, wiec jak limitka moze kosztowac 300zł? Ja tez uważam ze ceny sa za wysokie, ale nie zgadzam sie ze limitka powinna byc rozdawana za darmo, zwlaszcza ze sklepy zmieniaja nagle ceny na 260zł wiec +100zł za limitke ma sens. Mi sie ten mieczyk i pudełko podobaja, a sound selection to zawsze bylo scierwo i zmora prawie kazdej kolekcjonerki bo to jest bezwartosciowe, jakbynie mogli wiecej utworów dać.

 

Ogólnie kiedys limitke sie kupowalo za 229-259zł i czlowiek myslal ze drogo i mysle ze bedzie jeszcze gorzej z czasem.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...