Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ,że Zelda nie będzie dostępna na premierę w eshopie ?

Wszyscy tak srają po gaciach, że już nie wiem co myśleć. Jeśli będzie dostępna to jaki problem z zakupem i to jeszcze po zaniżonej cenie na ruskim koncie.Pewnie wyjdzie ze 150 złotych "z przesyłką".

Dajcie na luz, problemu z zakupem Zeldy na WIIU nie będzie.

Edytowane przez Jagar
Odnośnik do komentarza

Uwierz mi ostatnią rzeczą jaką zrobię (jak większość tutaj co się tak sra) to jest przejście wyłącznie na cyfrówki. Nie kupowałem, nie kupuje i nie będę ich kupował. Wyjątkami jest te 5 gier na krzyż, które wychodzą tylko cyfrowo od małych zespołów, które mnie się podobają a kosztują max. 80zł 

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No i co, jest jakieś konkretne info o wersji na Wii U w PL? Do mnie nikt z KiG nie dzwonił.

 

Jest info od sklepu Menago:

 

-Doszło do nieporozumienia z dystrybutorem. Wersja na Wii U wychodzi 3 marca, czyli równo z wersją na Switcha.

-Cena wersji na Wii U wzrosła do poziomu wersji na Switch.

 

Figurki Amiibo fajne, na pewno kupię Zeldę i strzelającego Linka.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Uwierz mi ostatnią rzeczą jaką zrobię (jak większość tutaj co się tak sra) to jest przejście wyłącznie na cyfrówki. Nie kupowałem, nie kupuje i nie będę ich kupował. Wyjątkami jest te 5 gier na krzyż, które wychodzą tylko cyfrowo od małych zespołów, które mnie się podobają a kosztują max. 80zł 

Mam tak samo, prędzej skończę z graniem, niż przejdę całkowicie na cyfrówkę. Też nie kupuje i nie będę kupował takich gier. Owszem tak jak u Ciebie jest kilka wyjątków, ale są to pomniejsze produkcje, kupione na różnych przecenach, które nie wygląda na to by miały trafić do pudełek.

 

 

Info z wczoraj - nie wyjdzie już żadna inna gra od Ninny na WiiU - Zelda jest ostatnia http://www.polygon.com/2017/1/19/14313914/legend-of-zelda-breath-of-the-wild-last-nintendo-game-for-wii-u

 

W sumie to było wiadomo, ale jakoś tak smutno się robi.

Tu akurat nie ma zaskoczenia, Zelda to świetnie zapowiadające się pożegnanie dla Wii U...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No i co, jest jakieś konkretne info o wersji na Wii U w PL? Do mnie nikt z KiG nie dzwonił.

 

Jest info od sklepu Menago:

 

-Doszło do nieporozumienia z dystrybutorem. Wersja na Wii U wychodzi 3 marca, czyli równo z wersją na Switcha.

-Cena wersji na Wii U wzrosła do poziomu wersji na Switch.

 

Figurki Amiibo fajne, na pewno kupię Zeldę i strzelającego Linka.

 

To dobrze, przynajmniej planów nie będę musiał zmieniać i najpierw ogram sobie Zeldę, a później Personę 5 - zapowiadają mi się dwa grube miesiące ^_^. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nieźle, to już ingerencja w logo i Nintendo powinno zaprotestować. Zwykłe niemieckie wydania omijam szerokim łukiem, gorzej że paskudzą tym czymś kolekcjonerki. I jeszcze doszedł do tego ruski znaczek, porażka :facepalmz:

 

PS: Właśnie sobie uświadomiłem że dokładnie taką okładkę dostaniemy w edycji limitowanej. I znowu będę musiał opchnąć to na aukcji i kupić normalną.

Edytowane przez _A_
Odnośnik do komentarza

Co zabawne ich poprzedni wzór był wielkości obecnego znaczka PEGI xD

 

 

91240_800.jpg

A wystarczyło się zmieścić w poprzednie obramowanie albo wyebać ten prześwitujący kwadrat i od razu wyglądałoby to lepiej. 

 

@_A_

Główna siedziba Nintendo of Europe znajduje się właśnie w Niemczech i z tego co pamiętam od śmierci Iwaty oby dwa zachodnie oddziały dostały większą niezależność względem głównej siedziby w Japonii. Więc wszelkie zażalenia można mieć do Shibaty, który na to pozwala. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Z oferty poradnika na Amazonie można się dowiedzieć o aktywnościach pobocznych. Więc Ragus, w razie jak by nie było klasycznych dungeonów to i tak będziesz miał co robić :) Mnie też drażni brak informacji o lochach, wystarczyłby kilkusekundowy montaż.

 

Drobne spojlery dotyczące aktywności pobocznych:

 

 

120 Shrine mini-dungeons, 900 Korok seed puzzles, 76 side quests all mapped out and ready for you to discover and complete! Also includes optional challenges, mini-games, unlockables, Easter eggs, and more.

 

No nieźle, mają rozmach zeldasyny! Miesiąc grania jak nic.

 

 

Ta okładka to jest coś pięknego, na pewno se kupię jak będzie gdzieś dobra cena.

 

91QapAm-a-L.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...