Skocz do zawartości


zdrowywariat

Użytkownicy
 • Zawartość

  1484
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

71 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

539 wyświetleń profilu
 1. zdrowywariat

  Nintendo Switch - temat główny

  Sam się uspokój misiaczku z Fickiem.
 2. zdrowywariat

  GOTY 2018

  Przynajmniej nie walę ściemy tak jak Ty z SO, tylko mówię prostu z mostu, co myślę. A Ty idź na rower. Pierwsze, a czwarte (poza podium) robi różnicę ;).
 3. zdrowywariat

  GOTY 2018

  Spoko, no szkoda, że nigdy nie będzie nagrody dla indyka, bo nigdy żaden nie wygra z dużą grą. Przez co zawsze te indyki będą trochę w cieniu. Nie nazwałbym dzieleniem gier zestawienie RDR2 i Celeste jako gier roku, „małej” i dużej. No cóż, niech będzie jak chce większość.
 4. zdrowywariat

  GOTY 2018

  Tak samo jak Ty masz swoją prawdę! Więc nie pier farmazonów. Bo są tacy co podzielają twoje zdanie i są tacy, którzy się z nim nie zgadzają. Czytałeś wszystkie posty? Czy tylko cytujesz te, które są Ci na rękę? Akurat Celeste ma dość mocną konkurencję, choćby w postaci Dead Cells, na pewno mocniejszą, niż RDR2.
 5. zdrowywariat

  GOTY 2018

  Nie dzielimy to znaczy kto? Za wszystkich się wypowiadasz? Skoro nie dzielicie to żaden indyk nigdy nie zostanie wyróżniony, ot co!
 6. zdrowywariat

  GOTY 2018

  Nie wiem, czy miałeś kiedyś doczynienia z jehowymi? Są nad wyraz uprzejmi, więc wyp, a teraz możesz mnie już skreślić z listy jehowych :). Jestem przebudzony, innymi słowy mam dobrego dilera, ale numer! Odnośnie głosowania na grę roku, to krzywdzące dla indyków zestawianie ich z wysokobudżetowymi grami, krzywdzące dla developerów. Najlepszym kontrastem jest porównanie SV z RDR2, jeden gość vs ilu? Co mnie obchodzi jak to wyglądało w 2017, czy wcześniej? Może czas na zmiany?
 7. zdrowywariat

  GOTY 2018

  Powinny być dwa tytuły gry roku, osobny dla indyków! W tym roku przez ten j_bany archaizm nie dostanie wyróżnienia (prawdopodobnie) Celeste, w innym zaś nie dostało SV i Cuphead i itd., a to mogłaby być dodatkowa reklama dla tych gier, dzięki czemu być może ktoś jeszcze by się skusił na te tytuły.
 8. zdrowywariat

  GOTY 2018

  Zakładającego wątek.
 9. zdrowywariat

  GOTY 2018

  Masz prawo do swojego zdania, moim natomiast pozbawiacie nagrody HK, bądź Celeste, bo wiadomo, że wygra RDR2, a rok temu wiadomo było, że wygra Zelda, i chyba co rok wygrywa duża gra.
 10. zdrowywariat

  Nintendo Switch - temat główny

  Czy dzisiaj jest Prima aprillis?
 11. zdrowywariat

  GOTY 2018

  Ja wiem, że indyki nie mają się czego wstydzić, ale fajnie by było jakby były dwie nagrody . Łatwiej się wtedy głosuje, a poza tym indyk, bądź duża gra, nie pozostają bez nagrody.
 12. zdrowywariat

  GOTY 2018

  Myślę, że indyki powinny być osobno, bo są bez szans z dużymi produkcjami. Największe rozczarowanie to cisza, odnośnie Retro.
 13. zdrowywariat

  GOTY 2018

  Gra roku: Celeste, takie indyki to ja rozumiem, dyszka jak nic, gdzie większość indyków to maks ósemka, śliczny pixel artowy platformer, z zajefajnym designem leveli, a OST zasługuje na Oskara.
 14. zdrowywariat

  Porty - życzenia i stan faktyczny

  Przyjąłbym z otwartymi ramionami MK Trilogy z onlinem i najlepiej remake.
 15. zdrowywariat

  Gierkowe rozczarowania

  Niby dlaczego? Piszesz, że Ci nie podeszła i tyle. O dziwo napisał to ten, który grał w SO 40min :). Lepsza najgorsza prawda, niż jakiekolwiek kłamstwo, z każdym postem się pogrążałeś, po co?
×

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.