Jump to content

zdrowywariat

Użytkownicy
 • Content Count

  2548
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

272 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

956 profile views
 1. Złapał mnie zakupholizm, w co by tu zagrać?
 2. Język polski cały czas ewoluuje, więc niech to zmienią, bo to bez sensu. Rozumiem napisać z szacunku Twoi rodzice, Wasze dziecko, ale nie (pipi) Twoje gry, albo Wasz zakład.
 3. Mnie też to irytuje, wszędzie to pchają, Twój samochód, hehe, rozumiem zwrócić się z szacunkiem do kogoś na Ty i tyle.
 4. Nie jestem pewien, przecież mówi o zakładzie. Ty, Ciebie itp. ok.
 5. Przecież konsole mają być wstecznie kompatybilne, pewnie wydadzą patcha jak to było przy pro, który podbije rozdziałkę itp. Czy się nie opłaca dla tego 1mln, czy 2mln nowych konsol na premierę? Biorąc pod uwagę, że gry tworzone specjalnie pod nową generację na premierę to będą jak zwykle średniaki, to chyba jednak się opłaca? Gdybym nie miał PS4 na przykład to przy zakupie PS5 wziąłbym TLOU2 i CP2077 właśnie, żadnego tam na szybko skleconego CODa, czy Fifkę.
 6. Strzelam, że to jeszcze nie jest ostateczna premiera i we wrześniu ogłoszą, że potrzebują dodatkowego miecha, bądź dwa. Podobnie będzie z TLOU2. Nie wiem, czy nie celowo próbują przeciągnąć premierę, żeby wstrzelić się w premierę konsol nowej generacji. Jeśli tak to może nawet i dobrze.
 7. Nie chodzi o promocję, po prostu chcę sobie zafundować w tym roku OLEDa z HDRem i PS5 na premierę, więc poczekam też z CP2077 i TLOU2, żeby ograć je w najlepszej możliwej jakości, bo nie wątpię, że dostaną jakiegoś boosta na nowej generacji. Poza tym zwykle na premierę nowej konsoli nie ma gier, więc dzięki cierpliwości pobawię się w wyżej wymienione gry + Ghost of Tsushima. Oczywiście, jeśli wytrzymam, bo gdy zobaczę same dyszki dla TLOU2 to plan może pójść się... xD.
 8. Ja poczekam te dwa miechy i wezmę grę na premierę PS5, które ma być wstecznie kompatybilne. Do tego nowy TVik i TLOU2. Już się nie mogę doczekać świąt.
 9. Chodzą ploty, że Retro tworzyło jakieś RPG muzyczne, i że po 3 latach projekt poszedł do kosza. Niech dają już żyć z nimi. Najpierw jakiś Star Fox GP, a teraz to. 6 lat minęło i nic, to są jakieś jaja.
 10. Będzie dobrze. Nie ma co się martwić. Remake dwójki dał radę to i trójki da. Wnioskuję po komentarzach, że większości najbardziej podoba się ta część, którą jako pierwszą ogrywali :).
 11. Poczekam nawet do premiery PS5, niech szlifują, byleby gra spełniła oczekiwania.
 12. Być może, bo we wszystkich b-sideach schodzę już poniżej 10 zgonów, grając na luzie, no może oprócz 7go, bo jest trochę dłuższy. To znaczy zacząłem wierzyć, że mogę to zrobić.
 13. Przypomina smar, tłuste to i białe :). Ja wziąłem ten: https://www.sprayster.com/product/dp60-250ml-lubricant/
 14. Kupiłem ten contact cleaner, który ktoś tu polecał i potwierdzam, że działa, przynajmniej na razie. W jednym lewym joyu postać czasem sama szła mi w prawo, a w drugim lewym szwankowała góra. Przetestowałem oba w b-side 7 w Celeste i wszystko grało. Mam nadzieję, że tak zostanie. Ten contact cleaner to smar po prostu.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.