Skocz do zawartości


zdrowywariat

Użytkownicy
 • Zawartość

  1017
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

39 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  No ja nie skreślałem podstawki po pierwszych minutach, moim zdaniem pierwsze minuty to w ogóle szok i jedno z najlepszych growych przeżyć. Po wyjściu z bunkra od razu poczułem, że mam do czynienia z czymś wyjątkowym. Drugie takie uczucie nastąpiło po zaliczeniu 4 świątyń.
 2. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  Mieszacie. Czyli co ujowe?
 3. Mario + Rabbids Kingdom Battle

  ... to bym Cię porobił ;).
 4. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  Już zakupione, mam nadzieję, że do 400h dobiję :). I to mi się podoba, zapowiedź tego samego dnia co premiera :).
 5. Xenoblade Chronicles 2

  Jeśli nie lubisz jakiegoś gatunku, a chcesz spróbować to musisz się liczyć z tym, że gra może Ci nie podejść, ale nawet w ulubionym gatunku ponosisz ryzyko. Nigdy nic nie wiadomo, czasem możesz się miło zaskoczyć, a czasem wku, na pewniaku. Nie wiem w czym masz problem i co chcesz nam przekazać? Powiem tak: „kto nie ryzykuje ten szampana nie pije”. Było kilka gier, które kupiłem ot tak, bez ciśnienia, a później nie mogłem odejść od konsoli.
 6. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  Ja po prostu grałem, gdy zrobisz 120 świątyń, a przy okazji będziesz zbierał trochę kamieni to nie ma bata, żeby ci na coś nie starczyło, mam wszystko i jeszcze 50.000 na plusie. W Zeldzie jest co robić, więc nie ma sensu farmić zawczasu, kasa „sama” powinnna się uzbierać.
 7. "Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.

  Ja mam 3 malutkie ryski z tyłu, ale nie wiem, czy to od docka, bo z przodu żadnych. Zaznaczę, że konsola jest dosyć często wyciągana i wkładana. Po prostu robię to w miarę ostrożnie, ale i też bez przesady. Oczywiście ekran bez folii.
 8. Awaryjność Nintendo Switch

  Chyba nie docztytałeś, że nie da się saveów zgrać? Zagadanie nie ma tu nic do rzeczy, wszystko zależy od sklepu. Też wymieniłem kiedyś PS2 i X360 na nowego. W Gamestopie wymieniają od ręki, nie wysyłają na żeden serwis. To samo proponowali mi ze Switchem, ale mam 300h w Zeldzie i nie tylko, więc poczekam do końca gwarancji, bo może do tego czasu pojawi się płatny online z saveami w chmurze.
 9. Awaryjność Nintendo Switch

  Problem jest wtedy, gdy wychodzi twoja gra, na którą czekałeś. Nikt nie chce czekać dodatkowego miecha. I nikt nie chce też stracić saveów, gdyby dało się je zgrać na kartę to co innego.
 10. Xenoblade Chronicles 2

  Dziwne z tą grafą... niektóre gry wyglądają/chodzą lepiej w docku, a inne w handheld mode. Najpierw była Zelda, wszyscy chwalili handheld mode, a teraz na odwrót, w sumie już od SMO? Zobaczymy jak będzie dalej, z innymi grami, spodziewałem się jednak, że każda gra będzie lepsza na małym ekranie, a jednak jest na odwrót.
 11. Nintendo Switch - temat główny

  A Ty jakimś krytykiem, to Ci wychodzi najlepiej, największa zrzęda tego forum :). Dla twojej informacji strzeliłem z 97% dla Zeldy i Mario . Wrócimy do tematu za jakiś czas
 12. Nintendo Switch - temat główny

  Mówiłem o tym jak tylko konsolkę pokazali, pęknie 100 baniek ;).
 13. Xenoblade Chronicles 2

  „Xenoblade Chronicles 2 isn’t a bad game by any means, but it’s one that only die-hard JRPG fans will love.” - 65/100 najgłupsze uzasadnienie jakie czytałem. Zabrzmiało jak: 65, bo nie lubię jrpgów, fachowiec :).
 14. Xenoblade Chronicles 2

  Polski Sterling :).
 15. Xenoblade Chronicles 2

×