Jump to content


zdrowywariat

Użytkownicy
 • Content Count

  2077
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

173 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

740 profile views
 1. Dobrze to wygląda. Day1, jeśli czegoś nie spier... jak sterowanie na przykład. Najbardziej cieszy cena, bo za 2/3 nowości, podobnie było z Crashem trylogią. Bo niektórzy życzą sobie pełną cenę za niby remastery, czy porty, nie powiem kto.
 2. Z 0 i 4 poczekam na obniżkę, ale jedynka moja ulubiona kusi :).
 3. Ogrywa ktoś już Residenta któregoś?
 4. Myślę, że to problem psychiki u Nemo, że mu jego facjata przeszkadza, a nie ekranu xD.
 5. Na Yoku’s Island Express jest 50% przecena, mam to na watch liście, no ale mam w co grać na tę chwilę :).
 6. Wszystko przez kilka głupich rozwiązań. Nieciekawy styl graficzny. Przekombinowanie. Mario 2D powinno być 2D. Piękne w swej prostocie. A checkopoint po zgonie powinen się wgrywać jak w Celeste. Szybko i bez przerywania muzyki. Po prostu chcieli “za dobrze” i wyszło jak wyszło. No i jak już ktoś wcześniej pisał o kolejnej frustracji... w multi (odbijanie się postaci) powinni zmienić na przenikanie.
 7. Powinno być: jedynka po dziś dzień trzyma poziom i uważam, że najlepiej od niej zacząć... jaki sens ma użycie ale, gdy mowa o tej samej części? Chyba, że zdanie by brzmiało tak: jedynka jest (pipi)owa, ale uważam, że mimo wszystko najlepiej od niej zacząć. Wytłumacz mi Rayos ten kontekst? Bo wiesz, ja przeczytałem tylko to wyrwane z kontekstu, heh :).
 8. Nie wiem, o co chodzi :). Ale widzę, że chrno-x stosuje inny zapis za każdym razem: 1-ynka vs 1-nki, chyba chodzi o jakąś dynamikę w czytaniu xD. Ogólnie: To jest bez sensu totalnie, czytał to ktoś ze zrozumieniem xD.
 9. chrno-x to nie zapis to stan umysłu.
 10. Dzięki. Nie pisałem tego całkiem poważnie, tylko chodziło mi i o to, że niektórzy wybierają cyfrę, bo tak wygodnie, mało kto z powodu ochrony środowiska. Pudełka są już bez instrukcji, więc jakiś krok i w tym wypadku został poczyniony.
 11. Chyba, że jest jakiś licencjonowany? To wtedy powinien być ok. Ale nie wiem.
 12. zdrowywariat

  Celeste

  https://polygamia.pl/pisk-i-pioro/ Miałem podobne odczucia podczas przechodzenia gry, jakby ktoś twierdził, że w tej grze nie ma fabuły. Czułem, że to coś więcej, niż tylko platformowe wyzwanie. Dlatego dla mnie to również jedna z najważniejszych gier życia.
 13. Frosti jest od pytania, a nie od odpowiadania, więc pewnie odpowie mu pytaniem na pytanie :).
 14. A to nie jest tak, że preorder to gwarantowana cena? Było już tak, że przez pomyłkę sklepu niektórym udało się kupić daną grę w za(pipi)istej cenie.
 15. Prędzej lite. Aczkolwiek kto ich tam wie. edit: 1. bo z biznesowego punktu widzenia powinni raczej wydać tańszą wersję Switcha, bez odłączonych joyów, żeby podbić, czy też utrzymać, i tak wysoką już sprzedaż. 2. bo chyba była też plota, oprócz dwóch planowanych wersji, że pierwsza na rynek trafi ta tańsza.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.