Jump to content

zdrowywariat

Użytkownicy
 • Content Count

  3089
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

282 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1066 profile views
 1. To prawda z tymi padającymi jak muchy devkitami? Link?
 2. Żadna propaganda, u Nintendo od zawsze priorytetem było 60k/s, zaraz za gameplayem, i przed grafiką.
 3. Zapomniałeś jeczcze o genialnym OST i fizyce przez duże F, zaś minusem była mała różnorodność oponentów. Fenomenem tej gry jest dla mnie to, że mimo iż jest jeszcze tyle do poprawy w sequelu, to i tak jest to dużo lepszy sandbox, niż wszystkie inne, jakie powstały.
 4. Mario Kart na bank ogarnie. Może też spróbować SMM2. No i słyszałem, że trylogia Spyro jest dosyć łatwa, ale niech najlepiej ktoś inny się wypowie, do tego jest z polskim dubbingiem i jest teraz w promce 50% taniej. Czyli 3 gry za 80zł w PL?
 5. Jest kazikyoshi. Tylko tu postawili na szaleństwo, dlatego jedne elementy mogą się bardziej podobać, inne mniej, a to co się działo w NY to piękny hołd. Jednak prędzej bym nazwał kontynuacją SM64 cudne SMG, niż SMO. Podobny styl, obie gry posiadają hub, wskakiwanie do leveli, power upy, dużooo platformowania i mniej szukania gwiazdek (SMO). Gdy grałem w SMG to czułem się jakbym grał w sequel idealny SM64, różnicą były kuliste levele obok płaskich. W obu grach czułem też pedantyzm, wszystko było dopracowane do perfekcji, spójne, każdy pixel, platforma, były na swoim miejscu, a do tego jeden styl graficzny. Rozumiem, że niektórym się takie szaleństwo jak w SMO może bardziej podobać, natomiast jeśli chodzi o mnie doceniam SMO, ale > SM64 > SMG2 > SMG1.
 6. Zależy co rozumiesz przez ekskluzywność? Jeśli coś wyszło na Switcha i PC to już nie jest eksem? Jeśli dalej jest to polecam Into the Breach xD.
 7. Nie wiem, może bym zmienił zdanie na dużym TV w HD, ale na DSie nawet analoga nie było, więc jakoś nie miałem ochoty.
 8. Uwaga na spoiler, dla tych co grę ukończyli.
 9. Z tą fabułą, jak i oszczędną muzyką, jest tak, że chcieli podać wszystko subtelnie, na tym polega sztuka, a że nie wszystko im do końca wyszło, no cóż. Osobiście OST, moim zadaniem jest genialne, zapadły mi w pamięci te proste, krótkie kawałki, jak ten w kapliczkach, podczas wspinaczki na wieże, a na przykład ten w drodze do Deku był genialny.
 10. Ta gra się zestarzała, skończyłem na N64 w czasach świetności, ale już na DSie nie miałem ochoty. Wiem, że to gra kultowa, klasyk, że to kiedyś była rewolucja, i drugiego takiego Mario nie będzie. Jednak, gdyby wyszła kompletna składanka, to pewnie ograłbym tylko SMG1 i 2, bo te części nic się nie postarzały, mają dużo fajniejsze pomysły na zdobycie gwiazdki, niż SM64.
 11. Lubię tego gościa, zdaje się, że wie co robi.
 12. Niektórzy to w ogóle sypią tu minusami na zasadzie lubię gościa, nie lubię, i chyba nawet nie czytają posta. A jeszcze inni, bo ktoś napisał źle na ich kąsolę, niezła psychoza u niektórych.
 13. No to gratuluję. I radzę uważać, bo wśród nintendifagów mnóstwo świrusów jest.
 14. Ja się z Tobą nie zgodzę, i nikt tu nie jęczy, tylko ludzie stwierdzają fakty. Od każdego (podkreślam każdego) innego wydawcy można się spodziewać zniżki od 25% do 80%, a przecież jeczcze dodatkowo z tego Nintendo pobiera prowizję. Gdy na zniżkę od Nintendo nie ma co liczyć nawet w wysokości 50%, bo 33% to maks ich możliwości, i to na gry, które wyszły 3 lata temu. Nie, nikogo nie oszukują, ich gry, ich ceny, co nie zmienia faktu, że są wchooy pazerni. Ja wiem, że ich gry są naj, cacy i och, ach, no ale (pipi) nic by im się nie stało, jakby raz od święta dali 50% taniej. Choć ja i tak ich największe marki kupuję w dniu premiery, więc w sumie mnie to rybka, ale wiem, że mimo to znajdą się inni chętni.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.