Skocz do zawartości


zdrowywariat

Użytkownicy
 • Zawartość

  1672
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

94 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

626 wyświetleń profilu
 1. zdrowywariat

  New Super Mario Bros. U Deluxe

  Takie se te Mario, widać że zrobione pod dzieciaków. Jakoś level design mnie nie zmiażdżył. Ot przyjemny platformer, ale bez tego czegoś, co nie pozwala oderwać się od ekranu. No i ten Yoshi znowu na siłę wepchany, tak jak w SMO, nic praktycznie nie wnosi. W SMG2 miał sens, był w różnych kolorach, z różnymi fajnymi umiejętnościami. Na razie skończyłem dwa światy, na raty, ale już widzę, że do małpy (R), czy Celeste nie ma startu. Bo w platformerach najważniejszy jest design, design, design leveli.
 2. zdrowywariat

  Mortal Kombat

  Trailer mega za(pipi)iozo, mam wrażenie, że to będzie taka rewolucja, jaka była przy dziewiątce.
 3. zdrowywariat

  Celeste

  Co tu się odwala? Kto śmie bluźnić na Celeste?
 4. zdrowywariat

  Gris

  Dla mnie autyzm to wystawić takiej grze 6/10. To tak jakby wpuścić dresa do muzeum. update: jeszcze odnośnie zakresu ruchów, miałem na myśli ciężkość i lekkość, co też mi dało do myślenia. Jak Ty widzisz tam tylko odzyskiwanie... (twój spoiler) to straszna bieda. Bo to tylko część, tego co ona odzyskuje. No chyba, że masz czarno-biały telewizor to mogłeś nie zauważyć kolejnego elementu.
 5. zdrowywariat

  Gris

  Na samym początku już masz upadek z... i odzyskiwanie... nawet zakres ruchów coś mówi, tam co chwilę coś jest do interpretacji. W takim razie tego typu gry nie są dla Ciebie i tyle.
 6. zdrowywariat

  Gris

  Nie. Są gry, w których na niektóre aspekty można przymknąć oko. Tak jak w platformerach na fabułę, tak w sztuce na gameplay. Ja od tej gry nie oczekiwałem super platformówki, czy nie wiadomo jakich zagadek, tylko czegoś innego. Duchowego doświadczenia! Dzięki genialnemu artystyle i genialnej muzyce i dowolności w interpretacji. Twoja jest strasznie biedna.
 7. zdrowywariat

  Gris

  Właśnie, że tego się nie da ot tak opisać, bo cały czas czegoś doświadczałem, na każdym kroku. Ja tam widziałem wychodzenie z depresji, dzięki pojawianiu się kolorów na przykład. Czy samo karmienie tego typka dało mi dużo do myślenia. Musiałbym referat o tym napisać. A czego Ty oczekiwałeś po gameplayu? Inside na ile oceniasz? W tego typu sztuce gameplay ma tylko spełniać swoje zadanie... i spełnia!
 8. zdrowywariat

  Gris

  Taa... Journey na przykład, czy Inside, też jest na 6. Chyba nie rozumiesz tego typu gier, sztuki. Gameplay spełnia swoje zadanie, nie wiem czego oczekiwałeś po tego typu grze? No i strasznie spłyciłeś fabułę, gdy do interpretacji jest dużooo więcej.
 9. zdrowywariat

  Gris

  Dusza artysty czyili innymi słowy dobry gust . Gierka kozak, podobnie interpretuję jak Celeste, sam czegoś takiego doświadczam... i podoba się mi to... choć nie ma lekko... a będzie jeszcze trudniej :).
 10. zdrowywariat

  Hollow Knight

  Klimacik przez duże K, mam nadzieję, że się nie pogubię.
 11. zdrowywariat

  Gris

  Zamurowało mnie.
 12. zdrowywariat

  Gris

  Czytam już, któryś z kolei twój wykład, jesteś jedyny w swoim rodzaju :). Właśnie stoję przed decyzją zakupu...
 13. zdrowywariat

  Celeste

  Tylko analog, pudełko na Switcha śliczne wchu, brać albo nie brać, oto jest pytanie...
 14. zdrowywariat

  Super Smash Bros. Ultimate

  Ile Ci to zajęło?
 15. zdrowywariat

  Super Smash Bros. Ultimate

  7 zawodników gotowych do online, którzy kupili/zamówili grę
×

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.