Skocz do zawartości


zdrowywariat

Użytkownicy
 • Zawartość

  1217
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

39 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

344 wyświetleń profilu
 1. Bayonetta 1 & 2

  Mnie w ogóle ta mini gierka wku..., hehe. Jestem w 9 rozdziale bodajże :).
 2. Nintendo Switch - temat główny

  I taka praktyka mi się podoba.
 3. Bayonetta 1 & 2

  Później coś na skrobię, na chwilę obecną cieszę się, że dałem grze drugą szansę. Pierwszy raz zagrałem na PS3, ale nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, a teraz nie mogę się doczekać powrotu z pracy. Wiedźma owinęła mnie wokół palca <3.
 4. Bayonetta 1 & 2

  Rozumiem, myślałem że dostałeś wcześniej dwójkę, jak jeszcze jedynki nie dało się ściągnąć, i tak się wkręciłeś, że jedynka musi zaczekać :).
 5. Bayonetta 1 & 2

  Ogrywasz dwójkę najpierw?
 6. Bayonetta 1 & 2

  Chyba na myśli, że jest tak dobra :).
 7. Super Mario Odyssey

  Ja się z Tobą zgadzam, SMO jest mocno przereklamowane. Do Galaxy mam ochotę wrócić, choć dwa razy je kończyłem. Do SMO nie wrócę.
 8. Metroid Prime 4

  I w sumie chwała im za to, że są cierpliwi, bo ja nie jestem, hehe.
 9. Super Mario Odyssey

  Pierwsze 3 Mariany, które wymieniłeś, były jakby to nazwać - pedantyczne. Czułem, że każdy milimetr kodu był na swoim miejscu, do SMO wrzucili wszystko co mieli, jakby bez kontroli jakości.
 10. Metroid Prime 4

  Dzięki za potwierdzenie! Czyli jest szansa na DK3, najlepiej w 3D. Mam nadzieję, że grę zapowiedzą tuż przed premierą, nie tak jak inni lata przed. A ten muzyk, który do nich dołączył, o którym wspomniałem, pracował między innymi przy Deus Ex. Kurde wątpię w 2 tytuły od Retro, ale chciałbym się mylić. Ach ta cisza, gorzej hypeuje, niż dziesiątki trailerów :).
 11. Metroid Prime 4

  O Dawidzie Wise nic mi nie wiadomo, był tylko news o jakimś innym gościu, z gry której zapomniałem tytułu. Wątpię, żeby takie małe studio pracowało nad dwoma projektami, no chyba, że jednym mniejszym. Był gdzieś news, że przy Metroidzie mają się głównie skupić na izolacji itp. że ma być podobny do jedynki z Gacka, ale i tak drugiej takiej gry nie zrobią, co najwyżej liczę na bardzo dobry szpil, choć wątpię.
 12. Super Mario Odyssey

  Mam podobne zdanie, nie grałem tylko w Worlda, mówisz o Jaku pierwszym rozumiem, bo to była czysta platformówka.
 13. Super Mario Odyssey

  SMG ograne?
 14. Metroid Prime 4

  Tak jak ja jestem ciekaw co szykują, bardziej mnie jara ich gra, niż Metriod4. I cieszę się, że oni go nie tworzą, wydali 3 części i to wystarczy, niech ktoś inny próbuje, a oni niech mają wolną rękę. Liczę, albo na DK w 3D, albo na nowe IP, albo na jakiś zapomniany klasyk w ich wydaniu. Bo powrót Metrioda i to w 3D, czy DK w starym stylu, był po prostu genialny.
 15. Nintendo Switch - temat główny

  Retro chyba wyda już coś w tym roku, minęły 4 lata! W Metroida i Pokemony nie wierzę, nie wyrobią się. Co nam zostało na drugą połowę roku? Pewnie Smash, ale pewnie remaster. Jakieś niespodzianki od innych developerów? GTA5? Podbiłoby sprzedaż? Pikmin3? To nie wystarczy. Była plotka o 1080 Snowboarding, na zimę byłby jak znalazł. Ale to chyba dalej za mało? Musieliby wydać choć jedną grę pokroju Zeldy lub Mario.
×