Jump to content

zdrowywariat

Użytkownicy
 • Content Count

  2325
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

235 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

850 profile views
 1. Pograłbym, bo siedzę na lotnisku w Londynie, ale tu nie ma, a cyfry nie kupię, bo jestem starej daty, heh.
 2. Jest jeszcze tu ktoś kto narzeka na grafikę? Czy po prostu niektórzy tak mają na początku, gdy widzą nowy styl graficzny?
 3. zdrowywariat

  Celeste

  Zależy co rozumieć przez lepiej. Dalej jest wszystko oparte na startych mechanikach i na dwóch skillowych ruchach, jeden z nich to ten, z którego korzystali speedrunerzy, a drugi to odbijanie od ściany. Na początku nowa mechanika wydaje się dziwna, ale po opanowaniu i ostatnim pomieszczeniu farewell staje się bardzo spoko.
 4. zdrowywariat

  Celeste

  Gorzej ode mnie xD. Czyli skill mi skoczył :). Mi też początek wydawał się dziwny, ale później było cudnie. Drugi raz przechodzę i jestem już za połową. A padzik 8bitdo już wylądował, więc powinien być na dniach. 295h.
 5. zdrowywariat

  Celeste

  9:31h 3307 zgonów Ostani poziom farewell cudny - mistrzostwo designu. I ogólnie historia życiowa. Dziękuję.
 6. Możesz. Możesz nawet liczyć na LM3 w ten dzień :).
 7. zdrowywariat

  Celeste

  Cudne te DLC do Celeste, ale bez ukończenia b-sideów i c-sideów nie ma co podchodzić, bo od pewnego momentu (nawet nie połowy chyba) robi się ciężko, ale ta część mi się najbardziej podoba, jest wyzwanie jest zabawa. Takie pożegnanie to ja rozumiem.
 8. Na Retro. Za miesiąc dajrekt, a w grudniu po południu premiera.
 9. zdrowywariat

  Celeste

  Ale te DLC jest pipi od pewnego momentu xD.
 10. Przecież jaja se robię :). Day1 ;).
 11. A Link Between Worlds ocenili na 38. Załamka xD. Skąd ta jedna ósemka? Komuś nie spodobał się połysk?
 12. "While the PlayStation 4 and Xbox One listings are still at full price, Nintendo and Steam have both made some adjustments to celebrate today’s free Celeste DLC. Regularly $20, you can now grab Celeste for just $9.99 on the Nintendo eShop and over at Steam (Mac, PC, Linux)."
 13. Już dziś darmowe DLC do Celeste i jest już pierwsze 9 min na youtube i muszę powiedzieć, że wygląda to i brzmi fantastycznie, a nowe mechaniki są cool. Niestety nie dostałem jeszcze pada 8bitdo, to inna paczka przyszła, o której całkiem zapomniałem xD.
 14. W tej chwili nie wiadomo, czy to dobra wiadomość, czy zła, wszystko zależy ile tych gier będzie na rok, poniżej czy powyżej 24 na rok dla NESa i drugie tyle dla SNESa. edit: w sumie na NESa dawali 3 miesięcznie?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.