Skocz do zawartości

NBA 2k13


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Demo jest takie jak rok temu? Czyli nic nie idzie zmienić, jedna kwarta i można grać tylko jedną drużyna? Czy tym razem się bardziej postarali?

jak się gra online to drużynę losuje ;) na singlu chyba można wybrać. Jedna kwarta. Podczas meczu oczywiście nie można odpalic żadnej najprostszej zagrywki.

 

Czy tylko mi się wydaję, że niektóre twarze wyglądały lepiej w 2K12 ?

Odnośnik do komentarza

Jak wersja na PS3 graficznie ?

 

Poprawili grafę ? bo dwie poprzednie edycje na klocka wyglądały znacznie lepiej. Ja ze względu na darmowy online grałem na PS3 ale jak odpaliłem 2k11 i 12 na X360 to przeżyłem mały szok. Ba nawet w recenzjach za grafę na klocku dawali 9, na plejce 7.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Chciałbym pograć sobie w jakieś NBA. Ostatnie jakie grałem to Total NBA 96 bodajże. Z rozgrywkami NBA też nie jestem na bieżąco wcale. Chyba nie ma sensu wydawać kasy na 2K13 w moim wypadku, dlatego zastanawiam się nad 2K11 albo 2K12. Jest duża różnica między tymi grami? W sensie jakościowa. Bo cenowa jest. I na jaką platformę lepiej brać? 360 czy PS3? Nie gram online

Odnośnik do komentarza

2K11 jest dużo lepsze od 12. Co do platformy, to na x'a wygląda lepiej. Jak kwestia finansowa nie jest dla Ciebie istotna, to poczekałbym na 13, demko jest super, masa rzeczy, które od dawna wymagały poprawy jest poprawiona, dodali dużo nowych animacji, jest naprawdę dobrze. Tak jak miałem brać nowe nba dopiero na święta, tak po ograniu demka biorę na premierę. Jak wolisz kupić którąś z poprzednich edycji, to bierz 11.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Albert na 2k11 rozegrałem ok 200 meczy online każdy ponad 1 h w polskiej lidze online. Podjarani czekaliśmy na 2k12 sprzedaliśmy po miesiącu, bo online był nie grywalny. Jednak offline myślę, że 2 k 12 jest bardziej przystępna, za to 2k11 bardziej realna i skilowa.

 

Aha no i jak kiedyś jarałeś Jordanem to w 2k11 masz jego wyzwania (do rozegrania najważniejsze mecze / momenty z jego historii).

 

Co do wersji to na klocka zdecydowanie lepsza.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Kwarte ok 9-10 min, ustawić odpowienio slidery i dość wysok poziom trudnościi (po dobrym treningu) a będzie real. Ustawienia suwaków znajdziesz w necie. 2 k 12 na początku nie miało suwaków, dlatego też m.in. się jej pozbyliśmy (może potem to dodali ?), był tam poprostu game style simulation, bez możliwości ingerencji.

 

Cięžko po wykastrowanym demie 2k13 wydawać osądy co do gameplayu, ale bardzo zmienili sterowanie, no i gra wygląda oraz rusza się jeszcze bardziej naturalnie

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

W NBA2k i tak moim zdaniem najlepiej się gra 1vs1 offline oczywiście. Emocje wtedy potrafią sięgnąć zenitu. Kiedyś myślałem, że największe emocje są przy Pro Evo, ale się myliłem. To co się dzieje przy NBA 2k, to jest inny poziom emocji i w(pipi)iania sie, a jeszcze jak komuś się uda wygrać buzzer beaterem, to w ogóle masakra. :D

 

Oczywiście z komputerem też się fajnie gra i budowanie swojej dynastii w asociation potrafi wkręcić, ja np. zawsze mam manie na punkcie zdobywania wysokich numerów w drafcie, poprzez wymiany oczywiście.. :)

 

Na początek włacz sobie zwykły trening. Zobacz ruchy i poćwicz zwykłe rzucanie - tak żebyś prawie zawsze robił perfect release.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

No myśle, że bankowo trening na salce. Pierw nauka ruchów jednym grajkiem. Tylko ty i kosz:)

 

Potem obczajenie zagrywek, bez tego na wyższych (realnych), poziomach trudności niezbędne.

 

Następnie kilka meczy z kwrtą po 4-5 min na 2 najłatwiejszym poziomie trudniści, jak wygrasz to wyższy poziom itd.

 

Sezon, ew. Karierę polecam grać na najwyższym (hall of fame), lub prawie najwyższym (superstar), poziomie trudności, bo dopiero wtedy gra pokazuje pazur.

 

Agst wiesz my gramy cały sezon zgraną ekipą z fantasy draftem itp, liga, staty, nagrody, nasze własne forum. Piękna sprawa.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Zassałem sobie demko z XBL i to jest chyba to :) Gra wygląda i rusza się absolutnie fenomenalnie, grywalność to też kosmos, mimo, że nie ogarniałem. Więc przy pełnej kontroli gra musi dawać niesamowitą satysfakcję. Jedyne czego mi brakowało to komentarz, ale pewnie w pełnej jest. Zadam głupie pytanie, ale co mi tam :) Pewnie 2K Sports nie wypuszcza jakiś patchy żeby aktualizować składy? :)

Odnośnik do komentarza

Zassalem demo i pogralem troche. Musze przyznac, ze gra naprawde zrobila spory skok w porownaniu do 2k11, w ktora posiadam. Naprawde sporo zmian na lepsze. Nowe sterowanie ciekawe i trzeba sie przyzwyczaic i opanowacbo robi sie teraz zwody i roznego rodzaju rzuty jednak troche inaczej. Jak sprzedam moje 2k11 to wtedy moze sie skusze na 2k13 :P Gra jednak ciagnie do kupna jak nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

No nie jestem. Ale z racji tego, że nka koniecznie chciała mnie wydymać na przedłużeniu oferty postanowiłem ich olać i wziąłem sobie Cyfrę. A tam NBA leci i chcę to oglądać (chyba pierwszy raz będę oglądał NBA od czasów TVP2 ^_^ ). I właśnie to w sumie mnie nakręciło na granie w NBA na konsoli :) Ale chyba i tak sezon zaczyna się za miesiąc, więc przez ten miesiąc pogram w 2k11, a jak mi podpasi to kupię 2k13 i będzie spokój :)

Odnośnik do komentarza

Można ręcznie aktualizować składy, ale jak odpalisz sezon to są takie jakie były oryginalnie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Jeszcze dzisiaj może to dokładnie sprawdzę, to ci napiszę.

 

Sezon NBA za miesiąc, a już za około tydzień(?) zacznie się pre sezon. Muszę przyznać, że dobry czas na powrót wybrałeś, bo następny sezon zapowiada się na prawdę konkretnie. :)

 

Co do NBA 2k13, to mam nadzieję, że poprawili trochę obronę, bo w 2k12 jak dla mnie za wolno się zawodnicy przemieszczali i za cyborgami nie szło nadążyć.

 

Btw. Na jakiej kamerze zawsze gracie? Ja preferuję 2k.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...