Skocz do zawartości

FIFA 13 ULTIMATE TEAM


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kupiłem grę, probówałem odpalić UT i pojawia się formularz do ustawienia pytania zabezpieczającego. Hasło ustawiałem już w 12 pól roku temu, mam też już konto utorzone dla 13 dzięki webb app. Czy jak ustawie nowe pytanie nie stracę konta? W 12 raz skasowałem właśnie zmieniając pytanie.

Odnośnik do komentarza

ja zrezygnowałem z robienia premiership składu na dzień dobry jak zobaczyłem że karty z overall 76-79 są po 4k :) zdecydowanie najdroższa liga, także na razie przesiadłem się na duzo tańszą ligue 1 :

 

http://www.ea.com/pl...q1oEoRnHrRl:ps3

 

większosć graczy do kupienia za 400-800, oprócz CB Sakho i Yanga-Mbiwa którzy byli w okolicach 1600-1700 ale jestem z nich najbardziej zadowolony, mają speed i positioning takie jak trzeba, najdrożej wyszedł van der Wiel (3000) bo jest przehypowany i ma shiny karte na to też ludzie lecą :)

 

docelowo planuję dopompować ten skład tak :

 

ST Aubameyang (pace 92 :) )

RW Menez

LW Lavezzi/Bastos

CM Mavuba

CM M'Vila

CB Thiago Silva (dalekie plany :P)

LB Bedimo

GK Mandanda

 

manager Wenger (trochę drogi teraz lol)

 

BTW. chyba nikt nie podał jeszcze w temacie świetnej stronki z baza danych do UT - www.futwiz.com , tam jest wszystko, aktualne ceny, porównywarka piłkarzy, cała baza danych, polecam

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Można zmienic logo i stroje? za(pipi)is... tryb, gra jest swietna. Mam nawet radoche mimo ze gram na manualu a wszyscy na asyscie... przed chwila dfaultowym teamem wygralem z 75 skilowa fiorentina. Jak sie kupuje grajkow ?

 

1. piłki/stroje/logosy kupujesz na aukcjach (search ball, search kit/badge) albo znajdujesz w paczkach, na początek polecam kupić kilka tych brazowych po 400 bo profit z nich jest zawsze

 

2. z piłkarzami to samo, na aukcjach sobie filtrujesz czego szukasz bronze/silver/gold itd, albo kupujesz w paczkach (nie polecam na starcie chyba ze lubisz grać w lotto)

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

 

Fajny skład, chociaż osobiście nie przepadam za powtarzaniem składów realnych drużyn lub robieniem teamu z tylko jednej narodowości/ligi.

 

Edycja Ultimate te 24 paczki to ma złote premium czy zwykłe?

 

Zwykłe. Premium są dla posiadaczy Season Ticket. Dostajesz jedną na tydzień.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

@raulos

 

wejdź w skład, kliknij na grajka któremu chcesz przedłużyć kontrakt - apply consumables i wybierz kartę z kontraktem, jak takiej nie masz to kup ;) na aukcji albo z paczek (w brązowych za 400 zazwyczaj trafisz kilka, tak samo jak w innych paczkach, to są najczęstsze karty) ; kitsy masz w zakladce club

 

polecę kilka stronek z dobrymi poradnikami :

 

www.ultimateteam.pl - poradnik po polsku

www.ultimatefifa.com - duzo przydatnego info

www.futwiz.com - baza danych

 

znalazlem tez niezle protipy tych ktorzy maja dobrze ograne UT i robienie kasy wyglada u nich tak :

 

 

 

5 steps for you noobies (ill keep it easy):

1. Lets say you start with 3000 coins (loyalty pack) you have 2 options:

A) Buy 400 coins bronze packs and sell everything inside for 200 coins (fitness cards sell instant for 200 coins you normally get 1-3) and players sell 150-10000 coins. Just to build up till 5-6k

 

B) You start looking for low priced golds and silvers with decent pace/shooting stats in wanted leagues (BPL/la liga) and just bid on them for example i did zabaleta's bidded on all below 800 coins sold them for 1200.

 

2. When you got a decent amount of coins lets say 10.000 you start scanning the market for players under priced by a few hundred. What i did was Oscars and i quickly found ones priced 4000-4500 and sold them for 5500-6000 if the formation is right.

 

Players like Oscar..Lewandowski, Farfan, De Gea (HES GOOOOOD), Rafael.

3. After selling a few you should atleast have around 15-20k where you simply move up a tier, now you search for 10-15k players who are in demand and underpriced (again with the right formation).

 

I seriously grinded to 50k purely on buying and selling Kagawa's and Carzola's as i knew Utd and Arsenal fans would just get those asap.

 

4. Now i got a decent bankroll and i make a list of high profile players (and their current value) who i will keep searching over and over again. (my list is around 30 players)

 

For example:

Nasri - 30k

Nani - 27k

Kompany - 30k

Mata - 25k

Ozil - 30k

then i just set my search like: French / CAM / Manchester City / Buyout (30000 * 0.95) -1 or 2k. If a Nasri pops up which fills this price for example 26k i buy it right away and put it up for 29750.

 

5. Rinse and repeat, move up a notch to Falcao's, Benzema's, Silva's etc.

Its not that hard it just takes time. Do you really think we all got our coins within an hour? Investments are wise but you need good insight. But you can easily do it the normal way AKA buy low, sell high.

----

 

seriously, find the lowest BIN of a player that has taken your eye eg 5000c

from there take away the tax /10 and divide by 2, this example 250. so now we have 4750,

 

now take away the intended profit lets say 600/700 coins,

this gives us 4100.

use this number in the maximum price filter to search for the player to buy on bids.

 

buy it, sell it at the lowest BIN which would be 5000 or 4900 just to make sure and you have made yourself 600 profit. rinse and repeat.

 

the trick is finding the player

 

 

 

moze sie komus przyda, osobiscie mam zamiar sprobowac robic $ tak jak opisal

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ultimate Team to edycja limitowana FIFY 13 gdzie dostajesz zespół gwiazd adidasa i karty do ultimate team i inne tego typu rzeczy

 

Z kolei Season Ticket to

 

"Karnet EA SPORTS Season Ticket to to program subskrypcyjny oferujący uczestnikom dostęp do wartej ponad $100 PDLC w objętych programem tytułach, cyfrowy dostęp do pięciu gier EA SPORTS trzy dni przed premierą oraz 20% rabatu na zawartość do pobrania. Roczny karnet EA SPORTS Season Ticket to jednorazowy wydatek $24,99 albo 2000 MS Points. Karnet EA SPORTS Season Ticket sprawia, że nasi konsumenci otrzymują lepsze doświadczenia płynące z gry i daje korzyści fanom gier EA SPORTS, którzy chcą grać"

 

https://help.ea.com/pl/article/ea-sports-season-ticket-faq#1

Odnośnik do komentarza

w sezonach wyszukiwanie z lekka spieprzyli. Wczoraj brazowym skladem trafilem na samych zlotych, ale mimo wszystko podoba mi sie to, ze sama rozgrywke lekko poprawili, przez co nawet brazowym skladem mozna wygrac taki mecz ! Swoja druzyne zalozylem przez www przed premiera, kumpel wczoraj mi powieidzial, ze odpalajac po raz pierwszy UT musial wybrac kapitana, mial te 5 gwiazd do wyboru. Nigdzie nie widze tej opcji...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.