Skocz do zawartości

FIFA 13 ULTIMATE TEAM


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie lamerskie pytanie:) Gralem chwile w UT i mialem brazowy sklad z chemistry ponad 90 z samych anglikow(slaby sklad, gralem tylko offline 4fun) i mam teraz pytanie. Czy dla osoby, ktora gra od czasu do czasu warto w ogole bawic sie w srebre czy zlote(wiadomo tam sa naj lepsi pilkaze i tacy, ktorych chociaz znam). Czy lepiej inwestowac w brazowy?

Odnośnik do komentarza

A ja mam male pytanie. Bo moj sklad ma ok 3,5 gwiazdki z chemistry 100. Czy naprawde nie ma co porywac sie na online? Zawsze graja same 5 gwiazdkowe zlote kluby? ROzegralem mecz i trafilem na 4 gwiazdki ale z chemistry na poziomie 40. i wygralem bez wiekszego problemu. Serio same cyborgi biegaja czy jest wielu pasjonatow grajacych brazem?

Odnośnik do komentarza

Jesli masz np do zdobycia 14 pkt zeby zawansowac to masz przy 17 pkt zlota kreske jak zdobedziesz 17 pkt to pewnie dostajesz cos zlotego

1 lidze nie dostalem.

Ogolnie UT znowu zaczal mnie wqrwiac. Pewnie za pare dni wroce na stale do sezonow. Jest za arkadowy, chlopaki poruszaja sie po boisku za szybko, bramy padaja z kazdej pozycji. Wole sezony druzynami 4-4,5*.

Odnośnik do komentarza

A oto mój składzik http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#gwrAiJuBh6Z:360

wczoraj sobie taki wymyśliłem, w sumie wydałem na niego niecałe 3k, teraz jak trochę zarobię, to sobie ławkę kupuję, bo póki co to tam wrzuciłem takie odpady, żeby czymś zapełnić.

 

A co do przeciwników - raz na kilka meczów trafi się na takiego z przekozaczonym składem, ale zazwyczaj to jakieś dzieciaki - daję wtedy na ultra defensywę i grę z kontry i zazwyczaj mają spore problemy. Teraz sobie wreszcie pogram tym nowym składem, zobaczymy, jak mi pójdzie ze 100 chemistry.

 

Swoją drogą - jeśli ktoś jest chętny na Piszczka, to PW.

 

EDIT: Mogli jakieś inne te linki dać - ten mi przed chwilą spieprzył posta, mam nadzieję, że teraz działa.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Jesli masz np do zdobycia 14 pkt zeby zawansowac to masz przy 17 pkt zlota kreske jak zdobedziesz 17 pkt to pewnie dostajesz cos zlotego

Dostajesz wtedy po prostu wiecej kasy, za mistrzostwo w sezonie. 2 sezon z rzedu wygrywam, mimo tego, ze nie idzie mi tak rewelacyjnie jak w 12tce. Po wczorajszym meczu Borussi z MC postanowilem opchnac caly swoj sklad i zainwestowac w lige niemiecka. Raz ze obroncow maja lepszych, no i w napadzie Lewandowski i Blaszczykowski beda robili na pewno wiekszy poploch niz Cardozo czy Hugo Viena :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja inwestowałem w niemiecką, ale ceny odstraszają - na szczęście np. Piszczka dostałem w złotej paczce, a jest wart jakieś 14k. Ostatecznie projekt porzuciłem, bo bym się nie wypłacił, żeby mieć jakiś konkurencyjny skład, wolę szukać po tańszych ligach. Kupno całej trójki "naszych", to koszt około 28k na aukcjach, czasem taniej, no ale to dopiero mała część drużyny. A tak, to sobie złożyłem ten team

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team#/show-off#cNKy2xjhiDD:360

razem z ławką za około 8k (razem za wszystkich tych, których kupiłem na aukcjach dałem dokładnie 6950, do tego dochodzi kilku, których miałem w paczkach, ale to tani zawodnicy). Samego Piszczka bym za tyle nie kupił, a popłoch to robią większy, niż to, co zdążyłem z Bundesligi wyprodukować.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

naucz sie w koncu dobrze wklejac te linki :)

Piszczka sobie na poczatku daruje, ale Lewandowskiego i Blaszczykowskiego za jakies 10-12 tys kupie. Reszte skladu dobiore tak by moc zaczac grac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Fak, no normalnie sobie tworzę ten link przy składzie klikając na Share i Create Share URL, Copy to Clipboard i potem wrzucam na forum, nie wiem, co źle robię :P No to jeszcze raz:

http://www.ea.com/uk...fu1sWHaziFA:360

 

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team#/show-off#fu1sWHaziFA:360

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Tak.

 

Ja sie wlasnie zastanawiam nad wyborem ligi do skladu. Poczatkowo myslalem o mojej ulubionej, czyli Premier League, ale po zobaczeniu cen pilkarzy, ktorzy by mnie interesowali doszedlem do wniosku, ze to nie na moja kieszen. Teraz mysle skleic cos z Bundesligi, albo z Ligue 1, ewentualnie z ligi portugalskiej, lub wloskiej. I pewnie skoncze na tej portugalskiej, bo przy moich 20k monet to zbyt duzo kart nie kupie (samo trio z Borussi to prawie 30k xD).

Odnośnik do komentarza

Tak.

 

Ja sie wlasnie zastanawiam nad wyborem ligi do skladu. Poczatkowo myslalem o mojej ulubionej, czyli Premier League, ale po zobaczeniu cen pilkarzy, ktorzy by mnie interesowali doszedlem do wniosku, ze to nie na moja kieszen. Teraz mysle skleic cos z Bundesligi, albo z Ligue 1, ewentualnie z ligi portugalskiej, lub wloskiej. I pewnie skoncze na tej portugalskiej, bo przy moich 20k monet to zbyt duzo kart nie kupie (samo trio z Borussi to prawie 30k xD).

Na sklad z Bundesligi potrzebujesz okolo 31 tys (oczywiscie poza Piszczkiem), ale masz wtedy bardzo wyrownanych zawodnikow, zarowno na lawie jak i w 1 skladzie. Bardzo dobrze mi sie nimi gra, poza tym sa szybcy, zarowno w obronie, jak i w ataku.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

http://www.ea.com/pl...gO97aNxniTC:360

 

kolo 30-32 tys maks.

W przyszlosci zamiast Voronina bedzie Farfan (84) + pewnie srodek podpicuje + Piszczek. Podoba mi sie w niemcach ze sa za(pipi)iscie wybiegani. Tempo 75-90

Heh - kto by pomyslal, ze kiedys UT bede tworzyl w oparciu o polskich 2 zawodnikow. Taki Blaszczykowski nie dosc, ze ma technike, to jeszcze szybkosc 92 ! Lewandowski potrafi z kazdej pozycji walnac,a tez jest szybki !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

http://www.ea.com/pl...gO97aNxniTC:360

 

kolo 30-32 tys maks.

W przyszlosci zamiast Voronina bedzie Farfan (84) + pewnie srodek podpicuje + Piszczek. Podoba mi sie w niemcach ze sa za(pipi)iscie wybiegani. Tempo 75-90

Heh - kto by pomyslal, ze kiedys UT bede tworzyl w oparciu o polskich 2 zawodnikow. Taki Blaszczykowski nie dosc, ze ma technike, to jeszcze szybkosc 92 ! Lewandowski potrafi z kazdej pozycji walnac,a tez jest szybki !

 

Dzieki za info, widze ze tez uzywasz formacji 4-3-2-1, chcialem zobaczyc u kogos wlasnie sklad z bundesligi zeby wiedziec czy jakies glupoty nie robie z ta formacja, (szczegolnie ze musialem Blaszczykowskiego zmieniac z RM>RW a potem RW-RF)

nie spieszy mi sie z graniem ta druzyna wiec powoli skladam http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#fnoPPHAlnHAjy:pc

Odnośnik do komentarza

Witam ja mam pytanie dotyczące własnie UT.Grałem w Fife 12.Zrobiłem sobie troche przerwy od UT i wczoraj wróciłem ponownie.Problem polega na tym ,że chciałem odpalić Web App UT i już jest tylko 13...nie moge już ustawiać skladu z 12 lub sprzedawac i kupować kart z kompa ? Normalnie się zalogowałem odebrałem jeszcze 3 paczki w prezencie :nyam1: Rozumiem że te karty z tych 3 paczek bedą tylko w 13 dostępne tak?Bo już sie pogubiłem.

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...