Skocz do zawartości

FIFA 13 ULTIMATE TEAM


Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast pochwalę się swoim srebrnym team'em. Skład oparty wyłącznie o zawodników naszej rodzimej ekstraklasy gdzie turbokozakami są Melikson, Prezes oraz Piech. Jak na "srebrniaków" są nieprzeciętnymi zawodnikami. W obronie trójka Lecha Poznań Henriquez, Kamiński/Wołąkiewicz i Arboleda wsparci Kikutem. Do tego Murawski a reszta to już raczej w rotacji. Jeszcze szukam ustawień optymalnych. Ustawienie 4-3-2-1 bardzo tu lubiane:-) brak mi jeszcze trenera ale chemistry i tak mam około 95 pkt. Trochę czasu mi to zajęło ale skład kosztował mnie około 5000 coinsów. Wyniki całkiem całkiem. A w tle buduję sobie skład taki fan'owski w oparciu jak zawsze od początku UT o graczy ligi angielskiej. W bramce Szczęsny i w środku Fletcher. Pierwszy to Polak, a więcej naszych nie dam rady wystawić niestety do składu a drugi to wspaniały człowiek - poznałem go kiedyś osobiście i zawsze jest w moim team'ie ze zwyczajnej sympatii.

Odnośnik do komentarza

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#iLLFZ7XDjwb:360

 

Wreszcie zrobilem sobie sklad z Bundesligi. Nie jestem tylko pewny, czy Schmelzer i Dante zostana w podstawowej 11, bo mysle o zamienieniu ich na odpowiednio Alabe i Badstubera/Subotica. Do tego jakas lawka rezerwowych i mozna podbijac swiat. Pozniej, gdy zarobie miliony pewnie zloze sobie cos z Premier League.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

UT strasznie dziwne, szybkość tej gry jest ma sa kry czna przy chemii 100%. nie idzie pomyśleć ani przytrzymać piłki żeby coś wykombinować. W 2 lidze sezony awans do 1 jest dla mnie prosty narazie a w 1 lidze będąc dwa razy wszystkie mecze porażki :D to jest masakra wszystko trzeba chyba na pamięć grać :D troche wkurzające niestety, bo już myślałem grając w 5,4 lidze słabym zespołem wyglądało to zupełnie inaczej =/

Edytowane przez RychuDTC
Odnośnik do komentarza

UT strasznie dziwne, szybkość tej gry jest ma sa kry czna przy chemii 100%. nie idzie pomyśleć ani przytrzymać piłki żeby coś wykombinować. W 2 lidze sezony awans do 1 jest dla mnie prosty narazie a w 1 lidze będąc dwa razy wszystkie mecze porażki :D to jest masakra wszystko trzeba chyba na pamięć grać :D troche wkurzające niestety, bo już myślałem grając w 5,4 lidze słabym zespołem wyglądało to zupełnie inaczej =/

 

Nie zalamuj mnie ;) Wlasnie awansowalem moim 3,5 gwiazdkowym zespolem do 2 ligi wygrywajac mistrza. Ale az sie boje o kolejna bo widze ze wiekszosc meczy to zawodowiec i klasa swiatowa. o ile w UT daje rade to grajac kariere to jakas masakra. Komputer nadal dostaje boosta pod koniec. Przez 70 min graja jak ciamajdy. Non stop ich dusze i nagle ostatnie 10 min to akcja za akcja i super szybkie podania. Jakby zupelnie ktos inny gral.

Odnośnik do komentarza

Jestem nowy.

Wczesniej pogrywalem w PESa teraz na urodziny dostalem od kumpla nowa fifke.

zaczalem grac FUT i wszystko spoko, kupilem sobie ze 2 zlote paki.

Z jakis konkretniejszych mam dzagojewa, czamaka, ganso, reszta jakies zlote no namey na poziomie 70 ov.

Gralem poki co sezon offline, dzisiaj pogralem pierwszy raz online ( 3w 2l ) no i nie wyrabiam z kasa na kontrakty.

brazowy kontrakt przedluza tylko o 1 mecz a na aukcjach zloty kosztuje ok 900 zlociszy, jak ja za 1 mecz dostaje ok 450zl.

nastanie taki moment, ze bede musial grac brazowymi by zebrac kase na kontrakty, jak zarabiacie na to kasiore majac

w teamie np pol realu madryt czy borussi dortmund ?

Sa jakies strony z jakimis tutorialami jak to wszystko sensownie polaczyc ?

Bo na razie ide byle do przodu metoda prob i bledow gdzie przewaga jest bledow..

Odnośnik do komentarza

Jestem nowy.

Wczesniej pogrywalem w PESa teraz na urodziny dostalem od kumpla nowa fifke.

zaczalem grac FUT i wszystko spoko, kupilem sobie ze 2 zlote paki.

Z jakis konkretniejszych mam dzagojewa, czamaka, ganso, reszta jakies zlote no namey na poziomie 70 ov.

Gralem poki co sezon offline, dzisiaj pogralem pierwszy raz online ( 3w 2l ) no i nie wyrabiam z kasa na kontrakty.

brazowy kontrakt przedluza tylko o 1 mecz a na aukcjach zloty kosztuje ok 900 zlociszy, jak ja za 1 mecz dostaje ok 450zl.

nastanie taki moment, ze bede musial grac brazowymi by zebrac kase na kontrakty, jak zarabiacie na to kasiore majac

w teamie np pol realu madryt czy borussi dortmund ?

Sa jakies strony z jakimis tutorialami jak to wszystko sensownie polaczyc ?

Bo na razie ide byle do przodu metoda prob i bledow gdzie przewaga jest bledow..

 

Ej spokojnie kupisz zloty kontrakt za 350 w kup teraz. ja wczoraj kupilem tak z 8 kart. Kazda wydluza o 11 meczy. Wejdz w wymiane i ustaw cene max w kup teraz na 350. Spokojnie znajdziesz karty zlote do kontraktu. Nie ma sensu kupowac brazowych ktore brazowym zawodnikom przedluzaja o 5 meczy a zlotym chyba tylko o jeden. Za mecz dostajesz 450-550 ale za wygrana lige lub puchar to i nawet 7000. Sprawdzaj o co grasz i z jakim poziomem. Latwe to wygrane ok 3500 + ew zlota karta. Ja mialem podobny problem. Sprzedalem jednego zlotego zawodnika w jego miejsce wpadl braz. Wydluzylem kontrakty i wygralem 2 ligi. Z wygranej kasy odkupilem zawodnika i panuje nad iloscia meczy zdolnych do gry. Gorzej jak trafi sie kontuzja i wtedy kluczowy zawodnik wypada. Warto miec dobra lawke rezerw zeby zmiennik nie oslabial zespolu.

Odnośnik do komentarza

dlatego w tym roku nic nie kupuje, zagralem kolejne 2 sezony i juz mnie stac na Piszczka, Farfana i jeszcze zostanie troche kasy.

Do 1 ligi szlo calkiem niezle, w kazdym sezonie bylem mistrzem, zobaczymy jaki poziom bedzie teraz, gdy juz jestesmy na topie.

 

EDIT: no i Raulos mial racje, mialem problemy z FIFA 13. Po skasowaniu aktualizacji odpalilem dzisiaj UT i sie okazalo, ze za 3 mistrzostwa mialem do odbioru 3 zlote paczki.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja taki głupi przykład akurat kupuje tylko i wyłącznie teraz paczki z Błaszczykowskim na okładce, nie wiem dlaczego ale dawał mi najlepszych graczy i TYLKO z niego ( na ok 80 paczek ( z 20 Błaszczykowski) ) miałem Kompanego, Toure Y, Higuain, Hamsik, Robinho, Pique, więc dla mnie bardzo fajne dawał karty i teraz tylko tak długo otwieram w sklepie aż będzie Błaszczykowski :D

HH kiedyś chyba były jak sie pojawiała drużyna tygodnia teraz narazie cisza nigdzie nic na stronce ani w grze nie jest napisane.

Odnośnik do komentarza

Moze masz lepsze chemistry? A moze po prostu zawodnicy bardziej pasuja pod Twoj styl gry. Nigdy nie rozumiem kolesia ktory narzeka ze ma chu... zespol a gra glownie na dosrodkowania i bieg skrzydlem kiedy jego skrzydlowi maja slaby speed. Kwestia taktyki i wykorzystania mocnych stron. Nie bede gral na wrzuty jesli nikt nie bedzie mial dobrego heading w polu karnym.

Odnośnik do komentarza

dlatego w tym roku nic nie kupuje, zagralem kolejne 2 sezony i juz mnie stac na Piszczka, Farfana i jeszcze zostanie troche kasy.

Do 1 ligi szlo calkiem niezle, w kazdym sezonie bylem mistrzem, zobaczymy jaki poziom bedzie teraz, gdy juz jestesmy na topie.

 

EDIT: no i Raulos mial racje, mialem problemy z FIFA 13. Po skasowaniu aktualizacji odpalilem dzisiaj UT i sie okazalo, ze za 3 mistrzostwa mialem do odbioru 3 zlote paczki.

Za mistrzostwa grane offline czy online? Ja miałem mistrza 5 i 4 dywizji online i żadnych paczek nie dostalem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...