Skocz do zawartości

FIFA 13 ULTIMATE TEAM


Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój... grałem z typem ostatnio co miał straszną mieszankę samych najlepszych graczy m.in. Robben, Iniesta, Casillas, Rooney, Xabi itp. Pytam się go po meczu skąd ich ma, czy płacił za te punkty czy z paczek mu padło, a on mi mówi, że wszystko mu w ciągu tygodnia z paczek powypadało... Mi przez 1500 meczy grania i non-stop otwierania paczek najdroższy zawodnik padł za 40tys. (IF Piszczek w Fifie 12) i miałem już nie grać w FUT13, ale to jest jak jakieś przekleństwo, nałóg, w który wpada się szybciej niż w cokolwiek innego. Masakra.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To moja pierwsza fifa lol :D
Na dzien dobry trafilem Daniego Alvesa, ktorego sprzedalem za jakos grubo ponad 500k

i reszte fify lecialem na tej kasie, potem jeszcze wpadl Robben i potem ciecie pokroju

Alba, Reus, Bale, Hazard, Nani, jak mialem prawie 2mln zaczalem je sprzedawac na allegro.

Wtedy za prawie 7zl ;/ Zostawilem sobie z 300k z tego za ok 200k zrobilem sklad z brazoli 

i z tych 150k zrobilem opening, trafilem na tots bale i juz fify od tamtej pory nie wlaczylem ;d

Odnośnik do komentarza

To moze jakies porady? wszystko kupowales za zarobione w grze kredyty? czy jakas kase wplacales zeby kupowac paczki? jak kupowales paczki to sporadycznie czy np. chomikowales hajs a potem w jednym momencie masowo kupowales. no i przede wszystkim ktore paczki? te za 7,5k? czy specjalnie z happy hours? a moze jeszcze czekales na te happy hours co jest double chance? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zakupiłem zawodnika za 36 tys tak koło północy,rano wchodze i zawodnika nie ma nigdzie klub,watch list,trade pile.

Na stronie głównej jest info ze go wylicytowałem ale ani kasy ani zawodnika nie mam,mmiał tak ktoś??

No i gdzie interweniować bo nie znalazłem zadnego maila do nich a na stronie pomocy link nie działa

https://help.ea.com/uk/article/im-having-trouble-with-my-players-in-fifa-ultimate-team

Odnośnik do komentarza

Czasami trzeba czekać

 

A tak na temat FUT,

to w FUT na PC juz nigdy nie zagram jak ludzie włączają auto scripty zeby odłączało gre na początku i dostawali po 300-400 coinsow, Rozumiem ze ludziom sie powodzi w FUT i mogą dobre zespoły zrobić ale jeśli gra się z ludźmi co maja komplet team of the year to coś już nie tak, do drugiej ligi nie mogę się wbić bo w pierwszej jestem i tylko tracę kontrakty dzięki takimi graczami

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

dodatkowo chciałbym żeby była opcja posiadania np. 2-3 supergwiazd w składzie które zakończyły karierę, Campos w bramce, Cafu na RB a Zizou  w pomocy i mnie mają wiem, że to marzenia ściętej głowy ale ... 

 

 

Widać że ktoś czyta moje posty jest gdzieś lista graczy któray beda dostepni?

Obecnie gram http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off#cuNkZQuL8uH:360

 

ps. trafiłem ostatnio Hamsika 88 jacyś chętni?

 

edit. Sprzedany wpadło 110K troszkę straciłem ale ważne że "poszedł', trzy razy go wystawiałem 

Edytowane przez -DamiaN-
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...