Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Bazarek był epicki ale czasem to człowiek ma ochotę kilku żołnierzy do karceru wrzucić na dobę... Nic nie słuchają tylko naparzają się w tych kilku wąskich korytarzykach na środku mapy a flankowaniem zajmuje się bidny, zestresowany kaczor... Gdyby nie to, to mecz wygrany byłby w cuglach...

 

PS2. Kabotyn - oprócz instynktu zabójcy wzbudź w sobie instynkty macierzyńsko/ojcowskie i podnoś czasem poległych towarzyszy jak już nad nimi stoisz... :)

Kaczor, to czemu nie mowiles nic? ;) Gdybym wiedzial, ze sie tam samotnie na flankach scierasz, to zaraz bym tam byl ;) Jak ktos w innym skladzie jest, to lipa straszna, bo nie widac, gdzie jest, co robi, ani zrespic sie nie mozna na nim...

 

Kabotyn wczoraj podnosil- na sekwanie chyba to nie wiem ile razy sie wzajemnie podnosilismy ;)

Lubie takie akcje: idziesz we dwoch (trzech/czterech...), nawet jak jeden ginie w starciu, to drugi konczy zaczeta robote, podnosi go i dalej jazda :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ale mialem swietny wieczor wczoraj- jeden z gatunku tych, po ktorych znowu chce sie grac (a nie chce wstawac na drugi dzien do roboty). Mial byc jeden meczyk, skonczylo sie na dwoch godzinach :) Trafilem na swietny serwer, zestaw map to same podboje: metro, bazar, kanaly i sekwana, wszystko na normalnych ilosciach ticketow. Gralo sie swietnie- mysle, ze warto u nas tez taki zestaw wrzucic kiedys.

Pobilem tez kilka osobistych rekordow:

- ratio w jednym meczu piechociarzem: 4,5 dzieki wynikowi (tylko sie nie smiejcie :P ) 18/4 :dance2:

- kosy w jednym meczu: 13 fragow w meczu, z czego 10 kos :) Kanaly sa jednak stworzone dla kosiarzy :)

- seria fragow piechociarzem: nie mam pojecia, jaka mialem, ale wczoraj bankowo ja pobilem na bazarze :D

 

 

PS: Gra z niskolevelowymi randomami w porownaniu do gry z naszymi ludzmi tutaj to naprawde jak ekstraklasa do ligi mistrzow... Celowe wyszukiwanie takich serwerow to prawie jak boostowanie ;) Zaczynam juz rozumiec, dlaczego co niektorzy sami wola grac (i to jeszcze na hc) ;)

 

Kolega LItwin wyslal mi wiadomosc, ze mam lag'a, gdyz jego claymore'y mnie nie zabiaja. :rofl2: ...

 

kaczorroo@

Jak ktos pada w tej waskiej uliczczce na bazarze, przy B, i jestem we wnece, to nie bawie sie w "rambo revive". Wiem jakie to jest wkurzajace, gdy sie ginie zaraz po podnoszeniu. Staram sie raczej sprawdzic teren, a potem ewentualnie podniesc. Ewentualnie krzycz, daj znac ze chcesz zmartwychwstac, bo w ferworze walki czesto nie zwracam uwagi na minimapke. :)

 

Ja tommi przed patchem non stop Famasem gralem. Teraz napieram AEK'iem- kosi fantastycznie, ale troche dlugo sie przeladowuje. M16A3 tez daje rade, musze tym chyba czesciej grac.

 

Medrek waleczne serce nie zrazil sie wczoraj, i walczyl dzilenie z random'ami. Polowal na kosy, ale mojej nie dostal, chociaz raz byl blisko. :) A pan "z" niezmordowanie lezal po katach, i dosc skutecznie fragowal. Jednak raz zostal przeze mnie skarcony utrata blachy... Gra sie z forumowa ekipa swietnie, ale max 750 ticketami moge grac 2-3 rundy. To zdecydowanie za duzo, to sa dlugie meczace rundy. Moze dla odmiany przydalby sie szturm tudziez TDM. Wiecie, tam cyborgi czuja sie jak ryby w wodzie. :blum1:

Odnośnik do komentarza

Słuchaj panie walek,mnie nie gnoiłeś bym miał pisać tak z zazdrości,po prostu jak widzę na kamerze że kolo przebiega przez miny to coś jest nie halo,zresztą twoje tłumaczenie że masz kamizelkę i przeskakujesz też jest dziwne,zważywszy że skoczyłeś w stronę w która mina wybucha,a nie nad nią w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza

Kontak z claymore'em nie oznacza od razu zgon w tej grze ( na normal'u). Nie tylko ja to moge potwierdzic. Wczoraj pare razy sie nadzialem, i zostawalo mi tak z 10% zycia. Na pewno lag'i mnie nie uratowaly. :) Jedyne cheaty jakie uzywam to niska rozdzialka i browary. Te drugie cholernie pomagaja :) Pozdro, peace

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Kamizelka druzynowa czy indywidualna pozwala spokojnie przezyc bliskie spotkanie z claymorem- wczoraj caly czas mielismy tego perka ustawionego w skladzie i na kilka z nich sie wladowalem, nie ginac ani razu (a majac pod reka apteczke po paru sek. bylem jak nowy ;) ).

 

Ostatnio w zwiazku z przestawieniem sie na M416/AEK zupenie zmieniam przyzwyczajenia jezeli chodzi o strzelanie (przynajmniej jezeli na bliski dystans) : zamiast ciagle krotkie serie puszczac (nawyk z dlugiego grania USAS-em i M249 oraz krotkiego KH2002), tymi giwerami celuje, wciskam spust do oporu i koryguje odrzut/ruch kolesia w trakcie strzelania. Mam wrazenie, ze dzieki temu znacznie poprawila mi sie skutecznosc w 1 na 1 (zwlaszcza jak sie przy okazji poswieci kolesiowi po gałach latarą :D ). Strzela sie nimi tak za(pipi)iscie, ze wczoraj przez caly wieczor nie siegnalem po PKP ani zadna inna pukawke (nie liczac krotkiego epizodu inzynierem jak trzeba bylo czolgi przegonic) :)

 

A propo's inzyniera- jaka bron polecacie dla niego? Litwin jest w AKS zakochany, ja tez prawie wylacznie nim gralem, ale patrzac po statsach i grafikach to chyba M4/M4A1 powinien najlepiej dawac rade... Nim mam zamiar poprobowac w najblizszej przyszlosci grajac ta klasa.

 

Generalnie jesli chodzi o giwery jeszcze, to mocno zawiedziony jestem ogolnie AS Valem- jak na ostatnia bron do odblokowania to dupy nie urywa zupelnie...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Słuchaj panie walek,mnie nie gnoiłeś bym miał pisać tak z zazdrości,po prostu jak widzę na kamerze że kolo przebiega przez miny to coś jest nie halo,zresztą twoje tłumaczenie że masz kamizelkę i przeskakujesz też jest dziwne,zważywszy że skoczyłeś w stronę w która mina wybucha,a nie nad nią w drugą stronę.

Oczywiscie, ze to nie halo ale czy to wina kabotyna? Oskarzasz go o cheaty czy co?

Ja wczoraj kilka razy bez szwanku przezylem spotkanie z claymorem - 100hp. Kamizella pozwala zachowac 10hp. Innym razem tommi zdetonowal mine, przezyl a mnie zabilo pietro nizej! Bywa..

Kozbinio - z twoim hs jest cos nie tak bo caly nasz sklad cie nie slyszal - pewnie nie ustawiles zespolowego voipa.

Odnośnik do komentarza

Kozbinio - z twoim hs jest cos nie tak bo caly nasz sklad cie nie slyszal - pewnie nie ustawiles zespolowego voipa.

 

to jest w ogóle dziwne, bo część ekipy słyszałem genialnie, a np. kabotyna (nie mój skład więc voip zespół na 100%) meeeeeega cicho. nie wiem sam, coś muszę zmienić.

kaczor, weź powiedz jak te tryby zmieniać (z CQ na DM np)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Z tego, co ja pamietam, Kozbinio, to zmiany zestawu map, trybu rozgrywki, ilosci ticketow itd. sa mozliwe tylko poza meczem, z poziomu menu gry. W trakcie gry tylko ludzi mozna wywalac/banowac/przerzucac, a takze kolejna mape z listy zmienic (te kanaly wczoraj to ja ustawilem w trakcie Omana, bo pierwotnie Chark mial byc, a po ciaglym lataniu tam z buta w ta i z powrotem i oganianiu sie od kamperow chcialem cos bardziej pod piechote (i pod konsole) ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Słuchaj panie walek,mnie nie gnoiłeś bym miał pisać tak z zazdrości,po prostu jak widzę na kamerze że kolo przebiega przez miny to coś jest nie halo,zresztą twoje tłumaczenie że masz kamizelkę i przeskakujesz też jest dziwne,zważywszy że skoczyłeś w stronę w która mina wybucha,a nie nad nią w drugą stronę.

Oczywiscie, ze to nie halo ale czy to wina kabotyna? Oskarzasz go o cheaty czy co?

Ja wczoraj kilka razy bez szwanku przezylem spotkanie z claymorem - 100hp. Kamizella pozwala zachowac 10hp. Innym razem tommi zdetonowal mine, przezyl a mnie zabilo pietro nizej! Bywa..

Kozbinio - z twoim hs jest cos nie tak bo caly nasz sklad cie nie slyszal - pewnie nie ustawiles zespolowego voipa.

 

Napisałem co zarzucałem,nie było tam mowy o oszukiwaniu.

Odnośnik do komentarza

Z tego, co ja pamietam, Kozbinio, to zmiany zestawu map, trybu rozgrywki, ilosci ticketow itd. sa mozliwe tylko poza meczem, z poziomu menu gry.

 

no właśnie tego szukam, odpalam Gra Online, odpalam Serwery, wchodzę na nasz i mogę tylko jego parametry przeglądać, ale nie mam mowy o edycji. nie wiem gdzie tego szukać

Odnośnik do komentarza

Kamizelka druzynowa czy indywidualna pozwala spokojnie przezyc bliskie spotkanie z claymorem- wczoraj caly czas mielismy tego perka ustawionego w skladzie i na kilka z nich sie wladowalem, nie ginac ani razu (a majac pod reka apteczke po paru sek. bylem jak nowy ;) ).

 

Ostatnio w zwiazku z przestawieniem sie na M416/AEK zupenie zmieniam przyzwyczajenia jezeli chodzi o strzelanie (przynajmniej jezeli na bliski dystans) : zamiast ciagle krotkie serie puszczac (nawyk z dlugiego grania USAS-em i M249 oraz krotkiego KH2002), tymi giwerami celuje, wciskam spust do oporu i koryguje odrzut/ruch kolesia w trakcie strzelania. Mam wrazenie, ze dzieki temu znacznie poprawila mi sie skutecznosc w 1 na 1 (zwlaszcza jak sie przy okazji poswieci kolesiowi po gałach latarą :D ). Strzela sie nimi tak za(pipi)iscie, ze wczoraj przez caly wieczor nie siegnalem po PKP ani zadna inna pukawke (nie liczac krotkiego epizodu inzynierem jak trzeba bylo czolgi przegonic) :)

 

A propo's inzyniera- jaka bron polecacie dla niego? Litwin jest w AKS zakochany, ja tez prawie wylacznie nim gralem, ale patrzac po statsach i grafikach to chyba M4/M4A1 powinien najlepiej dawac rade... Nim mam zamiar poprobowac w najblizszej przyszlosci grajac ta klasa.

 

Generalnie jesli chodzi o giwery jeszcze, to mocno zawiedziony jestem ogolnie AS Valem- jak na ostatnia bron do odblokowania to dupy nie urywa zupelnie...

Jeśli chodzi o inżyniera to ja preferuje A-91, bliskie spotkania tą giwerą wyglądają właśnie tak jak opisujesz dla mnie jak znalazł (ewntualnie jeszcze G36C).

Odnośnik do komentarza

Po tym wieczorze wiem, że nie chce grać w klanie. Wszystko było fajnie do tej rundy: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/42403183/4/194180605/

w której zagrzewał nas do boju jak to tylko on potrafi i ze straty stu ticketów udało nam się wygrać rundę :] Potem na serwer weszły dwa klany SAPL, który rozprawiał o wyższości hardcore nad normalem, jak to fajnie gra się bez mapy itp. skończyło, się tym, że przeszliśmy z komunikacji zespołowej na drużynową. Drugim klanem byli goście z przedrostkiem ufs Ci to wogóle chyba z innej planety wylądowali, najsłąbszy na metrze miał 16-7 najlepszy 62-4: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/42411459/4/194180605/ . Stwierdziliśmy, że kabotyn jest modelem T800 a oni T1000.

W ani jednej rundzie nie wyszedłem na plus, w tygodniu muszę sobie poodbijać na randomach albo w kompleksy wpadnę ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...