Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Dosyc- pierd.ole, rzucam w pizdu to g.owno! Od dzis do odwolania gram tylko na publicu. (pipi)a, zeby takie lanie dostawac co mecz... Odwoluje tez wszystko, co pisalem na temat ligi klanowej- jak chcecie tam wbijac, to beze mnie.

 

Danielski, Gesior, oto nowy rekord do pobicia:

http://battlelog.bat...19/4/305322836/

 

A Ciebie, Kabotyn, jak złapie, to Cie zapierd.ole...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Cos jest z tym, (pipi)a, nie tak- w jednym meczu na 24 starcia 1 na 1 Kabotyn wygrywa 22 (pozostale 2 to fart albo (pipi)niety na slepo granat), i to niezaleznie od tego, jakiej broni uzywasz, kto pierwszy otworzyl ogien, kto byl do kogo przodem/bokiem/tylem itd. No ja pierd.ole, chyba jakas inna gre kupilem (tez od ruskich pochodzi pewnie)... Ide spac na pelnej w(pipi)ie dzis...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Kurde dzisiaj to była jakaś masakra. Grając z Wami to ratio spada na łeb na szyję. Potem trzeb 2-3 nocki odrabiać na normalnych serwerach, ale cośmy się nagadali o "starych czasach" to moje/nasze... No i jeszcze "Deszcze niespokojne"... ehh...

 

...potaaaaaaargały wiaaatr "D

 

Dosyc- pierd.ole, rzucam w pizdu to g.owno! Od dzis do odwolania gram tylko na publicu. (pipi)a, zeby takie lanie dostawac co mecz... Odwoluje tez wszystko, co pisalem na temat ligi klanowej- jak chcecie tam wbijac, to beze mnie.

 

Danielski, Gesior, oto nowy rekord do pobicia:

http://battlelog.bat...19/4/305322836/

 

A Ciebie, Kabotyn, jak złapie, to Cie zapierd.ole...

 

Kurna, tylko z polakami można być na końcu listy i 6 tyś pkt zgarnąć od niechcenia hehehe

 

Dzięki za grę kamraci i do następnego razu!

 

Ps. Kabotyn i Pryxfus już wiedzą, że w poniedziałek wjeżdżam im z ekipą na dzielnię odkuć się za te blachy hehehe

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Cos jest z tym, (pipi)a, nie tak- w jednym meczu na 24 starcia 1 na 1 Kabotyn wygrywa 22 (pozostale 2 to fart albo (pipi)niety na slepo granat), i to niezaleznie od tego, jakiej broni uzywasz, kto pierwszy otworzyl ogien, kto byl do kogo przodem/bokiem/tylem itd. No ja pierd.ole, chyba jakas inna gre kupilem (tez od ruskich pochodzi pewnie)... Ide spac na pelnej w(pipi)ie dzis...

 

Miałem tak ostatnio,do tego mimo serii typ miał po 100%,to chyba lagi.

Odnośnik do komentarza

Mi się podobało wczorajsze nożowanko na Metrze: http://battlelog.bat...66/4/194180605/ i profesjonalne podejście do tematu. To był podbój na noże, walka o każdą flagę. Odrobiliśmy stratę 200 ticketów, udało się przejąć wszystkie flagi i zamknęliśmy was na respie :]

 

Taaaa...to pokazało dobitnie, że (pipi)a nie mam pojęcia o nożu.

 

Gęsior wczoraj rządził. Korepetycje brał przez święta?

 

Zdradzę Ci tajemny trick: Grałem trzeźwy!!! :) Po raz pierwszy :)

 

Dosyc- pierd.ole, rzucam w pizdu to g.owno! Od dzis do odwolania gram tylko na publicu. (pipi)a, zeby takie lanie dostawac co mecz... Odwoluje tez wszystko, co pisalem na temat ligi klanowej- jak chcecie tam wbijac, to beze mnie.

 

Danielski, Gesior, oto nowy rekord do pobicia:

http://battlelog.bat...19/4/305322836/

 

A Ciebie, Kabotyn, jak złapie, to Cie zapierd.ole...

 

Buahahaha...ile razy ja miałem taką załamkę. Twój rekord - no cóż...szacun ;)

Kabotyn to jest cyborg i nawet ostatnio jak graliśmy to mówiłem chłopakom żeby po dwa claymory stawiali bo jeden go nie zap.ierdoli :)

 

Wczoraj nie grałem bo wóda poleciała. I dobrze. Palmę wp.ierdolu dzierży teraz Tommi ;)

 

Tak na marginesie występuję z apelem do Mędrka, żeby Zielowi na forum do awatara dodał podpis: "Victorinox" jeśli wiecie co mam na myśli :) i zgadzam się z nim, że musimy zrobić ustawkę na handguny. Medal wpadnie i skilla poprawimy.

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza
mówiłem chłopakom żeby po dwa claymory stawiali bo jeden go nie zap.ierdoli

 

:rofl:

 

a co do "kto kogo pierwszy w starciu 1vs1" to zależy pewnie od neta. tak jak grając z litwinem w jednej drużynie nigdy nie wsiądę przed nim do samolotu (on 50mb łącze, ja 8mb), analogicznie ma się sprawa do walk jeden na jeden, nawet jak pierwszy zaczniesz strzelać.

 

edit. ile razy miałem tak, że z metra potrafiłem wpakować np. 2 strzały z shotgun'a ewidentnie w korpus typa, zabijał mnie i miał ciągle 100%. wina neta, lagów itp. no bo co innego.

Edytowane przez maztika
Odnośnik do komentarza

Kabotyn to jest cyborg i nawet ostatnio jak graliśmy to mówiłem chłopakom żeby po dwa claymory stawiali bo jeden go nie zap.ierdoli :)

To bylo wtedy na Sekwanie, tak? Dialog w calosci wygladal mniej wieej tak:

- (T) Kabotyn przebiegl przez mojego claymora i mnie zayebal... :angry:

- (G) To jest cyborg, trzeba stawiac dwa claymory, bo jeden go nie zap.ierdoli (śmiech)

- (T) (pipi)A, POSTAWILEM DWA!! Przez oba przebiegl i mnie zayebal!! :angry2: :pinch:

Dopiero po tym mnie Zaq poinstruowal, ze dwie eksplozje musza byc...

tommi - jeśli będziesz miał ochotę to wieczorem wbijamy na "obcy" serwer... na naszym nie mam zamiaru się pojawiać przynajmniej przez tydzień.

Kaczor, Ty tez tak obrywales??

Z przyjemnoscia. Nie wiem jeszcze czy dzis tez bede, ale z tym tygodniem to postanowione.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

To była długa sesja, za długa. Nie wstałem dziś na formułę 1 :[

 

NIe wiem o co chodzi, ale ciągle przerzucało ludzi raz na jedną raz na drugą stronę, obagdujesz z kimś rundę, zaczyna się nowa a ty bach i jesteś po drugiej stronie. Widzę, że squad deathmatch towarzyszom raczej nie przypadł do gustu. Łebi, ta blacha to była przypadkiem, następnym razem dam Ci znać,zaśpiewam Ci nad uchem "Deszcze niespokojne" ;]

 

Kaczor, Tommi, Gęsior też jestem chętny na jakiś meczyk na publicu, celem sprawdzenia nabytych umiejętności.

 

Proszę wszystkich którzy z nami grają o dołączanie do plutonu Wariaci z Forum: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/platoon/2832655391563871315/ oraz dodawanie nas jako znajomych, żeby łatwiej się zgrywać.

Odnośnik do komentarza

Kaczor, Tommi, Gęsior też jestem chętny na jakiś meczyk na publicu, celem sprawdzenia nabytych umiejętności.

No to mamy pełen skład.

...a niech tylko, (pipi)a, te wszystkie Kabotyny, Rozkazy, Pazdziochy i inne Mersony do przeciwnej druzyny na publicu sie tez dolacza, to inaczej bedziemy gadac na naszym serwie znowu ;)

 

się rozda bany i spokój tommi :P

 

Nie mogę powiedzieć żebym dostawał wczoraj bęcki bo na plusie zawsze byłem (ale na zbyt "małym" plusie więc trudno mi dążyć do pokonania mersona w dziedzinie K/D Ratio :) ) a na kabotynie to nawet adwersarza zrobiłem ale to granie mnie za bardzo spina i momentami w.(pipi)ia. Dodatkowo duuużo trudniej o baretki za First, Second i Third Place :D Już pomijam fakt, że przy 12 Polakach na zespołowym Voipie można dostać na łeb... moja tolerancja jest nieskończona ale tylko dla Danielskiego :) Wczoraj po raz pierwszy skorzystałem z możliwości MUTE. Trochę zbyt serio podchodzę do grania i na VOIPie oczekuję pomocy, wsparcia i rzeczowości :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...