Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymałem i zrobiłem preordera na budle z KZ :( jestem słabym człowiekiem który poddał się gorączce. 

złamał sie- wszyscy sie złamią  :diablo:

 

ale nie martw sie, Zielu- nie jestes sam z tym problemem, jestesmy z Toba ;)

 

Gesior, jak jedziesz wypatrujac ich jak kura ziaren, to moze sie da jakos dostrzec, ale problem w tym, ze teraz pelno roznych smieci na bialo sie jarzy. Dla mnie ta termowizja to totalna porazka po tym, co bylo w trojce i zdania nie zmienie (a przynajmniej nie do czasu odpowiedniego patcha). Spieprzyli to tak samo, jak w trojce spieprzyli noktowizor- na poczatku dawal calkiem rade, a potem jakis gown.iany dym zaslaniajacy widok wprowadzili tak ze stal sie bezuzyteczny...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Mclusky, to był mega satysfakcjonujący wieczorek, pal licho wyniki, sporo znajomych na serwerze, kolejne odblokowania wpadały, kilka fajnych akcji nam wyszło, oby codziennie tak dało radę pograć.

jaki kurna wieczor?? Przeciez do 2. PSN mialo nie dzialac! Wierzac na slowo nawet nie wlaczalem konsoli, ale w sumie nie ma tego zlego- przynajmniej te niecale 5,5 h snu tej nocy zaliczylem, wiec dzis krzepa powina dopisac ;)

 

Muszę przestać grać po nocach. Wyglądam już jak Nosferatu, a właściwie prawie nie widziałem swojego odbicia w lustrze. Cały dzień w pracy, obiad o 21:00, odpalenie kĄsoli o 23:00 i granie do 1 - 2 w nocy. Pobudka o 6:00 rano i awaria cały dzień. Tak od poniedziałku :(

a wiec jednak jest czlowiekiem :D zachcialo sie rekordy bic :P i tak cud, ze o tej 6. w ogole dajesz rade wstac- ja przy takim maratonie codziennie o 1 raz wiecej dobudzanie musze rano wlaczac (w tym tygodniu raz dopiero o 6:24 sie podnioslem (nominalnie tez o 6. powinienem)).

 

No, ale dzisiaj rozumiem napieramy do bialego rana cala ekipa (a biale rano dosc pozno jest ostatnio  ;)) boost-packi czekaja w pelnej gotowosci, ja juz czekam z niecierpliwoscia :]

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

W euro preorder na bundla z KZ tylko przez stronkę można robić. Gołe konsole niedostępne. Na razie dostałem takie cóś:

Szanowny Kliencie,
dziękujemy za złożenie Rezerwacji.

Przystępujemy do sprawdzenia możliwości realizacji. Obecnie oczekujemy na podanie terminu dostawy produktu do Naszego magazynu. Datę wysyłki podamy w kolejnej korespondencji. Dokładamy wszelkich starań aby Rezerwacja została zrealizowana jak najszybciej. 

W przypadku wystąpienia trudności w realizacji powiadomimy Cię o tym w celu ustalenia dalszych działań.

 

 

 

Kurna, chętnie dziś bym nockę zarwał ale jutro zabieram żonę na weekendowy wyjazd w ramach prezentu urodzinowego i pewnie wolała by abym był wyspany. Chyba, że Litwin prześle mi szybkensem, kurierem jakieś tableteczki stawiające na nogi hehe ;)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

stawiajace CO na nogi? :D

Różne rzeczy można na nogi postawić ;)  Ja teraz jadę na kofeinie z nargininą(wyciąg z grejfruta)która nasila wchłanianie kofeiny i dzięki niej dłużej działa,1 kap ma 200 mg czyli tyle co 2,5 mocnej kawy,zarzucam 2 i mogę żyć ;) (mam niskie ciśnienie i taka pogoda mnie zabija).Różne fajne specyfiki wysyłałem ludziom na forum,jedni jedli inni wyrzucali jak Fenix.Ja się cieszę że nie gram w Bf4,parez Bf3 nabawiłem się problemów ze snem.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pierwszy raz zdjalem heli bojowe strzalem ze SRAW-a. Calkiem przyjemne uczucie :) Zdjalbym wczesniej jeszcze raz (kolo wisial zupelnie nieruchomo nad flaga), ale jego strzelec mnie ubil zanim rakieta dotarla do celu. Ogolnie lubie ta wyrzutnie, w miare spore obrazenia zadaje (chyba obok javelina jedyna bron, ktora jednym strzalem heli bojowe sciaga), no i z laserem wspolpracuje co jest zaje.biste jak sie ma w druzynie zwiadowce z painterem.

Co do tego MTB LAV to mam mieszane uczucia... Pare razy walnalem nim double killa na czolgu jak byl naruszony, ale tez pare razy strzelalem niewiele krzywdy mu robiac. Na pewno duza zaleta jest to, ze mozna sie na moment wychylic, wystrzelic i schowac od razu- nie trzeba pocisku naprowadzac do konca. Natomiast nie udalo mi sie tym jeszcze w heli trafic- ktos sprawdzil, czy je tez namierza samodzielnie?

 

Ekipa ladnie wczoraj dopisala- chyba pierwszy raz od poczatkow BF3 tyle osob naraz sie zebralo.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

kurde, ale zgryz- zajrzalem wlasnie na stronke gamestopa i widze, ze od 11. do 18. listopada znowu promocje na ps4 maja zwiazana z oddawaniem starego sprzetu. Oddajac moja slimke 250 GB za ps4 zaplacilbym zaledwie 259.99 € zamiast 399.99. 

i tak ją planowalem oddac, ale liczylem, ze dostane za nia w porywach moze z 70-100 EUR- a tutaj 140 EUR taniej, ale za to musialbym najpozniej tego 18.11. ja oddac. Przy pomyslnych wiatrach byloby tylko 10 dni bez BF-a, ale gdybym musial czekac z miesiac na moja sztuke, to bedzie bolalo jak cholera  :confused:

Zastanowie sie jeszcze, ale chyba pojde na tego deala. 260 EUR (a jak oddam tez mova i ps eye, to powinno byc jeszcze mniej) przemawia do mnie jak cholera. 30 EUR juz zaplacone przy zamowieniu, wiec odbierajac ja moze tylko ze dwie stowki bylyby do wybulenia- bez rujnowania budzetu.

 

co do grania, to wczoraj naprawde fajnie sie pykalo. W wielu meczach sporo kamperow bylo na obrzezach map- zwlaszcza w jednym DM na kurorcie chodzilem sobie z tlumikiem dookola przy samym brzegu i zdejmowalem jednego po drugim :) Raz zarabista akcje mialem- az zaluje, ze jeszcze nie ma tej opcji share, bo warto byloby to uwiecznic... :confused: W jednym starciu zabilem 6 czy 7 typa (liczac z podniesionymi), w tym ostatniego kontrą nozem, do tego przezylem i pobieglem dalej :) Chyba pierwszy raz tez za caly wieczor na plus wyszedlem.

 

e: o, jeszcze widze dodatkowe info na gamestopie:

- ps4 zamowione po 01.10.2013 dostepnosc konsoli przed swietami niepewna. 3. dostawa do konca stycznia 2014.
- zamowienia od 05.08.2013 do 30.09.2013 (jak moje): dostepnosc najpozniej do 24.12.2013. :/
- zamowienia do 04.08.2013 dostepnosc na premiere 29.11.2013.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...