Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

@mclusky Jakie masz combo założone na giwere? Dla mnie za dużo tego wszystkiego narobili i ciężko się połapać. Cały czas eksperymentuje i szlag mnie już trafia. Zamiast grać to ja się zamulam i kombinuje. Dalej nie mogę zakumać dlaczego do nędzy nie można perków ustawić z poziomu menu. Tak mnie to wpienia, że nie wiem.

Sprawdź na BLogu bo sam się w tym gubię. Jest tam też opcja skopiowania ustawienia do swojego.

Przy okazji obczaj nową grafikę, specjalnie 4U ;) Muszę ją tylko doszlifować (wyciąć tło) bo jak zwykle na szybko zmontowana.

 

MG77MG.png

 

Kabotyn, bardzo się cieszę na nasze spotkanie :)

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Po prawej masz manage file i upload robisz swojej grafiki, choć jeśli nie chce ci siębawić w linijki kodu radzę wybrać ten który ci się podoba, oczywiście mówię o statach i podmieniach grafikę i inne rzeczy. Łatwiej i przyjemniej niż wbijanie linijek kodu 

Dalej nie wiem jak to zrobić. Robię upload fotki i co dalej? Nic nie mogę z nią zrobić :(

Odnośnik do komentarza

jak tak dalej pójdzie to ekipa rozpoczynająca boje na ps4 zderzy się z ekipą setek. Bardzo szybko wbijacie stopnie. Cieszy fakt że tommi powrócił do normalnej gry a nie tylko noże i noże. Mam nadzieję że bardziej doświadczeni koledzy wprowadzą "opóźnionych" jak zastępowy młodych harcerzy (zuchów?) pokazując co i jak na polu bitwy. 

Byle do 29

Odnośnik do komentarza

Większość farmi punkciki na Conqueście. Rush jest zaje.bisty IMO ma szansę dorównać epickim mapom z BC2. Na pierwszej bazie na Paracelach bronisz się na zniszczonym lotniskowcu, tam prawie nie ma się gdzie ukryć. Dobrze, że jest sporo gadżetów do ściągania heli bo byłoby źle. W Kurocie Hajnan pierwsza baza jest jakieś 300 metrów od lotniskowca, a po drodze sama woda. Mi to przypomina genialną Isla Inocentes z BC2. Warto pograć w inne tryby, bo można zobaczyć całe mapy jakie przygotowało DICE, nie tylko wycineczek jak w Dominacji lub prawie całą jak w Podboju. Ja mam zamiar grać wszystkie tryby w BF4, bo nie ma tym razem ciśnienia na wbicie setki, sama po drodze wpadnie ;]

 

Wczoraj cały dzień bawiłem się shotgunami na Dominacji, istne Bestie. Spotkanie czterech przeciwników na wąskiej klatce schodowej i wyrżniecie ich w pień było boskie. Support ma w BF4 fajny moździerz, ma co prawda ograniczoną amunicję (odnawia się), ale można go rozłożyć i ukryć się ze sterowaniem w innym miejscu. Do tego można wszystkie pociski wystrzelić w 10 sekund, zwinąć sprzęt zmienić miejscówę i atakować znów.

Odnośnik do komentarza

Mój organizm wczoraj się poddał. O 19 położyłem się na chwilę i padłem. Wstałem o 7 rano. Ominęła mnie sesja w BF i przegrany debiut Nawałki :(

nie masz czego zalowac. Co do meczu, to po obejrzeniu skladu powiedzialem żonie, ze spodziewam sie w nim kretynskich bledow w obronie i straconych goli- ta reprezentacja polskich parodystow dlugo nie kazala czekac na potwierdzenie tego...

z kolei co do BF, to tez moze lepiej, ze padles- ja dalem rade pomimo choojowego samopoczucia, ale bylem w tak beznadziejnej formie, ze trudno to opisac... Co chwila wyniki typu 1:9, 3:10, 5:16 itp....

Cieszy fakt że tommi powrócił do normalnej gry a nie tylko noże i noże. 

...az w koncu te wpierd.ole na podboju tak mnie w(pipi)ily, ze stwierdzilem, ze wszystko mi jedno- ide do Zikolca na dominacje nozowac  :) Poszedlem i o dziwo mialem wyniki lepsze, niz na podbojach (choc nadal slabe).

Takze smiesznie wyszlo z tym Twoim wpisem :D

 

Z osiagniec wartych pochwalenia sie to mialem wczoraj tylko dwa:

- zdjecie blachy Zikolcowi (chyba remis 3:3 na noze mielismy, ale nie jestem pewien)

- pierwszy w zyciu double kill gaymorem, z czego jeden z poleglych to Kabotyn :D

 

Tak czy inaczej znowu zabawilem prawie do 4. nad ranem, spalem 6h i od rana dalej mnie łeb napierd.ala dzis...  :confused:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

No ja mam teraz 3 letnią,ale przy PS4 chyba zainwestują w 5 letnią,tylko koszt w górę idzie od 300 do 500 zeta.

 

Ja nie wiem skąd wy bierzecie te wszystkie newsy o psujących się i przegrzewających się konsolach. 50 stopni w kanale wylotowym to niby przegrzanie ? No chyba że Litwin mówisz o konsolach z wystaw gdzie zamknięto je w kondonie z plexy bez otworów wentylacyjnych.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o temp na wylocie. Luty bezołowiowe, EKOch.u.jologiczne, ścisk panujący w konsoli, pasta termoprzewodząca która po 3 latach traci połowę ze swych właściwości przewodzących (na pclab, w testach past nawet te najlepsze po 2-3 latach były do wymiany), to wszystko powoduje skrócenie żywota konsoli. Być może jakimś tam rozwiązaniem będzie wymiana pasty na prockach i dbanie by sprzęcior nie zasysał kurzu...

Odnośnik do komentarza

Udało mi się wczoraj pograć z jakaś godzinę. Uważałem ze bf3 to niedorobioby port z pc. Jednak bf4 to gigantyczne śmietnisko bug'ow i błędów wszelkiego rodzaju. Siedzę w menu, staram sie dołączyc do ekipy, a tu nagle menu mi znika! I jeszcze te kosy. Miało nie być obcieruch, a jednak zabilem typa obierucha. I am fucking genius! Dziś tez sobie program trochę, ale muszę kupić w aptece coś na nerwy. :)

Odnośnik do komentarza

 

 

No ja mam teraz 3 letnią,ale przy PS4 chyba zainwestują w 5 letnią,tylko koszt w górę idzie od 300 do 500 zeta.

Ja nie wiem skąd wy bierzecie te wszystkie newsy o psujących się i przegrzewających się konsolach. 50 stopni w kanale wylotowym to niby przegrzanie ? No chyba że Litwin mówisz o konsolach z wystaw gdzie zamknięto je w kondonie z plexy bez otworów wentylacyjnych.

Zielu,ps4 ma problem z wiatrakiem. Wiatrak sie nie wlacza,konsola przegrzewa i tak w kolko. Rowniez jest problem z HDMI

Odnośnik do komentarza

Wiem Zaq ale czy te sprawy są powiązane ? tzn czy te problemy pojawiają się w tych samych egzemplarzach ? . Bn np na twiterze wyczytałem że hdmi działa ale trzeba te blaszki w środku dogiąć bo po prostu hdmi nie dochodzi do końca. A jeśli chodzi o wiatrak to może Chińczyki zapomniały wpiąć wiatraczek ? :) 

Odnośnik do komentarza

 

No ja mam teraz 3 letnią,ale przy PS4 chyba zainwestują w 5 letnią,tylko koszt w górę idzie od 300 do 500 zeta.

 

Ja nie wiem skąd wy bierzecie te wszystkie newsy o psujących się i przegrzewających się konsolach. 50 stopni w kanale wylotowym to niby przegrzanie ? No chyba że Litwin mówisz o konsolach z wystaw gdzie zamknięto je w kondonie z plexy bez otworów wentylacyjnych.

 

Nie,mówię o teście na PPE i stwierdzeniu ze grzeje,mi to wystarczy po przygodach z "60" by wiedzieć że za rok będą padać,więc albo dodatkowa gwara albo czekam na PS4 slim.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...