Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie dzisiaj od rana leb napierd.ala- zadnej nocy w tym tygodniu nie spalem wiecej niz 5,5h i chyba wlasnie kumulacja nastepuje... :confused: Tydzien temu w piatek tez swoim zwyczajem wyszedlem troche wczesniej z roboty zeby posluchac chwile muzy w spokoju, wrocilem do domu, rozkrecilem stereo do poziomu ciut ponizej ogluchniecia, po czym ulozylem sie na sofie i... zasnalem... :] Po godzinie zona z dziecmi wrocily i znalazly moje nieprzytomne zwloki glowiac sie, jak moglem spac w takich warunkach :D

 

TA GRA TO ZUO!! :devil:

 

Jeszcze budzik dzisiaj rano tez w chooja lecial i dobudzanie chyba co minute zamiast co 5 wlaczal... :verymad:  czuje sie prawie jak na hell weeku w BUD/S, na szczescie jeszcze tylko dwie calonocne sesje dzisiaj i jutro, a potem bede mogl przez pare tyg. troche odpoczac...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

hahaha, zaraz po tej kosie na mclusky'm stwierdzilem: "oho, to jutro bedzie wpis na forum" :D

 

...wtedy jeszcze nie wiedzialem, ze bedzie dotyczyl tez mnie... :confused: Cos ostatnio zbieram kosy od znajomych czesto, samemu za bardzo nie nozujac.

 

Swoja szosa spojrzalem sobie na statsy Zikolca- ten wariat ma juz chyba 114h na liczniku i- uwaga- ponad TYSIAC blach zebranych :shok:  jak tylko zrobie orla, to ide do niego na korepetycje ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Zikolec i jego wesoła ekipa kosi na DM. Zresztą on ma cel być w światowej czołówce nożowników :)

 

@Gęsior - wczoraj męczyłeś mnie jak mało który, dzisiaj będę Cię szukał... Dodam tylko, że ta kontra to dziwna sprawa. Stałeś tyłem do mnie, podbiegam, odpalam nóż i nagle stoisz przodem i kontrujesz :confused:

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

już tesknie za BFem. konsoli nie mam zaledwie od 2 dni, a czekać trzeba jeszcze conajmniej 2 tygodnie... Kurde uzaleznilem się.

 

2 dni temu jak wracałem do domu w pewnym momencie widzę pod nogami laser :) pierwsza moja myśl - cholera snajper! :D Poczekalem jeszcze chwilę żeby poczuł się pewniej i gwałtownie się odwróciłem, mój wzrok od razu trafił na to okno z którego do mnie celowano z tego laseru. Spostrzegł się, że go widzę to schował się na sekundę i znów pokazał, podniosłem rękę do góry żeby wiedział, że wiem i poszedłem dalej. Popełnił kilka błędów dlatego tak szybko go zlokalizowalem :) przy okazji przypomniało mi się jak sam kiedyś tak się bawiłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@mclusky Jakie masz combo założone na giwere? Dla mnie za dużo tego wszystkiego narobili i ciężko się połapać. Cały czas eksperymentuje i szlag mnie już trafia. Zamiast grać to ja się zamulam i kombinuje. Dalej nie mogę zakumać dlaczego do nędzy nie można perków ustawić z poziomu menu. Tak mnie to wpienia, że nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...