Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada na to, ze na wyspach najlatwiej bedzie o zakup.

Troche sie Nogus naczekales, ale czeka Cie nagroda na szczescie ;) Nie zapomnij wbic na foruma i zapodac pierwsze wrazenia.

 

PS: Nie wiem, czy przez to cholerne ps4 sie nie zlamie i konta na mordoksiazce nie zaloze... :/ Licze, ze szybko to share na YT umozliwia...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem Danielski, przecież miałeś mieć konsole na premierę. W okresie letnim złożyłes pre-ordera w końcu. Ja dziś w sklepie byłem, wybrałem boundle pack'a z Killzone: Shadowfall (380 funtow zaplace- czyli 150 zl za gre wychodzi). Konsole odbieram z rana, a wieczorem po pracy testowanie sprzętu oraz gier. Znowu nie przespana nocka. :)

Odnośnik do komentarza

Wyglada na to, ze na wyspach najlatwiej bedzie o zakup.

Troche sie Nogus naczekales, ale czeka Cie nagroda na szczescie ;) Nie zapomnij wbic na foruma i zapodac pierwsze wrazenia.

 

PS: Nie wiem, czy przez to cholerne ps4 sie nie zlamie i konta na mordoksiazce nie zaloze... :confused: Licze, ze szybko to share na YT umozliwia...

 

Dołącz do elity ;-)

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem Danielski, przecież miałeś mieć konsole na premierę. W okresie letnim złożyłes pre-ordera w końcu. Ja dziś w sklepie byłem, wybrałem boundle pack'a z Killzone: Shadowfall (380 funtow zaplace- czyli 150 zl za gre wychodzi). Konsole odbieram z rana, a wieczorem po pracy testowanie sprzętu oraz gier. Znowu nie przespana nocka. :)

mam od czerwca ale bylo zamieszanie bo w listopadzie wymienilem ps3 z grami i zamiast wrzucic kase na ten preorder to skasowali mi ten czerwcowy. na szczescie mialem paragon i musialem troszke prostowac. najlepsze ze w piatek doplacalem kase bo mialem tam pare rzeczy pozamawianych i pytam sie o moj preorder a pani ze mam z listopada wiec po swietach styczen luty. musialem nakrecac pokazywac preorder etc. dostalem zaproszenie na nocna premiere i przeprosiny za zamieszanie ale niesmak pozostal plus bede mial konsole w rece to wtedy bede 100% pewnosci. raczej dostane ale stres jest;)

Odnośnik do komentarza

Moze by zorganizowac jakis mecz premierowy w piatek wieczorem, wszyscy sie zaopatrza w ps4+BF i sie ladnie przedstawimy na serwerach ;]

zobaczymy, ilu bedzie tych wszystkich- trzech?

 

Panowie pojawił się cień nadzieji dzięki zmianie polityki i w piątek ruszam na polowanie :) mam nadzieję, że się uda.

tzn.? jednak jeszcze przez pare miechow pks/mpk cisniesz? Powodzenia w piatek w kazdym razie :)

Odnośnik do komentarza

Autobusy są tańsze generalnie :) prawko to jedno, a samochód to drugie. Jego zakup i tak planowalem na po wakacjach jak uda mi się gdzieś zarobić.

Dzięki, przyda się :)

Pamiętaj by nie brać PS4 z Chin,chodzą ploty ze studenci zatrudnieni na linii sabotowali sporo egzemplarzy dając gorszej jakości pastę w ramach sprzeciwu za stawkę godzinową.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...