Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

skończyłem singla, więc pewnie w weekend zaczynam multi. dziś nie, ale sobota 100%. do czego zmierzam - słuchając wczoraj Waszych rozmów  widzę, że kurev padnie milion bo co chwilę (pipi)A WYPYERDOLIŁO MNIE albo (pipi)A CO ZA MISTER LAG itd. 

 

choć tekst wieczoru nie wiem czyjego autorstwa bo nie rozróżniam, ale padł jak zostaliśmy chyba z Zielem i Mcluskim: "Wiecie co jest poyebane? Wszyscy (pipi)ują na tę gre i grają dalej. Jesteśmy uzależnieni." 

Odnośnik do komentarza

skończyłem singla, więc pewnie w weekend zaczynam multi. dziś nie, ale sobota 100%. do czego zmierzam - słuchając wczoraj Waszych rozmów  widzę, że kurev padnie milion bo co chwilę (pipi)A WYPYERDOLIŁO MNIE albo (pipi)A CO ZA MISTER LAG itd. 

 

choć tekst wieczoru nie wiem czyjego autorstwa bo nie rozróżniam, ale padł jak zostaliśmy chyba z Zielem i Mcluskim: "Wiecie co jest poyebane? Wszyscy (pipi)ują na tę gre i grają dalej. Jesteśmy uzależnieni." 

No to chyba ja powiedziałem a mclusky się ze mną zgodził, że jest uzależniony ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj po tygodniowych nocnych sesjach z BeeFem jestem jak trup. Wczoraj, dodatkowo, stwierdziłem że skoro już prawie weekend to posiedzę dłużej i razem z trzema butelkami z podpisem pana Marka Suligi łupałem do 2 w nocy. Pobudka o 6:00 i od 7:00 w pracy. Głowa mnie boli i zasypiam. Jednak nie jestem terminatorem :/

 

Gęsior, myślałem, że Ty zawsze masz butelki w kieszeniach ;)

Odnośnik do komentarza

dobra, (pipi)a, koniec tego napierd.alania beze mnie- I'M FUCKIN' BACK!!!   :devil:

 

bylo ciezko, bylo ryzykownie, bylo niebezpiecznie, ale na szczescie sie udalo.

 potrzebne bylo zerwanie sie z pracy od razu po obiedzie i jazda 50 km za granice jak w jakims pieprz.onym cannonballu, bo choojki nie mogly odlozyc konsoli dla kogos, tylko wolna amerykanke na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" zorganizowali, ale od poczatku wierzylem w sukces i szczesliwie dalem rade  ;) (tak czy inaczej jednak nigdy wiecej nie kupie nic w tym gownianym sklepie).

 

widzimy sie za jakies 40 GB  :thumbsup:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

nie mam takej mozliwosci, bo router bierze sygnal z gniazdka telefonicznego i na wyjsciu ma kabel/wifi, ale ps mam od zawsze kablem podpiete, wiec mam nadzieje, ze jakos pojdzie.

 

Premium i resogun juz pobrane i zainstalowane, patch pobrany i gotowy do instalacji, a BF4 i Chinska nawalnica sie sciagaja (za odpowiednio 85 i 25 minut maja byc gotowe). Generalnie nie idzie zle nawet musze przyznac- nie chce zapeszac, ale byc moze sie dzisiaj uda wbic na jakis serwer. PS+ tez wbite, integracja z FB zrobiona (misiu zaje.biscie wyglada w menu konsoli :D )- slowem jestem gotow ;)

 

Tak czy inaczej teraz musze na zakupy jechac, po powrocie wieczorem w tv mecz, a potem "Dystrykt 9", ktory chcialem od zawsze obejrzec, wiec jakos mi minie oczekiwanie mysle ;) Jedyny zonk, ze jutro do znajomych żony w odwiedziny mamy jechac i pobudka wczesniejsza sie szykuje... :confused:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

tommi pierwszy mecz to jest ładny strzał w pysk. Wszystko piękne i bardzo płynne. No i 60 (66?) chłopa na jednej mapie robi wrażenie. 

Ja melduję się ok 22. Napoje wyskokowe przygotowane. Jeszcze tylko naładować pada, zassać nowe mapy i można walczyć do rana.

 

Od żony tfu.. mikołaja dostałem premium (w postaci zdrapek na 200 zł) :banana:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...