Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisalem, wszystko zalezy od sytuacji i mapy. Tez gram w BF4 ze 3/4 meczy inzynierem, ale niekiedy inna klasa lepiej sie nadaje- zalezy co i gdzie chcesz robic.

To tak jakbys twierdzil, ze bugatti veyron to najlepszy samochod- moze na autostrade tak, ale juz w terenie znacznie dalej starym defenderem czy chocby tarpanem zajedziesz.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Inżynier rozwali każdy pojazd,ma spora siłę ognia na siłę żywą,do tego może użyć SMAW przeciwko nim,czy to mapa pod pojazdy czy pod piechotę,to wymiata.Trzeba rzucić granat rzuci,nie doleci to pośle SMAW(precyzyjniejsze od tuby pod M16),MTAR lub AKS to moc,nie widzę słabych stron,nawet w rushu może wysłać robota by podłożył bombę.

Odnośnik do komentarza

co Wy tam wiecie :P

na malych mapach w walce z piechota zaden rpg czy inny SMAW nie da takiej przewagi nad przeciwnikiem, jak czujnik ruchu.

 

PS: @Kabotyn, cos pisales o jakims robieniu zadania ostatnio- wczoraj z braku czasu nie dalem rady odpalic konsoli, ale dzisiaj bede wiec jak bedziesz potrzebowal pomocy to odezwij sie (powininem w razie czego hs miec juz dzis normalnie).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

co Wy tam wiecie :P

na malych mapach w walce z piechota zaden rpg czy inny SMAW nie da takiej przewagi nad przeciwnikiem, jak czujnik ruchu.

 

 

To nie to samo,bo piszemy o klasach działających osobno,a ty napisałeś o snajperze dającym cynk że ktoś idzie i reszcie ekipy go wpierającej ;) Jakby wyskoczyło 12 snajperów na 12 inżynierów,to nie wiem czy by im czujniki pomogły,zakładając ze szliby ze snajperkami a nie np.bronią automatyczną.

Odnośnik do komentarza

Jakby wyskoczyło 12 snajperów na 12 inżynierów,to nie wiem czy by im czujniki pomogły,zakładając ze szliby ze snajperkami a nie np.bronią automatyczną.

ale dlaczego mamy zakladac cos takiego?? :P To moze zalozmy tez, ze inzynier idzie ze spawarka i mina przeciwpancerna ;) Przeciez normalne, ze jak pisze o malych mapach, to oczywiste jest, ze snajper biega z PDW. 

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

Jakby wyskoczyło 12 snajperów na 12 inżynierów,to nie wiem czy by im czujniki pomogły,zakładając ze szliby ze snajperkami a nie np.bronią automatyczną.

ale dlaczego mamy zakladac cos takiego?? :P To moze

 

zalozmy tez, ze inzynier idzie ze spawarka i mina

 

przeciwpancerna ;) Przeciez normalne, ze jak pisze o malych mapach, to oczywiste jest, ze snajper biega z PDW.

z ust mi to wyjąłeś ;-)

idę zagrać...

Odnośnik do komentarza

 

Jakby wyskoczyło 12 snajperów na 12 inżynierów,to nie wiem czy by im czujniki pomogły,zakładając ze szliby ze snajperkami a nie np.bronią automatyczną.

ale dlaczego mamy zakladac cos takiego?? :P To moze zalozmy tez, ze inzynier idzie ze spawarka i mina przeciwpancerna ;) Przeciez normalne, ze jak pisze o malych mapach, to oczywiste jest, ze snajper biega z PDW. 

 

Jak biega z PDW to już nie snajper ;)

 

 

Snajper (od ang. snipe – strzelać z ukrycia) – strzelec wyborowy, który działa poza polem walki, by eliminować z góry określone cele. Poza precyzyjnym strzelaniem snajper musi posiadać odpowiednie cechy psychofizyczne, predysponujące go do długotrwałego oczekiwania na możliwość wykonania misji.

 

Strzelec wyborowy – żołnierz lub członek innej uzbrojonej formacji wyszkolony w precyzyjnym strzelaniu na dużą odległość, obserwacji i maskowaniu. Uzbrojenie strzelca wyborowego stanowi karabin wyborowy, specjalnie wyselekcjonowana broń wyposażona w celownik optyczny, noktowizor lub inny celownik umożliwiający celne strzelanie na duże odległości. Zadaniem strzelca wyborowego na polu walki jest eliminowanie ważnych celów pojawiających się w krótkim czasie. Mogą nimi być strzelcy wyborowi wroga, łącznicy, obsługa broni ciężkiej (karabiny maszynowe, działa, moździerze), załogi pojazdów pancernych uszkodzonych na polu walki, dowódcy.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Recon'y nie mają już PDW. PDW w BF4 to broń inżynierów. Ja gram cały czas zwiadowcą z karabinkiem (snajperek ani DMR nie tykałem) i nie zamienię tej klasy na żadną inną.

 

 

Litwin25: Klasa recon (zwiadowca) to nie tylko snajper. Nie bez powodu ta klasa ma dwie specjalizacje - Snajper i SpecOps.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

kurcze, przedwczoraj bodajze mialem niezle wizualne przezycie na szczytach guilin- niestety nie nagralem tego, ale postaram sie opisac:

cala rzecz w tym, ze ktos tam w meczu uzywal dymnych granatow przy atakowaniu flagi. Wyobrazcie sobie taka akcje:

zielone wzgorze o nieregularnym uksztaltowaniu terenu, gdzieniegdzie porosniete krzakami czy drzewkami (kto gral lub ogladal filmiki to wie, o czym mowie), nagle idzie salwa i wszystko spowija dym, ktory po chwili zaczyna sie leniwie rozwiewac w powietrzu, a z niego wylaniaja sie po kolei zbiegajacy zolnierze atakujacy flage znajdujaca sie w dole zbocza. W miedzyczasie oczywiscie coraz bardziej intensywne wymiany ognia, wytezanie wzroku zeby wylonic z tego dymu postacie i szybko rozpoznac czy to swoj czy wrog- poezja po prostu. Od razu mi sie wszystkie filmy wojenne z wietnamu przypomnialy, gdzie sie ganiali po dzungli we mgle.

 

Niesamowite to bylo- dlugo bede mial ta scene przed oczami. Sam nie wiem, jakim cudem tego nie zapisalem, musialem byc chyba za bardzo zaaferowany akcja i zapomnialem w koncu.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dziś w robocie pograłem na służbowym ipadzie w battlecomandera. Chyba z 1,5h ciorałem aż kumpela z pracy zaczeła być zazdrosna, że ją zaniedbuję hehe ;). Pierwsze co się rzuca w oczy (a raczej w palce) to to, że sterowanie dotykowe jest wprost stworzone do tego trybu, sama rozgrywka jest w pytę, jest voip, są fajnie brzmiące komendy (na ps4 jeszcze commanderem grałem). Co prawda w porze obiadowej raczej na niewydarzone noobowskie teamy trafiałem (kilkanaście zespołów z czego pełnych 2 a reszta w pojedynkę) i po rundzie mój wynik nie był oszałamiający (ok 2500) ale jestem pewien, że kumate zespoły + kumaty dowódca stworzą rajcującą i obfitą w punkciory rozgrywkę. Kurna, jaby dali w tym trybie obsługę move (niczym w RUSE) było by wprost idealnie.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj, nocna sesja przejdzie u mnie jako jedna z najzabawniejszych ever. Nie mogłem ze śmiechu wytrzymać, bolał mnie brzuch, oczy zalane łzami. Teksty jakie latały przejdą do kanonów Bf'a:) To co się działo ciężko nawet opisać więc nie próbuje.

Tryb bomby z ekipą w składzie Hellspawn, Carolek, Kozbinio, Danielski to kwitesencja udanej imprezy.

Dodam jeszcze, że na scenie pojawił się nowy/stary terminator, który odkrył w sobie nową moc.

Zgadnijcie na podstawie rebusa o kogo chodzi. Buahahahaha

 

xswp.jpg    +   r092.jpg

Edytowane przez Gęsior
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja pyerdolę myślałem, że się zsikam ze śmiechu sam nie wiem co mnie bardziej boli - położyłem się do łóżka o czwartej rano i nie wiem co bardziej poczułem: ból brzucha od 1,5 litra pepsi i śmiechu czy ból zagipsowanej reki spowodowany 5 godzinnym szarpaniem.

 

Carolek und seine rose gnaten - czy to gramatycznie po niemiecku? A CH,UJ MNIE TO :D

 

hellspawn, ktoś Ci przesyła uszanowanko:

 

 

 

2d9wi2a.jpg

 

 

 

dzisiaj to już max kampa bo dalej nie pociągnę z tą ręką, nadgarstek pulsuje jak cholera :)

Odnośnik do komentarza

A imię jego było Maczeti lecz dla wielu na zawsze zwał się już będzie Gipsy King.

 

Jego znak firmowy: nożowanie krawędzią gipsu superman punchem:

 

2109270-SupermanPunch.gif

 

Nie dała mu rady nawet sama Hybryda Człowieka Bomby.

 

Jest Legendą.

Odnośnik do komentarza

ja pierdzielę było zajbiście. Tak jak pisze Gęsior, ból brzucha i zalane łzami oczy. Mega taktyczne mecze (jesteś widoczny z kilometra na mapie z tym kamuflażem odp: (pipi)ie mnie to) okazało się że jest jeszcze ultra premium itd. Poprostu masakra. Tryb podkładania bomby (po polsku neutralizacja) okazał się świetną sprawą. Ogrywaliśmy kameralną wariację (5 vs 5) i było genialnie. Kozbino (zwany dalej GK) masakrował mnie na każdym kroku, nawet jak już ze strachu śmigałem jak ninja bokami mapy to i tak mnie znalazł i oczywiście wykończył maczetą (patriotyzm lokalny). Dzisiaj wieczorem melduję się ok 22.

Odnośnik do komentarza

ja za to wczoraj padłem ofiarą ograniczeń systemu. Odpaliłem konsolkę o 23 i widzę wszystkie znajome mordy. Planowałem pograć dwie godzinki, ale już czułem w kościach 4 rano. 

Odpalam party daję Dołącz a tu zonk "max liczba graczy w party". Czyli dowiedziałem się, że z Wami nie pogadam. no trudno chociaż pogram, daję dołącz i "jesteś 3 w kolejce". lol 

 

wbiłem pierwsze 100 killi snajpą, boże jaka nuda. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...