Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Eee nieprawda. Na linii kolejowej tylko trochę Cię poszukałem. Potem jak widziałem przy okazji to próbowałem Cię kosić, ale niestety wolałeś strzelać do bezbronnego żołnierzyka, który biegnie na Ciebie z bagnetem :( Na Zavodzie siedziałem Ci na plecach i zamiast noża wpakowałem Ci kulkę bo nie wiedziałem, że to Ty... Generalnie fajnie się gra przeciwko znajomym, ale przeciwko Tobie już mi się znudziło.

Odnośnik do komentarza

Jak będę miał siłę to wpadam dzisiaj, ale pewnie po północy. Zapoluje na Kluche moją nową obieraczką do ziemniaków.

 

Gdzie się podziewałeś, próbowałem Ciebie tutaj i FB złapac i nic.

A tak w ogóle to señor Kabotyn w 90% przypadków uparcie biega/skacze w przeciwnym teamie, a potem się dziwi, że się na niego "poluje" :ninja:;)

Wczoraj pierwszy raz od dłuższego czasu widziałem Kabotyna podswietlonego na ziolono , czyli razem w drużynie. Dziwne to było. Ale pewnie był problem ze stronami bo po obu byli znajomi. :ninja:

Odnośnik do komentarza

Trzeba byc naprawde niezlym hardcore'wcem, zeby nabic na past-gen'ach max level. Dla mnie to byla meczarnia, zeby w ogole to grac. Gdyby nie wersja na PS4, to moja historia z BF by sie juz zakonczyla- moja cierpliwosc skonczyla sie na 9h, a poten non stop BF3, kiedy ludzie jeszcze grali. Tak wiec CONGARTULATIONS, to wieksze osiagniecie, niz wygranie mundialu w pilce. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dziek panowie.

Kabotyn przesadzasz zle nie bylo. Fakt momentami nudno bylo samemu grac ale ogolnie to bylo ok. Pamietaj,ze ty grales na premiere ja juz gralem w troche bardziej dopracowany produkt. I od kiedy sa prywatne serwery nie jestem zmuszony do grania na (pipi)owych mapach.

 

Voytac,Zielu mi aktywowal upgrade. Teraz ciekawe czy EA jeszcze raz mi staty przeniesie :P

Odnośnik do komentarza

Jeszcze w nawiązaniu do dyskusji na poprzednich stronach. Włączyłem po dłuższej przerwie BF3, chwilę pograłem, pobiegałem, ogólnie spoko, ale bez efektu "wow". Dla kontrastu włączyłem BC2 i wsiąkłem a syndrom "jeszcze jeden mecz" zaatakował między oczy :) BC2>>>>>>>>BF3>>BF4.

Odnośnik do komentarza

Też dziś oglądałem pady SCUF, ale też odpadam. Przynajmniej 600 PLnów za podstawowego czarnego pada to gruba przesada, taniej mi wyjdzie kupienie PS Vity jako dodatkowy kontroler :D

 

Kabotyn, drugim powodem dlaczego nie kupię to brak E.M.R - Electro Magnetic Remapping, tego okrągłego dupsa do mapowania przycisków. Kupić pada za taką kasę z setupem pod jedną grę to przegięcie.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem konsole po jakimś tam czasie, wsiadłem w samolot i... Lata się pięknie. Dobra detekcja trafień, nie ciągnie jak guma do tyłu, można normalnie kanonierki rozwalać, rakiety ziemia-powietrze działają jak należy. Dla mnie bomba.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/484314118532064704/202192225/

Odnośnik do komentarza

Nieźle, szkoda tylko, że przegraliście ponad 300 ticketami :(

 

Nic nie poradzę na to jak grał mój team. Dobra drużyna raczej wykorzystała by to, że na paracelach nie muszą przejmować się helikopterami i łódkami itp (zniszczyłem 26 pojazdów).

 

Może wniósł bym więcej do gry jakbym biegał i przejmował flagi, ale chciałem se jeden raz wsiąść do jeta i polatać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...