Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

aaaa, w pizdu spraw na glowie mialem (nadal jeszcze mam) ostatnio: zmienilismy auto, w Pl problemy z mieszkaniem, w robocie zapjerdol i stres z jednym projektem, ktory przeciaga sie juz o ponad 2 lata, a do tego jeszcze przyczailem, ze na BBC Knowledge puszczaja Top Geara- zaczalem ogladac i wciagnelo mnie jak swieze bagno ;) Puszczaja tego po kilka odc. dziennie- czego nie moge obejrzec, to nagrywam i ogladam wieczorami w wolnych chwilach :) Jeszcze 2 odc. sezonu 21, 2 z sezonu 6 i bede praktycznie na biezaco ;) Do tego junior coraz bardziej mobilny, wiec trzeba za nim ganiac nieustannie :)

Mysle, ze za pare(nascie) dni wroce na pole bitwy. Ostatnio mi cisnienie rosnie znowu poteznie, wiec dlugo juz pewnie nie wytrzymam (choc mysle jeszcze od szybkim skonczeniu zalegajacych na dysku gier- Contrast sie chyba jedna nazywala i drugi ten horror- zanim znowu na dobre wsiakne w BF, bo jak to sie stanie to dupa blada). Brakuje mi juz wspolnego strzelania- ponapierdzielalbym chetnie troche druzynowo.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

no, kontko doladowane, PS+ kupione, wiec odpalam konsole zeby posciagac zawczasu wszystko co potrzebne do pozniejszego grania: najpierw system konsoli wersja 2.0, potem odpalam BF-a i tu zaskoczenie- ani jednego patcha do pobrania :) Myslalem, ze nie bylo mnie wieki, ale chyba jednak nie az tak dlugo :) W ogole w miedzyczasie przyspieszyli mi neta z 50 do 100 Mb/s. Moze nie bedzie juz problemu z wbiciem do upatrzonego pojazdu.

 

do zobaczenia pozniej ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz jest dzuo trudniej o pojazdy Tommi. Dice dodalo opcje,ze przed startem meczu na kazdej stonie musza byc 4 osoby gotowe. Jak kiedys o 2 mecz mialem pojazd ktpr chcialem teraz jak co 10 trafie to jest super.

 

Na dużych mapach gotowość musi zgłosić więcej. Na pewno 8, a wydaje mi się, że czasem widzę 10 albo 12. Najgorsze jest to, że większa część nie kuma o co chodzi i naciska bezmyślnie  :Cross18x18:  bo nie mogą się zrespić :wallbash:

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...