Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj gadalem z mankien tez kupil xone ale trzyma go pod choine dla mlodego wiec mowil ze jak bedzie okay to sobie tez sprawi. ja powiem tak w momencie wyjscia gearsow i opinii graczy ze przypomina jedyna "prawilna" czesc czyli jedyneczke, szrot zwany ps4 laduje na wymianie w gamestop i biere xone wtedy:)

 

Ależ ja dawno z mańkiem nie grałem, prehistoria jakaś.

Oby gearsy wypaliły, to się zrobi rzeźnię, a wymiana w CEXie faktycznie bardzo korzystna, za PS3 90f (w game 75, grainger 70) z tym, że żadnych ciekawych bundli nie mają.

Udało mi się wyrwać z amazona bardzo atrakcyjną ofertę, mianowicie za 349f biała konsola z sunsetem + forza 5 + cod aw, od piątku niszczę :]

Odnośnik do komentarza

z tymi studiami to ladny mit jest lebi:)

ciiiii... Nie wygadaj się! Mity są potrzebne młodym pokoleniom. W przeciwnym razie czym będziemy im imponować?

 

Biznes. Nie wiem czy pozimo nizszy bo w PL nie studiowalem,ale sporo mam do roboty.

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna to jest dopiero hardkor! ;-) Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Panowie jak ten Final Stand? Warto? Śmiali się w Internetach, że jak przeniosą nowoczesne rozwiązania z Final Stand na wszystkie mapy to już zupełnie pogrzebie tę grę.

 

Ja teraz wciągnąłem się w multi TLOU. Pamiętacie jak chwilkę graliśmy razem to ciut nudziło ciągłe skradanie się, ale teraz jak powoli zaczynam się w wgryzać w zabawy z wypuszczaniem przeciwników (wypuszcza się rannego towarzysza na przynętę egzekucyjną, a jak wróg przychodzi to boom headshot i sprint do ożywiania itp.) to naprawdę zaczyna mi to sprawiać radość. Do tego świetny projekt mapek i w zasadzie dzięki 4vs4 całkiem szybka gra. 

Odnośnik do komentarza

Przydżumiony powrotem do Los Santos, w środku nocy, mówię do Kabotyna:

- eee chodźmy pyknąć przed snem w nowe mapki bo jeszcze nie grałem. Ty już ma nich skakałeś wiec mnie oprowadzisz, patch ściągnął się jak grałem w dżitiej. Dżuma była spora bo zapomniałem o taktyce naszych kochanych deweloperów... Oktylion gigabajtów patch + wku.rwylion osobnych gigabajtów dodatek ręcznie ściągany z psn-u...

 

Wróciłem nap.ierdalać murzynów.

Odnośnik do komentarza

Gdyby zeskalowac te mapy do rozmiarow "podstawki" mielibysmy najlepsze mapy w Bf4. Generalnie, postawowe mapy, to tragiczna kombinacja plaskiego terenu z budynkami czy z konstrukcjami, gdzie snajperskie gnidy, maja swoje 5 minut, Final Stand to roznorodna rzezba terenu oraz urazmaicone miejscowki- mi to bardzo przypomina Bad Company 2. :) Niestety, mimo fajnych przemyslanych miejscowek, bolaczka jest rozmiar map. Sa gigantyczne, zbyt duze, przemieszczenie sie na krancowa flagowe zajmuje wiecznosc. No, ale mimo wszystko jest Hangar, gdzie Infantry ma pole do popisu. Kapitalnie spisuja sie te "pod launcher". Jest base rape, wsiadasz do tego cacka, i jestes na fladze domowej wroga. :)

Odnośnik do komentarza

Zielu, ich nikt przecież nie wyśmiewa (a przynajmniej nie tutaj). Mój jedyny (ale ciężki i skreślający je) zarzut, to ze są zbyt duże. Podbój (i mały i duży) mija sie z celem- szukasz wroga cała wieczność. Dominacja i DM w hangarze i tej drugiej mapie podobnej do blokady dają radę (zwłaszcza jak sie wyburzy ta konstrukcje na środku, podobnie jak na blokadzie), ale juz te snieżne mapy nawet na dominacji są zupełnie bez sensu (zbyt duże, za dużo wolnej odkrytej przestrzeni- biegnąc gdziekolwiek jesteś wystawiony jak na patelni kamperom). Moim zdaniem nie warto za to osobno płacić. Nie oferuje to niczego, czego nie znajdę w pozostałych mapach.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Teraz jak odzyskalem konsole to musze wszystko na nowo sciagac bo wyzerowali mi caly dysk. Ale do momentu jak nie przysla mi pada (to juz poltorej miesiaca czekania) to do BF4 nie mam jeszcze jak wrocic, bo na Vicie nie bede lamil.

 

Dobry ten najnowszy dodatek? Szczerze to zwiastuny mnie nie zajaraly, te nowoczesne gadzety... hmmm...

Odnośnik do komentarza

maly off pany:) mialem nic nie kupowac w tym roku ale chyba sobie sprawie na gwiazdke... :)

 

Mówisz z sensem danielski, MP5tki zawsze na propsie, ale to jest gazówka? Tak czy rasiak wygląda i brzmi kozacko. A jak AS VAL się spisuje? Masz jakieś materiały ze strzelanek? Syp ile wlezie.

 

PS. dobrze jej leży w dłoni ten tłumik ;p

Odnośnik do komentarza

Kierwa, nozowac mi sie chce... Znowu sie wkrecilem na dobre- o niczym innym nie mysle, tylko to mnie interesuje w tej grze (i na ps4 w ogole). Ew. jak serwera akurat nie ma dobrego to ACE 23 troche postrzelam, ale to tylko z koniecznosci.

 

PS: @Kabotyn, takie mecze jak wczoraj rzadko maja z wersalem cos wspolnego (jedynie jak 1 vs 1 albo 2 vs 2 ze znajomym walczysz). Zazwyczaj to jest jak atak wscieklych wilkow albo hordy zombie ;) jak masz farta to jednego skontrujesz (no, w rzadkich przypadkach czterech ;) ) zanim Cie zaszlachtuja. Taka specyfika, musisz sie z tym liczyc wchodzac. Dam Ci ew. znac jak bede kiedys cisnal z Ressaurectiom na pustym czy prawie pustym serwerze, to sprawdzisz sobie skilla bezstresowo ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Maly offtop,filmik o GROM:

http://specialoperations.com/29395/polish-grom-2/

 

In 2013, the team at SOFREP.com had an opportunity to visit Poland and their premier counter terrorism unit, the GROM. For the first time ever, a US film crew was allowed inside their compound and granted exclusive interviews with GROM operators.

Since the terrorist attacks of September 11, 2001 the GROM have been deployed alongside US Special Operations Forces in Iraq, Afghanistan and elsewhere. During this time, the GROM developed a close working relationship with the US Navy SEALs, and have a well-earned reputation of being one of the fiercest and most competent Special Operations units on the planet.



Read more: http://specialoperations.com/29395/polish-grom-2/#ixzz3KNgAvu5k
Odnośnik do komentarza

PS: @Kabotyn, takie mecze jak wczoraj rzadko maja z wersalem cos wspolnego (jedynie jak 1 vs 1 albo 2 vs 2 ze znajomym walczysz). Zazwyczaj to jest jak atak wscieklych wilkow albo hordy zombie ;) jak masz farta to jednego skontrujesz (no, w rzadkich przypadkach czterech ;) ) zanim Cie zaszlachtuja. Taka specyfika, musisz sie z tym liczyc wchodzac. Dam Ci ew. znac jak bede kiedys cisnal z Ressaurectiom na pustym czy prawie pustym serwerze, to sprawdzisz sobie skilla bezstresowo ;)

 

Nie lubie sie nozowac z kolesiami, ktorzy graja za oceanem. Duzy ping, lagi itd. Ta pierwsza utracona blacha, co to bylo!? Moj noz sie "zablokowal", a potem zgon! WTF :) No, ale potem mu sie zrewanzowalem, bez jakis niedomowien.

 

https://www.facebook.com/video.php?v=1533730973545851&set=vb.100007268884081&type=2&theater

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...