Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Info dla tych, którym się kończy subskrypcja na PS+. Dzisiaj zaliczyłem zonka i Sony automatycznie pobrało mi z karty 195 złociszy, gdzie w sieci można klucz kupić 30 zeta taniej. W ustawieniach konta i portfela trzeba wyłączyć automatyczne finansowanie o czym (pipi)a oczywiście nie wiedziałem bo lecą w pręta :(

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Wywal karte z psn i po problemie. Czasem po aktualizacji systemu potrafi zaznaczy automatyczne odnawianie subskrypcji ;) Poza tym sony nie potrafi upilnowac swojego(kilka dni temu hakerzy ukradli 5 filmow ktore nie mialy jeszcze premiery dvd) wiec napewno nie zabezpiecza danych mojej karty.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Po ujawnieniu danych wszystkich klientów jakie miało miejsce chyba trzy lata temu, powiedziałem sobie, że nie podam im numeru mojej karty. Od tego czasu doładowuje konto zdrapkami kupowanymi online, 100 zł można mieć za 85-90 zł, do tego ostatnio korzystałem z kuponów allegro gdzie można było przyoszczędzić dodatkowe 20 zł na każdej stówce, każdemu polecam. Jedyny minus, że czasem na koncie PSN kisi się parę złotych niewykorzystanych po ostatnim zakupie.

Odnośnik do komentarza

Ja też piredole podawanie karty po incydencie z Drive Club'em. Nie wiem Gęsior czy wiesz, ale złożyłem preorder na swoim głównym koncie, świadomy, że nie mam tam żadnych środków i nie mam podpiętej karty. Dostałem potwierdzenie, że zakup się nie udał, a sony automatycznie pobrało kasę i sprzedało DC na konto, gdzie miałem wprowadzoną kartę kredytową (nie swoją nota bene :P ), a na którym nie byłem nawet zalogowany. Człony żółte.

Odnośnik do komentarza

ja korzystam do takich zakupów z wirtualnej Karty kredydotwej i moga pocałowac w pręta, bo doładowuje ją wtedy kiedy mam potrzebe a w innych wypadkach jest pusta. Mogą sobie próbować pobierac , kraśc dane ile chcą

 

Ja tyż, ładuję, kupuję, ew. resztę rozładowywuję, nawet lapka nie muszę włączać bo dziś można przez komurię.

Odnośnik do komentarza

 

ja korzystam do takich zakupów z wirtualnej Karty kredydotwej i moga pocałowac w pręta, bo doładowuje ją wtedy kiedy mam potrzebe a w innych wypadkach jest pusta. Mogą sobie próbować pobierac , kraśc dane ile chcą

 

Ja tyż, ładuję, kupuję, ew. resztę rozładowywuję, nawet lapka nie muszę włączać bo dziś można przez komurię.

 

Dokładnie, wygodnie i bezpiecznie.Do tego na prawdziwej karcie kredytowej wprowadziłem blokade na zakupy przez internet i telefon. Tylko w tradycyjny sposób mozna z nej korzystac a tam jest chociaz pin. Za łatwo taką kartą robić przekręty by tak na lewo i prawo wszedzie wprowadzac dane.

Odnośnik do komentarza

Maly off.W 2016 wybieram sie do Czech na najwieksza w Europie impreze Airsoftowa. Moze do tego czasu uda sie kogos wciagnac z ekipy (kame, lorack, zaq). Jest troche ekip na terenie IE wiec smialo dawac znac (w PL to panowie wy macie juz w ogole bajke bo nie ma tylu ograniczen, chocby sama pirotechnika, moc gnatow etc)
tutaj maly przedsmak tego co mozna uswiadczyc w Czechach i pokazujace skale (chociaz nawet nie bardzo, bo sa filmy gdzie widac wiecej sprzetu)



PS. czekam tez na foty z ostatniego milsima to dla zainteresowanych wrzuce pozniej;)
Odnośnik do komentarza

W(pipi)ic sie mozna- 4h wczorajszego wieczoru i nocy zamiast na nozowanie i/lub sen poswiecilem (pierwszy raz w zyciu) na zmontowanie porzadniejszego klipu w share factory. Wybralem odpowiednia muze na tlo (co- niestety- okazalo sie kluczowe), mozolnie podocinalem fragmenty filmow, dopasowalem wszystko. Zuploadowalem, zrypany pjerdolnalem sie do wyra, a tu rano po 4,5 h snu surprise: (pipi)ana mordoksiazka skasowala moj film, bo wydawalo jej sie, ze moge nie miec praw autorskich do publikowania tego materialu.

Wieczorem sprobuje jeszcze z YT, ale jak i to nie przejdzie, to sie zdenerwuje. Jedynym widzem mojego wiekopomnego dziela bedzie moja zona.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Na youtube wykryje ci te kawalki, ale nie zablokuje filmiku od razu. Piinformuje cie, ze byc moze uzywasz licencyjnych utworow. :) Jak bys mial duzy kanal, to by cie zablokowali. No to z niecierpliowscia czekam na twoje "arcydzielo" z ShareFactory. :)

 

Tego mi jeszcze nie zablokowali :)

 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z okazji nadchodzących Świąt i na prośbę Łebiego wrzucam pro tipa:

 

Za(pipi)iste wino na święta.
Pamiętajcie o jednej zasadzie przy wyborze wina na święta: żeby się w tym wszystkim nie pogubić i jeśli nie możecie sobie pozwolić żeby kupować kilka butli wina do różnych potraw to wybór jest zawsze jeden: wytrawny RIESLING, najlepiej Niemcy, Austria, Francja.
Dziękuję za uwagę.
http://winicjatywa.pl/…/weingut-wittmann-100-hugel-rieslin…/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...