Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

No, to byl tez moj najlepszy mecz tego wieczoru :)

Zakochalem sie ostatnio w M1014- najlepszy shotgun jak nic, nie wiem jak moglem nim wczesniej nie grac przez tyle miesiecy :) To taki moj prywatny ukarzyciel ;) Jak gnoje siegaja po zabronione strzelby, to ja siegam po niego i nagle przestaje im byc wesolo :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Kabotyn po tamtym slynnym meczu na metrze (220 killi) wczoraj sie znowu troche zapomnial i po bandzie pojechal:

http://battlelog.bat...25/4/305322836/

 

 

Z innej beczki:

Support na CQ przy biegajacym cala grupa zespole i dlugich meczach to kopalnia punktow- wczoraj w jeden krotki wieczor (2:16 h czasu gry) zrobilem 56 baretek za ammo :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ale sie dzis nawkur.wialem na nóż... Dwa razy stojąc dokladnie za plecami kolesia nie weszla mi animacja, tylko normalne ciecie (skutek: oczywiscie zgon po chwili). Ile razy poza tym nie weszla to nawet nie liczylem...

 

Masakra- w takim KZ3 przez caly okres, gdy w to gralem, nie nawpienialem sie tyle, co w BF3 w 1 wieczor...

 

e: sprawdzilem statsy: znożowałem od poprzedniego update'u 54 razy, a "strzalow" (cięć) zadalem... 226, z czego celnych 86... (pipi)a...

 

PS: M27 IAR (wsparcie)- swietna bron!

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

No wlasnie magazynek to dla mnie jedna z najwiekszych jej zalet :)

- standardowo 46 kulek, ktory mozna powiekszyc (nie wiem do ilu- jeszcze nie odblokowalem)

- przeladowanie 2,5 sek. (pusty magazynek) / 1,9 s. (nie pusty). W calej grze tylko M16/M416/M4 jest minimalnie szybsze, a AS VAL/UMP-45 na zblizonym poziomie

- 750 kulek/min.

- odrzut jak w zwyklych broniach szturmowca, inzyniera czy PDW

- jedynie celnosc (rozrzut) ma gorsza niz zwykle bronie

 

Ale generalnie mam grajac nia wrazenie, ze to normalna bron szturmowa, tylko z wielkim magazynkiem :) dobrze mi sie sprawdzala wczoraj na CQ, gdzie jest generalnie gesto- czesto wyskakuje kilku przeciwnikow w bardzo krotkim czasie (zwlaszcza jak biegaja grupkami), takze wystrzeliwujesz sie ze wszystkiego co masz, a na przeladowanie nie ma czasu. PKP czy inne LMG z tasma maja co prawda spory magazynek, ale kopia czasem jak kon, do tego przeladowanie to wiecznosc. Tutaj w moment przeladowujesz i znowu masz 46 czy ile tam kulek do dyspozycji.

 

e: aaa, niezly mecz znow sie wczoraj trafil (chyba moj rekord w ilosci killi w jednym meczu)- o Kabotynie nawet nie wspominam, to trzeba samemu zobaczyc ;)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/72106019/4/305322836/

 

W ogole trafilismy wczoraj na kolesia grajacego myszka (przyznal sie), oto jego przykladowy wynik (fakt faktem, ze go podnosili troche):

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/72122680/4/305322836/

Oczyiscie nie musze dodawac, ktory to...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/72441865/4/305322836/

gralismy wczoraj z jakims klanem niemieckim (6 z 8 zawodnikow). W tym i kolejnych paru meczach wpadly blachy kazdego z tych 8 kolesi (a najwiecej, chyba z 5, jakiegos niby kosiarza z 53 gwiazdkami za noz) :)

 

W ogole to nie ma to jak gadac przez kilkadziesiat minut dziwiac sie, ze Kabotyn cos nie odpowiada, wiec pewnie hs ładuje, po czym zorientowac sie na koncu, ze mialo sie wyciszony mikrofon :)

Odnośnik do komentarza

nowy filmik dla premium juz dostepny. W filmiku pokazali scavenger mode zasadniczo jest to Close quarters+gun master.Zapowiada sie ciekawie. Kazdy gracz zaczyna z pistoletem podrecznym,granatem i nozem. Broni trzeba szukac po mapie,ale z tego co widze kazda bron ma jakis poziom. Czyli pewnie co X killi bedzie sie awansowalo na kolejny poziom i bedzie sie moglo podniesc ta bron.

 

A oto wspomniany filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=Tc5iPYS90iY

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

 

Ja pierdziele. Totalny kosmos.

Ostatnio na Kanałach trafiłem takiego zawodnika, który Z-11 siał pożogę nad lotniskowcem. Koleś miał nawalone 35 tysięcy killli tym latadłem. Nie było absolutnie żadnej szansy na jakikolwiek ruch. Zawziąłem się i koniecznie chciałem gnoja ściągnąć, ale przy 0:12 dałem se siana. Masakra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...