Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Ultimate


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 7h i juz jestem uzależniony od tej gry - Jeszcze jedna misja, jeszcze jeden G. Jaggi do zabicia, a co to? Nowa mapka? I sprawdzam przez godzinkę. :(

Mogę sobie chodzić swobodnie po innych arenach, czy tylko ten pierwszy lasek jest tak dostępny, a reszta przez misję?

Odnośnik do komentarza

Trochę lipa, że znowu zacząłem grę na 200h, gdzie mam mnóstwo gier na ~10h max do przejscia, ale hói. Musze powiedziec, że na razie przygoda z Wii U jest niemalże perfekcyjna - XCX o mało nie pełna 10 i 164 h na liczniku, tutaj szykuje się podobnie, a przeciez najlepsze w psotaci Zeld x3 i Bayonetty 2 dopiero przede mną.

 

Zabiłem G. Wroggi, ten jego poison doprowadzał mnie do kur.wicy, ale jakoś dąłem radę bez cure bo zapomniałem go wziac. Na dziś koniec, ale jutro będe grał cały dzien, to pewnie. :obama:

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Czytając posty XMa przypomina mi się mój początek z FUnitem :')

 

Chociaż przyznam, że akurat tę część zaniedbałem strasznie, nie brałem na premierę, a jak wyszedł 4U, to ja dopiero Ceadeusa stłukłem...

Może kiedyś naprawię ten błąd, chociaż obecnie czasu brak, a jak będzie, to wyjdzie X...

 

Powodzenia z Lagiacrusem, nie żeby był trudny na low ranku, ale te jego ruchy, design, w mojej opinii jeden z najlepszych potworów serii.

Odnośnik do komentarza

ogolnie questy dlc w mh można podzielić na 2 rodzaje

1 takie które nic nowego ani odmiennego ci nie dają, poprostu są zwyklym questem

2 takie które dają ci itemy potrzebne do wytworzenia broni/zbroi niedostępnej normalnie w grze. ale zwykle te rzeczy nie są nadzwyczajne, nie są OP. poprostu jakaś ciekawostka i nietypowy ekwipunek, ale nie jest to coś mega dobrego co przebija bronie dostępne normalnie w grze, chyba jedynym wyjątkiem jest zbroja w MH4U z dlc która jest naprawde bardzo bardzo dobra (ale też nie jakaś bardzo OP, poprostu jest fajna, ale inne zbroje bez DLC też są fajne). co do broni zdobywanych z DLC zwykle mają one jakiś dziwny element, np mało dmg ale bardzo dużo elmental dmg, albo ogromny dmg ale bardzo słabą ostrość - w obu przypadkach wychodzi na to że ogolny DPS broni niczym sie nie wyróżnia albo jest wręcz średniawy)

 

 

w dodatku wiekszość ciekawszych questów dlc wymaga 4HR albo więcej, więc jak zaczynasz gre to serio nic nadzywczajnego nie znajdziesz, to taki poporstu bajer bez żadnych dodatkowych korzyści

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Cały zestaw daje ci określone skille, ponieważ każdy element setu podwyższa określoną statystykę. Jeżeli masz 10 przy jakimś skillu, to go otrzymujesz. Dla przykładu, komplet z Wroggiego powoduje, że masz 10 punktów ulokowane w Poison, czyli nie można ciebie zatruć.

 

Oczywiście możesz mieć powiedzmy 8 do tego posion nie mając pełnego setu, a dodatkowe 2 punkty dodać sobie slotami.

 

Po prostu raz warto tworzyć takie zbroje, raz nie koniecznie. Ja tam chodzę w mieszańcach.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dobra to jeszcze ostatnie pytanie i wracam do grania i pod wieczór opiszę co dziś robiłem. Ale mianowicie - żeby potwory chodziły po lasku i można było je farmic to trzeba je najpierw złapać żywe w jakimś quescie? Czy po prostu z biegiem "fabuly" się pojawia a na razie muszę, np. Wroggi farmic w misji? Bo na ten moment w Moga lata mu tylko g.Jaggi Royal ludroth i te ptaszysko na q.

A jestem juz pod w misjach przy Rathianie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, skończyłem na dziś bo padam na pysk. Grałem od 7 rano do teraz, z przerwą na kupę i żarcie. Dawno nie miałem tak nerdowskiego dnia i na pewno prędko nie będę.
Co tu dużo mówic? Świetna pozycja, gra mimo tego że jest w sumie monotonna bo tak naprawdę jedyne co się robi to zabija i łapie od czasu do czasu monstra tak nie można się oderwac i cały czas się człowiek zastanawia co za kuta.fona zaraz zabije i jaką zbroję z niego zrobi. Własnie odblokowałem 5* w wiosce i etap z wulkanem - bardzo ładnie, już domyślam się co się będzie działo, hehe.

Choć nie powiem - Dragons Dogma która w sumie jest mocno podobną (jak nie identyczną ze zmienionym bestiariuszem) grą jednak bardziej mi się podobało. ;> Co nie zmienia faktu, że bawie się świetnie i na pewno jeszcze sporo pogram.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Propsy XM, mialem tak samo z MHFU. Gram w monsterka sporadycznie od jakichs chyba 6 lat i jeszcze nie skonczylem, ale zblizam sie heh. Przez "sporadycznie" mam na mysli to, ze nie gram przez 2 lata a potem wpada 30 godzin w tydzień.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

MH tak jak Diablo jedzie na schemacie konia i marchewki na kijku, ale to, co odróżnia Monster Huntera od Diablo/Destiny/Division i reszty to topowy gameplay. Nie ma lepszego systemu walki w grach.

Grałeś w Dragons Dogma? Powinno Ci sie spodobac, tam system walki również jest bardzo dobrze przemyślany - mnóstwo ciosów i combosów, tak samo i klas w tym mega czary:

maelstroms4ena.gif

Odnośnik do komentarza

Może się teraz przypie.rdole, ale jak niesamowicie wkur.wia mnie fakt, że gra ciągle dzieje się o jednej porze. Non stop dzień, zero urozmaicenia. Potem widzę, że będą etapy w nocy również do wyboru na (dwóch lol?) arenach, ale że nie ma tu normalnego cyklu dnia i nocy który dodawałby do klimatu +100 to jakaś porażka.

Odnośnik do komentarza

No wiem, napisałem o tym, ale chodziło mi o cykl dnia i nocy. Nawet chyba było tak w którymś monsterze na PSP, tego co było demko, albo mi się cos wydaje. W każdym razie brakuje mi tego bo widzę, że również nie każda area będzie miała swój odpowiednik w nocy, a raptem ze 2/3. Nie mówię tez, że miałoby to nie wiadomo jak wyglądac, nawet prosta zmiana ala XCX bez ładnego przechodzenia w każdą porę, a wystarczy że wybija dana godzina i nagle szybciutko robi sie noc.

 

Btw. Diablos <3 Bezapelacyjnie najlepszy przeciwnik jak na razie, za nim Duramboros. W ogóle świetnie deignersko monstra sa w tej grze. 35h na liczniku, ZERO nudy :obama:

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...