Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Ultimate


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo milosci do serii, chyba nigdy nie przejde tej czesci, walka w wodzie mi nie lezy.

Mi się tam podoba - nie ma jej dużo,dobry przerywnik między walka na lądzie, do tego naprawdę niektóre walki robią klimatem pod wodą jak ta pierwsza potyczka z Lagiacrusem gdzie odbyła się calutka pod wodą, nawet raz nie wyskoczyl, działo się. :obama: Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Nawet chyba było tak w którymś monsterze na PSP

 

cykl dnia i nocy był w MH2 na PS2

ale sie nie sprawdzał zbytnio, questy w nocy były trudniejsze i miały inne potwory w sobie, i ludzie poprostu musieli przeczekac noc w wiosce jeśli chcieli coś zrobić w dzień

 

w innych grach pojawiają sie pory dnia i nocy w konkretnych questach - poprostu dany quest zawsze jest w dzień a inny trudniejszy zawsze w nocy. chyba w unite każda lub prawie każda mapa miała właśnie 2 wersje, dzienną i nocną

 

ogolnie jest to ciekawy bajer ale ta gra jest tak skonstuowana że realny cykl dnia i nocy "na żywo" raczej nie wchodzi w gre, a przynajmniej nie na konsolach typu 3ds

Odnośnik do komentarza

Tak na logikę, to jako łowca powinniśmy mieć zaplanowane co, gdzie, kiedy i to w mojej opinii logiczne, że nie ma cyklu dnia i nocy na misjach- nasz awatar wyrusza wtedy, gdy jest największa szansa na pokonanie bestii, a nocne wypady są nagłe i jeśli jest w istocie tak, jak Yano mówi o MHFU, trudniejsze, bo jesteśmy na straconej pozycji.

 

Dragon's Dogma(które swoją drogą jest :banderas: ) jest przede wszystkim jako takim sandboxem i tam jest konieczność cykli dnia i nocy, MHuntery to co innego i chociaż może by wyszły te zmiany pór dnia, to w mojej opinii ich brak jest usprawiedliwiony.

 

Miłego HighRanku!

Odnośnik do komentarza

Najpierw Purple Ludroth którego przeszedłem dopiero za trzecim razem (a do teraz każdego przechodziłem za pierwszym), a potem wzialem misje z highranku zeby zabic 2x qurupeco - ładnego dostał boosta, no ale myslalem, ze sobie poradze... i przybiegł jakiś kur.wa t-rex i jak warknął to rozje.bał mnie zanim zdążyłem dobic pierwszego ptasiora.

Odnośnik do komentarza

XM jak ci qurupeko przyzwie potwora to rzucaj w któregoś z nich bombami z gunwa, wtedy zmienią lokacje i nie bedziesz sie użerał z oboma na raz

 

a swich axe z brahydiosa to najlepsza broń w grze, odkąd ją zrobiłem to nie musiałem robić żadnej innej - co uważam za leką wadę że była tak bardzo OP, bo lubie robić różne bronie na różne okazje, ale tutaj nie było potrzeby bo SA kosiło wszystko

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem o tej dung bombie, dzięki. A tego SA nie chce robic, czytałem wcześniej troche tematu i właśnie pisałeś, że jest mocno OP więc wole sie pobawic grą i gram na razie LS, potem może przerzucę się trochę na lance bo ciekawi mnie i GSa z chargami. Dziś trochę pofarmię i walnę sobię nową zbroję, chciałem zrobic cała z diablosa ale strasznie niski % jest wypadania niektórych składników więc sobie na razie daruje i zrobię z rathiana z highranku, a potem może pomyśle jeszcze o jakiejś nowej wersji LSa bo na razie śmigam z ta co dostałem po przejsciu gry od kapitana i nie zwala z nóg.

Odnośnik do komentarza

JA PIER.DOLE!  Gram sobie w MH i powiem Wam, że od dawna, bardzo daaawna nie czułem tak dużego respektu do żadnego przeciwnika jak do Deviljoe. Jak skur.wysyn wchodzi na arenę i załącza się ta jego muzyka to nawet nie patrzę gdzie jest tylko od razu uciekam do następnej lokacji albo wale w niego dung bomb i modlę się żeby sobie darował te arenę. Serio, dobry przeciwnik, jeszcze z nim nie walczyłem i na razie tylko uciekam, ale jak się spotkamy na fajta to będzie petarda.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Wytlumaczcie mi jak sie tu odpala gre multi? Ide do kota, załączam network, potem wybieram sobie jakis pokój i tutaj jest problem - jestem juz w pokoju z jakimis graczami, oni juz tak jakby maja wybrany quest do zrobienia (czerwony znaczek kartki czy cos nad lbem) i zaraz znikaja robic misje, a ja sam zostaje w tym pokoju i co? Jak wybrac misje taka jak oni mają? Nawet nie ma nigdzie napisane jaka oni robią zeby dobrac taka samą.

 

Dobra, chyba ogarniam. Ale co - zeby grac misje online musze najpierw spedzic w tej tavernie z 50h zeby odblokowac questy i podbic jakis tam ranking zebym mogl w ogole grac z osobami co mają juz je odblokowane? :( Troche lipa.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

no jak robiłeś wioske tylko do tej pory to musisz też przejść te questy online od początku, ale pewnie znajdziesz też ludzi na te wczesne questy, a jak nie to i tak szybko w miare je zrobisz sam bo z tego co widze masz już high rank i sensowny sprzęt więc powinno być łatwo (mimo że te potwory do questów online mają o wiele więcej życia)

Odnośnik do komentarza

Gram od dwóch dni online i właśnie przeszedłem hr3 i powiem tak - bez 4 graczy nigdy nie przeszedłbym tego mimo posiadania p.rath set. Fhoi ciężko jest i ciągle zestawy po 2 bossów na raz a pierwsze spotkanie z brachem ojpd działo się, walka na 30 minut. W ogóle olalem wioskę i siedzę teraz tylko online -mnóstwo ludu gra, super się gada i mega akcje wychodzą.

Z ogarnięty ekipa ta gra w multi to 11/10 musi być jak z randomami to jest pelna dycha i jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...