Jump to content

Sign in to follow this  
tk___tk

Arrow - 2012 - The CW

Recommended Posts

Tak mi się wydawało że go gdzies widzialem.

Serial jest całkiem spoko, przebłyski z wyspy i cała intryga w miescie daja rade.

A chuy wie czym dostał, ale Barry go wyleczy.

Odcinek GOTY a serial wyśmienity cały czas.

Mówię to jako gość, który naprawdę widział tony seriali a  nie mało  klasyków (np) sci-fi z lat 90tych czy zerowych mnie zaczyna męczyć i porzucam.

• Upvote 2

Oglądam sie całkiem spoko. Mam nadzieje ze Slade się pojawi jeszcze w miescie. No i licze ze ten Flash wypali bo to moj ulubiony bohater z DC.

Kurde, przedstawienie Barryego było świetne ! I te hinty do jego przemiany w Flasha (scena z segregowaniem kwasów i komentarz o zagrożeniu dla życia- pozdro dla kumatych)

Szczerze ? Nie obraził bym się gdyby ten serial powiązać z DCCU. Takiego Flasha biorę w ciemno!

Na razie nie ma co oceniać po jednym odcinku. Zobaczymy co pokaże dalej. Mnie wciąż wydaje się trochę za młody.

Choć samo przedstawienie Barry'ego jako postaci w pyte. Jego notoryczne spóźnienia i ogólna ciapowatość. Scena ze słoikami bekowa. Grzmot ładnie podkreślił o co chodzi.

• Upvote 1

Najnowszy odcinek :good: Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Tak powinien wyglądać serial o superbohaterze a nie to czym męczy nas Agents of Shield.

• Upvote 2

Twórcy wciąż sięgają po mniej znanych i popularnych villain'ów. Tym razem w 14 odcinku pojawi się Robert Knepper ("Prison Break", "Heroes") jako William Tockman aka Clock King:

arrow-tennant-clockking1.jpg

A, że Robert radzi sobie świetnie jako badass to raczej nie ma obaw co do odcinka :)

Ostatnio tak mocno się jarałem następnymi odcinkami, gdy 1 sezon Heroesów miał mid-season break ! Wszystko było kapitalne ! Barry,Slade, Grudny ! EVERYTHING:D

Mam nadzieje ze Slade się pojawi jeszcze w miescie.

:)

W dobrym momencie zacząłem oglądać, pierwszy sezon zrobiłem na przewijaniu na szybko, ale ten jest bardzo dobry. Pewnie niedługo możemy się spodziewać Red Arrowa a później może nawet Speedy?

Nie wiem czy dobrze wyczytałem z opisu odcinak, ale czy pod koniec sezonu ma pojawić się .. bruce wayne !?

Odcinek był rewelacyjny, nonstop coś się działo o i w końcu doczekaliśmy się wiadomo czego.

10/10, a teraz Roy będzie chyba mógł zostać Red Arrowem bez trenowania XD

Gdyby ktoś nie wiedział, to Arrow wrócił.

Ja tam jestem bardzo zadowolony z powrotu, po raz kolejny masa odniesień i mam nadzieje że Arrow zostanie połączony z DCLCU.

Odcinek spoko, tylko dwie sceny mnie raziły po oczach, jak koles do niego walił z pistoletu i nie mogl trafic oraz to jak był szybszy od strazakow, nigga plz.

Odcinek spoko, tylko dwie sceny mnie raziły po oczach, jak koles do niego walił z pistoletu i nie mogl trafic oraz to jak był szybszy od strazakow, nigga plz.

A Ty myślałeś, że wóz strażacki jest szybszy od tego

arrow-pic-1.jpg

Dobry odcinek, tylko Katie Cassidy już taka chuda, że poliki wystają, zaczyna to niefajnie wyglądać.

Kolejny odcinek 10/10.

- lepszego aktora nie mogli wybrać niż Manu Bennet, no i Deathstroke w pełnej zbroi (nawet jeśli na te parę sekund) spowodował, że obsrałem  zbroję na miętowo

- Red Hood nareszcie stanie się rzeczywistością

No(pipi)a, moar!

• Upvote 2

Co możecie powiedzieć mi o tym serialu? Warto oglądać? Lubie takie klimaty, Batman czy Superman mi nie straszni, więc postarajcie mnie zachecić, chociaż po czytaniu waszych postów zaraz chyba odpalam zasysanie :D

Edited by Krzysztof Tomczak