Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiem ale i tak obstawiam, że będzie jeszcze jedna konkretna śmierć, która wstrząśnie Oliverem. W pierwszym sezonie zginął 

Tommy, Oliver opuścił miasto, wrócił i z bojownika stał się Arrow'em. Może kolejna śmierć w finale doprowadzi do tego, że Arrow stanie się Green Arrow'em. Wiem naciągane.

 

 

2. Troszkę szkoda bo chciałem ujrzeć Flasha w ruchu ale dostaniemy serial więc się nie martwię.

Odnośnik do komentarza

To nie był ostatni odcinek bo jeszcze są dwa, a z tego co zapowiadają finał ma urwać jaja. Że wspomnę o liczbie postaci jak ma się pojawić.

 

Oprócz ekipy Arrowa do walki mają się podobno zaangażować m.in. Suicide Squad oraz Liga Zabójców na czele z Nyssą. Co budzi pewne zwątpienie czy zobaczymy Ra's al Ghula w tym sezonie. Natomiast do miasta w odwiedziny u córeczki ma wpaść Malcom. 

Niemniej finał pozamiata i podobno ma przynieść sporo nowości na trzeci sezon.

 

Na razie pewne jest jedno: Diggle ma mocno przesrane :D

Odnośnik do komentarza

Nie ona. Nie godzę się na to. Nie po tym jak przyjęła nową ksywę. Ale niestety wszystko na to wskazuje.

 

Odcinek świetny więc i o finał się nie martwię. Troszkę szkoda

Blooda

bo mógł jeszcze co  nie co namieszać. Oczywiście nie liczyłem na przyzwanie Trigona ale może chociaż jakiś epizod z Raven albo coś. Oczywiście bez magii byłoby ciężko.

Odnośnik do komentarza

Finał świetny, tak jak można się było tego spodziewać. Szczególnie walka w tunelu i cała końcówka.

 

Jestem ciekaw kogo dadzą w następnym sezonie jako głównego "bad guy'a" bo zaraz się okaże ze Oliver przez to 5 lat był na wyspie tylko przez chwile.

Ciekawe też jaką rolę odegra w nowym sezonie Thea.

 

Teraz tylko czekać na Flasha.

Odnośnik do komentarza

GOTY finał, chociaż może trochę zbyt asekuracyjny.

Jednak po katastrofach z poprzedniego season finale, dobrze, że tym razem poszło bardziej po myśli naszych herosów.

 

Obstawiam, że w najbliższej przyszłości Laurel przywdzieje strój Kanarka, może po tym jak

detektyw Lance wykituje po tych obrażeniach wewnętrznych

, to ją powinno skutecznie zmotywować do zostania heroiną. Wyspa Liu Xian jest położona niedaleko od wybrzeża Chin, więc Oliver za pewne zbyt dużo czasu nie spędzi

w Hong Kongu

 

Albo spędzi cały sezon  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...