Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ten serial urywa nabiał. Slade robi Arrowowi to samo co Bane robił Batmanowi w komiksie. Najpierw złamie go psychicznie, a potem go wykończy.

 

Najpierw przyjaciele następnie firma, a teraz siostra i Laurel. Plus jeszcze Lance został aresztowany.

 

No i coś czuję, że koniec sezonu przyniesie nam jakąś śmierć w obsadzie

 

i to na bank nie będzie Deathstroke

 

Odnośnik do komentarza

Kalel co do twojego posta z grupą więźniów to pojawi się ktoś jeszcze

 

Summer Glau w niecodziennej roli

619718ravager2.jpg

Chodzą słuchy, że to tak naprawdę Rose ale chyba nie do końca. Troszkę za stara jest na córkę Wilsona. Prawdopodobnie zmienią nieco postać. Możliwe, że Slade wziął pod opiekę dziewczynę i wychował jak siostrę czy cuś.

 

 

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Wspaniały odcinek, moc.

 

Flashbacki niby niepotrzebne, ale nie zapominajmy, że, spoiler z komiksów

 

Arrow ma tam syna

http://dc.wikia.com/wiki/Connor_Hawke

który na pewien okres czasu przejął obowiązki po ojcu.

 

Wiadomo, że minęło 7 lat tylko, ale jest możliwość, że Oliverowi przyjdzie na jakiś czas

niańczyć swego syna

.

Szkoda

mamy, ale gdy tylko zobaczyłem pojazd wjeżdżający w limuzynę Queenów to już wiedziałem jak to się skończy.

 

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, uwaga spoiler z komiksów

skoro Deathstroke'a

nawet Batman bardzo często nie potrafił pokonać, to chyba świadczy o jego sile oraz inteligencji.

Oliver ma do pomocy 4 osoby (włączając Sarę, która pewnie wróci), ale uważam, że Slade'a co najwyżej wypędzą ze Starling City.

IMHO na tak wczesnym etapie serialu nie zabiją tak znaczącej postaci w uniwersum DC.

 

 

PS. Sara znowu wspomniała o Ra's Al Ghulu  :banana:

Odnośnik do komentarza

Ten Ra's Al Ghul to w ogóle mnie zastanawia. Komiksów nie znam ale do tej pory utożsamiałem go z Batmanem tylko. :)

 

Co do Slade'a ja nie chcę jego śmierci może być wygnanie:) chcę po prostu aby w 3 sezonie coś nowego było jakiś nowy wróg.. Nie chce aby finałowy odcinek kończył się na przykład tym że arrrow ma nóż przy gardle i czekaj widzu 4 miesiące :)

Odnośnik do komentarza

Wątpię, żeby historię z Deathstrokiem ciągli od razu w 3im sezonie. Jeżeli nie zginie (co obstawiam jako pewniak) to jeszcze pewnie namiesza w przyszłości, ale od września dostaniemy zapewne nowy zestaw villainów. Marzy mi się Nightwing, pełne Birds Of Prey, Harley Quinn. Celowo nie wymieniam takich tuzów jak Batek, Joker, Green Lantern czy inni A-tierzy bo na nich raczej nie ma co liczyć.

 

I nie narzekaj mi w temacie o Grze o Tron :P

Odnośnik do komentarza

Odcinek świetny. I nawet mimo iż spodziewałem się, że Ollie zostanie postawiony przed wyborem byłem zachwycony. Nie mogę doczekać się finału. Jak Slade wspomniał jest jeszcze jedna osoba, która musi zginąć. 

Obstawiam siostrę Olivera. To jedyne wyjście aby Roy przyjął ksywę Speedy, a później stał się Red Arrow'em

 

Chyba nie ma wątpliwości, że Sara

jedzie do Ra's al Ghula. Pewnie prosić o pomoc z uporaniem się z Wilsonem. Cena może być wysoka ale nie mam nic przeciwko żeby ujrzeć Ra'sa jeszcze w tym sezonie.

 

 

Flashback nie bez powodu miał taki charakter. 

To już chyba pewnik, że kiedyś wprowadzą wątek Connora.

 

 

 

Barry'ego już chyba nie zobaczymy przed jesienną premierą Flasha c'nie?

Odnośnik do komentarza

 Jak Slade wspomniał jest jeszcze jedna osoba, która musi zginąć.

 

 

Barry'ego już chyba nie zobaczymy przed jesienną premierą Flasha c'nie?

 

1. Nie-e, jestem prawie pewny, że chodziło mu już o samego Olivera.

2. Też nie, ostatni odcinek miał być tzw back-door pilotem, ale zrezygnowali z tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.