Skocz do zawartości

Agents Of S.H.I.E.L.D - 2013 - Joss Whedon - ABC


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 640
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eee, czy ja wiem? Miały być bomby, mieliśmy być zniszczeni a wyszło lekkie pierdnięcie jedynie. 

 

Mini cameo Hive i Lasha na pół minuty ani ziębi ani grzeje. Najlepiej wypadł z wszystkich Deathlok, przykład dobrze napisanej postaci z własnym "ja". A cała reszta jakaś taka bez polotu. Jedynie twist z synem Fitz/Simmons mi się podobał.

 

Odnośnik do komentarza

Może, ale jak dla mnie

Spoiler

rozmowa Coulsona z Petersenem grała tutaj pierwsze skrzypce i to wypadło zajebiście, cała reszta to taki dodatek.

Co do Deke'a to nie może być ich synem bo jest za młody. Na ślubie mówi, że taki pierścionek miała jego matka, a wcześniej prawdopodobnie jego babcia, więc jest ich wnukiem albo nawet prawnukiem.

 

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Z racji tego, że przenieśli się 70 lat w przyszłość, a Deke ma +/- 30 lat to wypada na wnuka Fitz/Simmons, a z jego opowieści o pierścionku wychodzi, że duet będzie miał córeczkę.

Cóż to był za odcinek. Ktoś tam może marudzić, że mało akcji, że cameo słabe ale mam podobnie jak Square. Pokład emocjonalny aż wylewał się z ekranu. Najlepsza scena gdy Coulson gadał o symbolu, miotał się, a potem zjechał. Tyle emocji na twarzy wypisane. Fajnie, że wykorzystano easter egg z Iron Mana 2 (blizna na klacie podobna do zatrucia Starka w drugim filmie). Easter eggów było sporo.

Spoiler

Gablota wypełniona bibelotami Avengersów jak i fantami z poprzednich sezonów, nawiązania do Dimension of Dreams, itd.

Też mam lekki niedosyt, że nie było większego nacisku na cameo fajnych postaci. Scena z

Spoiler

Petersenem aż prosiła się o cameo Fury'ego, Kapitana Ameryki albo i nawet Lokiego gdyby tylko budżet pozwolił na pierwszoligowych aktorów Marvela.

Serial coraz mocniej odcina się od kinowego MCU (gdzieś już czytałem, że nie ma być żadnych nawiązań do Infinity War).

Odnośnik do komentarza

Fajny ep, rozdzielenie akcji na różne miejsca, ciekawy twist i sporo emocji. 

 

Choć mam pytanie odnośnie końcówki

, bo już nie wiem czy to jest jakaś alternatywna rzeczywistość czy ki ciul? Przecież aż tak długo ich w tej przyszłości nie było żeby Hydra się zdążyła odbudować.

 

Odnośnik do komentarza

To, jak ten serial potrafi bawić się z oczekiwaniami widza i jednocześnie napierda.lać takim ładunkiem emocjonalnym, to jest kurde niewiarygodne. Oby dostali zielone światło na kolejny sezon. Ostatni odcinek to jedna z najlepszych rzeczy, jakie widziałem w TV, w swojej kategorii ten serial nie ma sobie równych.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jo cie ale to były dobre ostatnie odcinki (4). Te powroty, te flashbacki. Skisłem na widok młodego

Spoiler

Sitwella.

Od razu poznałem ten wyraz twarzy, jeszcze te włosy xD. Zaryzykowałbym  nawet stwierdzenie, że to syn aktora, który grał

Spoiler

Sitwella

wcielił się w niego. Tak dobrze to zagrał. Ale chyba jest dużo młodszy. Tak czy siak ten serial głaszcze mnie po mosznie tak jak najbardziej lubię.

Spoiler
Spoiler

 

Te one linery ("Hey, Mack Hammer? Can't touch this."), te twisty (Jekyll & Hyde by Fitz), te powroty (cała zgraja Hydry) i przyszłość (wszystkie drogi prowadzą do Latarni).

Finał pozamiata konkretnie. Do tego ktoś odchodzi z serialu i to z ekipy głównej. Bałem się zaglądać głębiej bo bym chyba płakał już teraz za tą postacią.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
21 minut temu, Rudiok napisał:

 

No ale, że co jest...? 5 sezonów czekałeś na

  Pokaż ukrytą zawartość

latającego Talbota

? Bo poza multifatality i Talbotem to odcinek jakoś nie zgrzał moszny. 

To nie był latający Talbot tylko Graviton. Nawet widok na skrzynkę z zamazanymi ostatnimi literami Gravitonium to sugerował. Względem komiksów zmienili mu origin story, ale to jest on i jak go nie zepsują to będzie najsilniejszym przeciwnikiem jakiego ten serial widział.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.05.2018 o 16:10, Kymel napisał:

 

  Ukryj zawartość

To nie był latający Talbot tylko Graviton. Nawet widok na skrzynkę z zamazanymi ostatnimi literami Gravitonium to sugerował. Względem komiksów zmienili mu origin story, ale to jest on i jak go nie zepsują to będzie najsilniejszym przeciwnikiem jakiego ten serial widział.

 

Będzie?Już jest.

Damn :obama: 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kierwa, już szykuję wieniec pogrzebowy :( Będę płakał jak bóbr za kimkolwiek kogo pożegnamy w finale... albo ze wszystkimi. Co te ABC? Czemu trzymają nas w niepewności? Cała obsada jeszcze dorzuca do pieca, że finał spokojnie mógłby być zakończeniem serialu. A w internetach płacz, lament, błaganie i groźby by nie kasować serialu. Z jednej strony lepiej zejść ze sceny niepokonanym ale gdzie znajdziemy taki dobry serial? W WC? Nie sądzę. Ale jeśli finał przypieczętuje los jednej postaci to nie chcę kolejnego sezonu. Nie bez tej postaci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...