Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops Declassified


Mefi23

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie premiera za 8 dni, a tu nawet tematu nie ma. W necie są już pierwsze filmiki, które pokazują gameplay.

 

http://www.youtube.com/watch?v=75Y_2Z43YQk&feature=youtu.be

 

 

Nie powiem, wygląda to dość ładnie i płynnie. Pamiętajcie, żeby włączyć najwyższą jakość podczas oglądania.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Za mało jest posiadaczy PSV a do tego gra na pierwszych trailerach (zwłaszcza na tym bodajże z niemieckich targów) odpycha i to mocno. Dużo mniejszy rozmach niż na stacjonarkach a rozpizd to jak dla mnie wizytówka CoD'a. Multi ma obsługiwać mniejsza liczbe graczy co przy małej bazie userów prowadzi do szybkiego końca. Jak tłumy hamburgerów się nie rzucą do sklepów to multi przestanie być zabawne dużo szybciej niż w innych CoD'ach.

Odnośnik do komentarza

Za mało jest posiadaczy PSV a do tego gra na pierwszych trailerach (zwłaszcza na tym bodajże z niemieckich targów) odpycha i to mocno. Dużo mniejszy rozmach niż na stacjonarkach a rozpizd to jak dla mnie wizytówka CoD'a. Multi ma obsługiwać mniejsza liczbe graczy co przy małej bazie userów prowadzi do szybkiego końca. Jak tłumy hamburgerów się nie rzucą do sklepów to multi przestanie być zabawne dużo szybciej niż w innych CoD'ach.

 

Dobrze mówisz "na pierwszych trailerach". Nie wiem, czy śledzisz nowinki odnośnie tego tytuły tak jak ja, ale jakoś 3 tygodnie temu, do sieci dostała się notka o tym, że grafika została poprawiona względem pierwszego trailera. Oglądając filmik, który wrzuciłem na samym początku można temu dać wiarę. Jeśli chodzi o małą ilość gracz, to faktycznie jest to dziwny zabieg, aczkolwiek sądzę, że mapki będą mniejsze niż te w wersjach stacjonarnych, co spowoduje, że 8 graczy na serwerze będzie idealną liczbą. Zobaczymy jak będzie, ja kupuję grę i się przekonam.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

No po tych pierwszych filmach to spadła na nich spora fala krytyki. Jak poprawili to naprawdę fajnie. Ja poczekam na produkt finalny. Trochę jestem sceptycznie nastawiony, ale kto wie? Może akurat będzie to zacna gierka. W ciemno pre-ordera nie zaryzykuje. Idealnie by było jak by jakieś demko wypuścili (najlepiej właśnie multi).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

bo tak jest w każdym cod?

 

Co za bzdura...

 

Do dzisiaj gram całkiem często w WaW czy nawet MW (1) i nie ma problemu z graczami, a taki Black Ops (1) ma nadal średnio 150-200tys. ludzi ciągle online więc nie wiem o czym Ty w ogóle mówisz...

 

o dzieciarni, camperach, perkach, glitchach, etc.

 

btw. pierwsze filmiki z gierki były z jakiegos wczesnego buildu - deweloper zarzeka się, ze teraz jest o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

bo tak jest w każdym cod?

 

Co za bzdura...

 

Do dzisiaj gram całkiem często w WaW czy nawet MW (1) i nie ma problemu z graczami, a taki Black Ops (1) ma nadal średnio 150-200tys. ludzi ciągle online więc nie wiem o czym Ty w ogóle mówisz...

 

o dzieciarni, camperach, perkach, glitchach, etc.

 

btw. pierwsze filmiki z gierki były z jakiegos wczesnego buildu - deweloper zarzeka się, ze teraz jest o wiele lepiej.

 

Panowie bez zbędnej kłótni, każde ma inne zdanie, co do każdej z gier, które wychodzą. Najlepiej być obiektywnym i ocenić, co jest na plus, a co na minus. Ja już swoje zdanie wypowiedziałem, oczywiście też mam pewne znaki zapytania, co do tej gry, ale pamiętem od zawsze, gdy po raz pierwszy usiadłem przy codzie 2, miałem pełen fun z tego tytułu. Teraz mam nadzieje, że będzie tak samo, a że odgrzewany kotlet ? - trudno, ale ten odgrzewany kotlet sprzedaje się w milionowych nakładach.

 

Tak jak @Coati mówi, początkowe trailery były z wczesnego buildu, co teraz już się zmieniło. Na pokrycie słów jest kilka filmików na yt, które to potwierdzają . Potwierdzają również, że gra utrzymuje równy poziom fpsów. Przynajmniej z tego, co widziałem.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, że kolejne buildy wyglądają coraz lepiej, bo to co widzieliśmy na początku bardzo różni się od kolejnych przecieków i filmików z gameplayem moim zdaniem. Sam nastawiony byłem sceptycznie mimo, że jestem ogromnym fanem serii i mam wszystkie części, ale powoli zaczynam się przekonywać do produkcji. Na pewno w dzień premiery nie polecę do sklepu po swoją kopię, bo zamówiłem już Black Ops 2 Hardened na PS3, ale poczekam chwilę i prędzej czy później (w zależności od opinii innych) zakupię grę, bo pełnoprawny CoD w kieszeni to coś co zawsze było moim marzeniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.