Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops Declassified


Mefi23

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie "OMFG, genialne, tamci się nie znają!!!1", ale patrząc na NeoGAFa, to jest grupa ludzi, którzy mówią, że im się podoba. Jasne, nawet oni narzekają na mało contentu i wysoką cenę (część wręcz kupiła z ciekawości, żeby przekonać się na własne oczy czy będzie taka kaszana, skoro Activision przed premierą pokazało z pięć screenów i krótki trailer), ale twierdzą, że czuć, że to COD i gdyby developerowi dać więcej czasu na dodanie contentu, to by była naprawdę fajna gra.

 

 

Ridge Racer Vita

 

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie panowie, ale 3/10 to przesada. Sam się nie wypowiadam na temat oceny, póki nie zagram, ale na taką notę zasługuje naprawdę mało gier, musi to być totalny crap, w którego nie da się grać, a w BOD z tego co czytałem gra się całkiem przyjemnie, zwłaszcza w multi po wydanym ostatnio patchu. Może mam specyficzny sposób oceniania gier, ale dla mnie FPSy to wagowo singiel:multi = 1:5. Gra została totalnie zjechana przez różne serwisy, ale ci którzy zagrali wystawiają noty średnio po 6-7 więc nie rozumiem o co chodzi. Nie jest to tytuł pierwszoligowy i takim grom jak Uncharted, Gravity Rush czy wydanym ostatnio AC3 i NFS nie dorasta do pięt, aczkolwiek totalnie bym jej nie skreślał. Gdyby nie ta idiotyczna polityka Activision i ceny 179zł zamiast np. 119zł w dzień premiery to byłby odpowiedni stosunek. Tak to wyszedł średniak, ale na pewno nie totalny crap jak to z góry wszyscy oceniają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Crap w którego nie da się grać powinien dostać 1-2/10. 6-7/10 za grę na 45 minut po pełnej cenie?! Ty se chyba jaja robisz, albo masz za dużo pieniędzy. Tak się właśnie powinno oceniać, co mnie obchodzi, że gra się nieźle, jak ja mogę ją przejść jadąc w jedną stronę na uczelnię, 4/10 max za takie coś.

Odnośnik do komentarza

Naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem komentuj i wypowiadaj się na dany temat, albo w ogóle tego nie rób jeśli nie potrafisz odpowiednio ustosunkować się do wypowiedzi innych. Napisałem, że dla mnie multiplayer to ZDECYDOWANIE najważniejszy aspekt w grach FPS i tego się trzymam, dla mnie singiel to popierdółka, którą zawsze, również na stacjonarnych konsolach w tego typu grach traktuję jako dodatek - przejdę w 2 wieczory na weteranie, zbiorę wszystko i koniec, tak traktuję wszystkie FPSy.

 

oczywiście do królika to było

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Ja odniosłem się do tego, że 3/10 to jest przesada, a nie Twoich osobistych preferencji. Dla mnie to nie jest przesada, aczkolwiek przyznaję, że te multi na Vitę widziałem tylko na YT. Ale, że po 3g sobie nie pogramy, a gra jest w cenie dużej wersji, to ja nie widzę większego sensu kupowania tej gry zamiast wersji na PS3.

Odnośnik do komentarza

Witam, czy jest tam jakiś taki False Online z botami bez dostępności do internetu? Jakieś szkolenie bojowe. Single na godzinkę ponoć to co można zrobić z takim CODem bez neta? Jak ktoś obeznany to proszę o info. Pozdrawiam wszystkich Vitków:-)

O ile dobrze pamiętam, to typowego multi z botami nie. Jest za to tryb (zapomniałem jak się nazywał) w stylu hordy: przeciwnicy nadciągają falami, a ty grasz do śmierci.

A poza tym, to zostaje Ci masterowanie wszystkiego na veteranie...

Odnośnik do komentarza

Motyla noga... tak siedzę dziś i klikam aukcje na alle i zastanawiam się co kupić - strasznie kusi mnie ten CoD, jak wszystkie z resztą. Nie mam już stacjonarnej konsoli a dobry FPS bym ograł z wielką chęcią, a jak dotąd niewiele dobrego słyszałem...Fifa mnie masakrycznie rozczarowała, resistance też nie specjalnie mi się podobał. Za to Uncharted był wypas. Nie grałem jeszcze w AC i Unit 13, ale składniałbym się do Coda, ale nie bardzo chcę znów puścić kasę na byle co. Da ktoś jakiś konkretny kawałek porady i swojego subiektywnego zdania...

Odnośnik do komentarza

Jeśli szukasz dobrego FPSa, to chyba najlepiej będzie jak poczekasz na Killzone. Tworzy je Cambridge/Guerrilla Games, więc o jakość raczej można być spokojnym. Te studia są lata świetlne przed Nhilistic, które spłodziło właśnie CoD i Resistance.

 

Sprawdź sobie demo Unit 13, bo to dobra gra. Szkoda tylko, że nie ma multi (jest coop).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nowy patch od kilku dni online, w wersji 1.02 (chyba) pisze z pompą, że naprawione wszystkie główne błędy multi (w singlu nie wiem, bo jest tragiczny, po 10 minutach ograłem wszystkie 3 tryby i każdy czym prędzej wyłączałem), czyli flagowy już śmigłowiec blokujący się w budynkach, jak i nie mniej sławne ciągłe błędy, wyrzucanie z meczy itp. Po ok 5 h grania na nowym patchu moge powiedzieć, że rzeczywiście widać bardzo duże poprawki w stabilności multi, jeśli ktoś by zaczął grać teraz to spokojnie w mojej ocenie po multi może grę ocenić na jakieś 5/10, lub nawet 6/10 jak się wkręci, znajdzie znajomych do gry itp (oceny 2, 3/10 są głównie przez singleplayer).

Nie mniej jednak wcale nie udało się jeszcze załatać w sumie wszystkich wymienionych wyżej rzeczy, bo nadal spotkałem śmigowiec w budynku, jak i ze 2 , 3 razy mialem błąd aplikacji. Poprawka polega na tym, że teraz dzieją się one rzeczywiście dużo, dużo rzadziej więc chłopaki idą w dobrym kierunku, ale żeby ktoś nie myślał że jak napisali to już teraz sobie zawsze pogra bez problemu :)

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza

Ja mogę powiedzieć tak: gram tylko w multi na razie , bo single jak dla mnie tragiczny. Krótki, słaby, i na serio trudny (niewidzialne pociski przez ściane na wyższych pozimoach trudności roxx). Natomiast w mojej ocenie mylti jest na serio przyjemne, w sumie jedneo z najlepszych na Vitę. Oczywiscie ma sporo błedów, więc jest trochę wkurzania jak nagle rozłacza bez powodu, ale teraz dzieje się to już rzadko. Tyle , że nie oczekuj multi z dużych konsol ;) Są prestige, są killstreaki i perki, ale wszystko jest mco ocięte co by vita pociągnęła. Dla mnie mocne 6/10, 7/10 jeśli o samo multi chodzi(jeśli jesteś fanem serii). Ale w sumie grę miałem w zestawie z konsolą, bo tak teraz to nie wiem czy bym dał taka kasę jak sobie wołają sklepy...

Odnośnik do komentarza

A fabuła o czym jest. Są jacyś ciekawi bohaterowie. Też jest w przyszłości czy są jakies wstawki z zimnej wojny ? Napisz w spoilerze.

Witam. Nie będę nic spoilować. Sam się bardzo długo zastanawiałem czy zakupić ten tytuł. Szukałem, czytałem, sprawdzałem, ale jako takich konkretnych opinii nikt mi nie udzielił.

A więc tak. W single player masz dwa tryby pierwszy to taka jakby fabuła podzielona na około 10 rozdziałów - nie pamiętam dokładnie. Trwają one faktycznie każdy około 4 do 5 minut, ale nawet na normalu ciężko je wszystkie zaliczyć za pierwszym razem, I nie zaczynasz od checkpointa tylko całą misję jedziesz od nowa. Na najwyższym poziomie to już niezła jatka. W samą treść fabuły raczej nie ma co się zagłębiać - jest to zlepek misji, ale zabawa jest niezła taka typowa dla CoDa. Drugi tryb to coś jak horda. Kolejne fale nacierają przeciwników, coraz mocniejszych lepiej uzbrojonych. Jest kilka mapek, zabawa spoko. Misje jak i fale zalicza się na gwiazdki, więc jeśli ktoś lubi masterować to trochę czasu to na bank zajmie.

Najważniejszy dla mnie, jako, że nie posiadam już żadnej stacjonarnej konsoli jest tryb multiplayer. Jak dotąd wbiłem może 20 lvl więc nie dużo, ale co tu będę wiele gadać bardzo przyjemnie się spędza czas. Bywało tak, że zanim dołączyłem się do gry trwało z 10 min, ale gdy już byłem w jakimś lobby to można grać do woli. Jest wszystko to co w CoD:Black Ops. Mapy to nawet takie rekonstrukcje, ale zawsze dostosowane do wymogów Vity. Gra się płynnie i fajnie. Bronie, perki, ulepszenia. Wszystkiego wystarczająco. Jedno co to nie natknąłem się na mega kozaków. Wydaje mi się, że to trochę sprawka sterowani, które jest nowością dla każdego, ale jest bardzo łatwe i intuicyjne. Wynik mam mniejwięcej w okolicy 1,7. Więc jak na "niedzielniaka" nieźle.

W mojej ocenie to 8/10 - nie jestem graczem hardcore'owym a wręcz niedzielnym, ale gra jest dla mnie tym co chciałem. Trochę te recenzje negatywne są przesadzone. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

A fabuła o czym jest. Są jacyś ciekawi bohaterowie. Też jest w przyszłości czy są jakies wstawki z zimnej wojny ? Napisz w spoilerze.

Jedno co to nie natknąłem się na mega kozaków

 

Bo ze mną nie grałeś :D

A tak na serio to warto własnie wspomnieć, że gra ma bardzo dobry system matchmakingu, czyli jak piszesz, że masz level 20 to będzie cię łaczyć z ludźmi gdzieś na levelach 17-22 :) Dla tego nie ma kozaków, pójdziejsz kilka prestiży w górę to pewnie zmienisz zdanie :P Ja tam na razie gram na spokojnie i jestem na 3 prestiżu, to już ludzie są wszyscy "ocykani", tzn każdy rozumie objectivy, ma odblokowane dodatkowe bronie i perki bez względu na levele, ,killstriki itp. Na pewno jest ciekawiej. Także chciałem wólasnie dodac, że na serio duży + za porządny system matchmakingu i dobierania graczy względem naszego poziomu.

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza

A fabuła o czym jest. Są jacyś ciekawi bohaterowie. Też jest w przyszłości czy są jakies wstawki z zimnej wojny ? Napisz w spoilerze.

Jedno co to nie natknąłem się na mega kozaków

 

Bo ze mną nie grałeś :D

A tak na serio to warto własnie wspomnieć, że gra ma bardzo dobry system matchmakingu, czyli jak piszesz, że masz level 20 to będzie cię łaczyć z ludźmi gdzieś na levelach 17-22 :) Dla tego nie ma kozaków, pójdziejsz kilka prestiży w górę to pewnie zmienisz zdanie :P Ja tam na razie gram na spokojnie i jestem na 3 prestiżu, to już ludzie są wszyscy "ocykani", tzn każdy rozumie objectivy, ma odblokowane dodatkowe bronie i perki bez względu na levele, ,killstriki itp. Na pewno jest ciekawiej. Także chciałem wólasnie dodac, że na serio duży + za porządny system matchmakingu i dobierania graczy względem naszego poziomu.

Spoko kozaku...fajnie wszystko wyjasniles. Ja gram sporadycznie jak juz wspominalem i opisany przez Ciebie system dobierania przeciwnikow fajnie tlumaczy dlaczego idzie mi calkiem przyzwoicie. Zycze powodzenia. Ja zasiade dopiero za kilka dni. Gra mi sie podoba.
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...