Jump to content

Jotrazydwa

Recommended Posts

Co mi z tego, ze mam wypasiony telefon, jest kilka gier w ktore bym pocioral od zaraz czy nawet przypomnial sobie romy z PSXa? Sparowalem joypad od ps3 z i9300 bez kabli i gra sie RE-WE-LA-CYJ-NIE! Szkoda tylko, ze nie ma jak tego trzymac w rece. No wlasnie, ze jest ale od grudnia, za 15 baksow w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Jest tez wersja z kablami.

2wh0120.jpg

Ja juz chceeeeeeee... ;[[[[

Ja wchodze. ;> Co o tym myslicie? Wiadomo, ze w tramwaju moze wygladac dziwnie i nieporecznie nosic ze soba pada po miescie ale ja raczej grywam w domu niz pod chmurka, hehe. Trzeba tylko sie spytac czy wysylaja do nas.

gameklip-android-ps3-controller-1.jpg

A jak ktos z Was takie cos moze zrobic w robocie, co by nie zniszczylo pada i telefonu to ja kupuje. ;>>

Ale bedzie granie od grudnia. ;>>>

Edited by 2razyjot

*** UPDATE ***

Razem z userem Raven_raven szykujemy sie do zakupu tych cudeniek. Obecnie czekamy na wiesci od autora gameklipa co do ceny wysylki do Polski. Sa widoki na to, ze przed swietami Bozego Narodzenia bedziemy cholernie wygodnie grac na smartfonach. :D

Wiem, że podejdę do tego tak po polsku, ale może by zrobić podobny uchwyt samodzielnie w zaciszu domowym? Nie chodzi o wersję do zarabiania pieniędzy naturalnie. Tylko trzeba znaleźć odpowiedni materiał, swego czasu kiedyś na jednym filmie na YT widziałem coś jak plastik w takich kulkach, który bodaj po dodaniu wody tworzył konsystencję plasteliny i można było z niego formować co się tylko chciało. Oczywiście po jakimś czasie zasychał.

Żeby było jasne skąd pomysł homemade:

- ograniczona liczba takich cuceniek jak napisał 2razyjot

- wielkość dopasowana do jednego modelu telefonu z tego co widzę, czyli brak regulacji w przypadku innego

E://

Znalazłem, nie pytajcie dlaczego szukałem takiego filmu :D

http://www.youtube.com/watch?v=VgqfsxWktys#t=0m35

Czekamy na prototyp. Jeszcze zeby bylo z tworzywa, ktore nie porysuje sprzetu bo to istotne.

Sposób jest dość prosty: kupno kawałka wykładziny i naklejenie go na prototyp trzymadła.

E2://

I jeszcze jedna rzecz, nie wszystkie gry obsługują wyłączenie wirtualnych klawiszy, więc jest mały problem nieco ale to i tak zawsze bardziej komfortowe niżeli granie "dotykowe" w pewne tytuły i nie mówię już o tym, że czasem przysłania się część ekranu i nie widać co się na nim dzieje.

Edited by Etheor

Nikt nikomu nie każe tego robić, ale są z pewnością tacy, dla których to będzie mile spędzony czas, bo lubią to robić.

Swoją drogą nie przemawia do mnie ta nakładka dla innych telefonów. Wydaje się mniej stabilne i martwiłbym się o to, że w końcu klej puści.

• 3 weeks later...