Skocz do zawartości

Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

No pad wygodniejszy ale chodzilo mi o to, ze to jest prostsze i bardziej uniwersalne i moze takie cos sie pojawi do Andka. Bo mozna sie oczywiscie pi erdolic i podpinac sixaxisa, ale rownie dobrze mozna miec plytke pasujaca do telefonu i pograc. Kiedys sie gralo na starym gameboyu albo padzie od snesa to i na tym sie da spoko pograc raczej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jakby do nas to doleciało z tego juesej to bym się wypowiedział, ale na razie czekamy już półtora miesiąca ;/. Gadaliśmy z ziomkiem, chętnie zwróci kasę, ale chcemy, by po prostu wysłał nowe droższą, śledzoną wysyłką.

Odnośnik do komentarza

Nalezy dodac, ze jestem w glebokiej zalobie i kalecze need for speed most wanted na dotykowym ekranie. Ta gra wymiata, gniecie i jest dla mnie mesjaszem nowej jakosci gier na androidzie ale szlak mnie trafia bo to mizianie palcem ekranu to nic w porownaniu z joypadem a telefon juz troche mam. ;/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No wreszcie! Wczoraj zapukał do moich drzwi listonosz, dzierżąc w ręce niezbyt dużą i sześcienną paczkę. Ja w pierwszej chwili "WTF!?", bo czekam na przesyłkę z dwiema PS2 w środku, a to trochę za małe było. Odpakowuję i wszystko jasne :D. Wreszcie doleciały gameklipy!

 

Porobiłem trochę fotek, niestety miernej jakości. Nie umiem robić zdjęć, a co dopiero obsługiwać te wymyślne sprzęty do ich robienia.

 

DSC_0001.JPG

 

DSC_0007.JPG

 

DSC_0010.JPG

 

DSC_0017.JPG

 

Na razie napier,dalam sobie w Gran Turismo 2 i Harvest Moona, jest obłędnie :D. Małe PlayStation w kieszeni. Chrono Trigger ze SNES-a też śmiga w 100%, gierki z NES-a to już w ogóle (tylko coś brzegi mają dziwne kolory w SMB3), to samo GBA. Emulatorowy raj. W produkcje typowo Androidowe nie grałem, bo mój Internet to Aero2 i ściąganie czegokolwiek większego to katorga, a telefon mam wolny od gierek.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Robie nowy wpis zeby bylo bardziej highlight czy inne trudne slowo. Wrocilem chwile temu z ostrego road tripa a tu paczka na stole. ;f

 

f19op.jpg

 

2czoobt.jpg

 

iw6sz4.jpg

 

352lm39.jpg

 

Co moge napisac. Jak za ta cene produkt wyglada na zacofany jakosciowo. Klips nakladany na joypad powinien IMO wchodzic mniej inwazyjnie (mialem powazne obawy czy nie zlamie plastiku), poza tym dziala bez zarzutu. Material to gladki plastik, ladny czarny kolor i napis gameclip na tylnej czesci - w sumie poza wizja tego, ze ten zatrzask lamie sie po wielokrotnym sciagnieciu z pada jest naprawde schludnie ale mogloby byc duzo taniej. Po zalozeniu gc na ds3 mozemy osadzic telefon na dwoch prowadnicach, telefon trzyma sie dobrze i tworzy wywazony zestaw do grania. Podzielam obawy Ravena co do tego, ze ciagle wkladanie i wyjmowania i9300 z prowadnic moze powycierac telefon; zobaczymy jak bedzie sie sprawowal.

 

Podsumowujac zabawka stanowczo za droga, obawy wzbudza kolizyjny klips i wycieranie telefonu w miejscu gdzie osadza sie go w gameclipie. Dla prawdziwych desperatow i maniakow - ja zakupu nie zaluje jak do tej pory. Odpalenie Crasha Bandicoota 2 na fpse z podpietym padem w gc jest NIEZAPOMNIANE. Zabrzmi troche po hamerykansku ale na paczke czekalismy z 2,5 miesiaca... Oplacalo sie. :)

 

Miejscem fototestu jest lazienka. Dziekuje za uwage. Tak, lazienka!

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Trochę Ci pudełeczko zmęczyli Ci pocztowcy ;/. A co do zatrzasku - od dobrej strony wkładałeś tego gameklipa?

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s27lVY7tjxc

 

Ja na początku jak chciałem to po bożemu zrobić to aż się wystraszyłem, że zaraz coś zepsuję :D.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie w taki sposob wkladalem gameclipa. Aczkolwiek i tak ten "hak" czy klips i plastik mnie troche przerazaja, ze pewnego dnia pekna. ;] A na chwile obecna powiem tylko tyle - wlasnie pobralem pliki z zmapowanymi przyciskami do shadowgun, nfs most wanted i do gta wszystkich. Wymiekam. :D

Odnośnik do komentarza

Hehehe, mialem to samo - utknal mi na tym laczeniu i balem sie, ze peknie. Na padzie gra sie genialnie, gotowe profile z zmapowanymi przyciskami z xda, jestem coraz mocniej zadowolony z zakupu.

 

Btw. mam klopot. Chce grac w most wanted ale tak zebym dostep do sluchawek mial z prawej strony. Problem w tym, ze ekran nie obraca sie gdy telefon jest w pozycji poziomej (napis samsung z prawej strony). Raven ratuj i powiedz, ze mozna to gdzies ustawic. :(

Odnośnik do komentarza

153raj7.jpg

 

2vl8c9s.jpg

 

No wymieklem. W Shadowgunie jest opcja konfiguracji pada bez zadnego wczytywania plikow *.map - wszystko smiga jak nalezy. Gra sie bardzo dobrze, sterowanie nie sprawia juz problemow i w koncu moge w pelni docenic tego hiciora na androida. No i grafika jak na telefon po prostu urywa. :) Jak macie zraze do ciorania dotykowego a macie cisnienie na gry ze smartfonow polecam taka opcje.

 

Dobra, koniec nawijania. Jakby ktos mial pytania walic smialo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.