Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Mcduff schodzi ze skrzyni jak zapalisz pochodnię- musisz tylko usiąść przy ognisku, żeby zmienił pozycję.

Jesteś pewien z tym covenantem? Za rank 2 dostajesz First Dragon Ring, ale w grze znaleźć można mocniejsze wersje Second i Third, a nie możesz mieć na sobie więcej niż jednego z nich. Za to Rank 3 daje pierścień przydatny tylko, jeśli bijesz gołymi łapami, nie używając broni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Użyj/spal przy ognisku bonfire aestetic/ashtetic/aestetic czy jak to sie nazywa :)

 

Też tak myślałem, ale coś mi się obiło o uszy że będzie do końca gry trudniej. Także dam sobie spokój gdyż muszę dociągnąć do końca questy z dwoma npc. Chciałem tylko wyfarmić tarczę ze starych rycerzy.

 

@ornit

Żeby z kowalem robić interesy, musisz dać mu Dull Ember. Podam jeszcze raz filmik z lokalizacją.

http://www.youtube.com/watch?v=FtDh6rSB2zI

Edytowane przez anarom_pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie szedlem do Grzesznicy przywolalem do pomocy Npc bo sam sobie nie radzilem. I oczywiscie taki to npc byl ze nawet nie drasnal tej grzesznicy i zaliczyl K.O. Rozumiem ze juz jej nie moge przyzwac?. Wogole bossowie sa teraz przegieci zadnego nie moge zabic a ten w Black gulch zdejmuje mnie dwoma ciosami i co poebane to nawet jak odskakuje mnie dosiega.

Odnośnik do komentarza

Możesz przyzwać. U mnie 4 x "zginęła" na Smelterze :)

 

edit: Panowie, ja się chyba zatrzymam na 125 lvlu. Idę w melee, mam statsy jakie sobie zaplanowałem a nawet aż za dużo więc nie widzę sensu dalej pakować. Poczekam jak się sytuacja z PvP rozstrzygnie.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Ale niestety jest łatwy :( ja go zabiłem sam bez pomocy poradników i npców albo graczy za pierwszym razem. Wchodzę w mgłę i stwierdzam że zobaczę co i jak a tu przy pomocy świętej wody i mojego ognistego mieczyka zabiłem go .

 

Swoją drogą on chodzi po ogni i nic mu nie jest ale na ogień jest chyba wrażliwy bo mu cały czas niesamowity dmg zadawałem.

 

 

Mi w kość dała pajęczyca, smelter demon oraz następny boss w iron keep do póki nie odkryłem pewnej strategii :D

Odnośnik do komentarza

Panowie szedlem do Grzesznicy przywolalem do pomocy Npc bo sam sobie nie radzilem. I oczywiscie taki to npc byl ze nawet nie drasnal tej grzesznicy i zaliczyl K.O. Rozumiem ze juz jej nie moge przyzwac?.

Na szczęście mam z tym npc zaliczone wszystkie walki i dialogi. Polecam ci wspomóc się dodatkowym graczem. Jak ci npc zdechnie, daj się zabić. Ewentualnie jak boss ma za mało hp, szybko naciśnij PS Button i wyjdź z gry. Bo jak szybko nie zareagujesz, kolega ci go wykończy. Wiem że to nieuczciwe w stosunku do pomagiera ale cel uświęca środki.

Dzisiaj mi taki wysłał wiadomość z przekleństwami. No ale cóż mogłem zrobić, po prostu  zachowałem profesjonalny spokój :empathy: .

No chyba że nie zależy ci na trofeum.

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

Za wyjscie przez XMB podczas rozgrywki sieciowej (co-op boss z kims,inwazje itp) sa auto bany. Sa one permanetne wiec nie radze uprawiac takich strategii jak chcecie miec dostep online i mozliwosc wbicia platyny. Ban działa rowniez na ludzi ktorzy zbyt czesto jednego dnia dostana disconecta. Nie wiadomo jak narazie czy da sie to jakos obejsc, ale sa ludzie ktorzy namietnie uciekali przez XMB na bossach/z inwazji i nie maja dostepu do online juz od 48 godzin.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

Jak tam gierka? Dobra? Okazuje się, że większość teamu, która pracowała nad DkS, nie maczała w ogóle palców w dwójce. Czy to widać?

 

I nad czym pracują ci, co nie dotykali DkS2?

 

 

 

ekhm*demonssouls2naps4*ekhm

 

Czy dobra? Świetna, genialna wręcz, rzekłbym. Nie wiem, czy lepsza od "jedynki", ale też na pewno nie gorsza - trochę inna, trochę cofająca nas wstecz do pewnych rozwiązań z Demon's Souls a technicznie zdecydowanie najlepsza z całej trylogii (choć brakuje mi fizyki szmacianych lalek - to był taki trademark serii).

 

A to o czym piszesz w spoilerze to tylko niepotwierdzona plotka, która brzmi tyleż nieprawdopodobnie, co zdecydowanie bez sensu - niby czemu znów mieliby się ograniczać do jednej platformy (której w dodatku nie ma tak wiele na rynku), jak można zarabiać na wszystkich? Żadna umowa na wyłączność nie gwarantowałaby wyrównania takich strat.

 

 

Wracając jeszcze raz do tego, znalazłem listę rzeczy, która faktycznie sugeruje Demon's Souls 2 na PS4:

 

Wpierw są insiderzy, którzy to sugerują od dawna. Najpierw był Verendous, potem famousmortimer, potem jeszcze BruceLeeRoy - wszyscy pisali, czasem kilkakrotnie, że Miyazaki tworzy Demonsów 2. Potem jest Demonite, user na neogafie, pracownik Sony (bodajże w Anglii), który też bez przerwy sugeruje ex Soulsowy na PS4 (pisał też, że Namco nie ma z nim nic wspólnego, wiec to nie jest Dark Souls 3). Jak już pisałem, Sony faktycznie posiada IP Demonsów. Kolejna wskazówka - Sony przejęło serwery online od Atlusa z gry Demons Souls (w okolicach gdy gra trafiła do PS+). Z tego co wiem, firma tego nie robi 4 lata po premierze gry, jeśli nie ma planów co do IP. Na E3 2013, pracownik FROM sugerował, że Demon's Souls 2 jest w pracach na next gena (

).

 

Miyazaki też od dawna potwierdził, że pracuje nad nowym projektem. Większość staffu pracującego nad DkS 1 nie pracowało nad DkS2 - co więc robią...? ;). Tu jeszcze fragment wywiadu z Yoshidą z Sony:

 

 

"We have been great partners with From Software from the very beginning of PlayStation," Yoshida said. "I was actually the account manager of them when we launched PS one in Japan. I worked directly with [Naotoshi Zin], president of From, when they were entering into video game development. We have a long history of working as platform holder, developer and publisher in the case of Demon's Souls. We love them."

 

I asked Yoshida if Demon's Souls is a franchise that could join series like Killzone, Gran Turismo and Uncharted as a multi-PlayStation platform — and if Sony would consider developing a sequel without From Software as the primary developer.

 

"That's a great question, but because of the attention that will get, I choose not to answer," Yoshida said. "But personally, I love Demon's Souls. I spent hours and hours and hours [playing it]."

"I love the team, I love the game and yeah, I'd really like to see more. But that's all that I will say."

 

 

No, chyba ładnie wyjaśniłem, czemu From robiący Demonsów na PS4 to nie jest nic wyssanego z palca oraz bez sensu :P Bez Sony nie mielibyśmy Soulsów. To któryś producent z Sony Japan chciał zrobić wraz z From nowe King's Field na PS3, ale stwierdził, że nowe IP da im więcej swobody.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Za wyjscie przez XMB podczas rozgrywki sieciowej (co-op boss z kims,inwazje itp) sa auto bany. Sa one permanetne wiec nie radze uprawiac takich strategii jak chcecie miec dostep online i mozliwosc wbicia platyny. Ban działa rowniez na ludzi ktorzy zbyt czesto jednego dnia dostana disconecta. Nie wiadomo jak narazie czy da sie to jakos obejsc, ale sa ludzie ktorzy namietnie uciekali przez XMB na bossach/z inwazji i nie maja dostepu do online juz od 48 godzin.

Nigdy tego nie robię. Ale miałem raz taką sytuację że ostatni boss z questa, miał dosłownie kapkę życia i zdążył ubić mi npc. Także miałem wybór, albo od nowa przechodzić grę, albo się rozłączyć. Na koncie miałem 20 zabitych bossów i masę wykupionych czarów.

Gdybyś był w takiej sytuacji, co byś zrobił?. Tym bardziej że niedawno straciłem save i ponownie zacząłem grę.

Nie miałem pojęcia z tymi banami. Ale jeżeli tak jest, to podejrzewam że mogą zbanować tylko na jakiś czas.

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

A nie ma każda postać w swoim ekwipunku od początku gry takiego białego itemku (umknęła mi nazwa), który wg opisu jednorazowo wymazuje ci "bana na online"? Tak więc nie jest to droga bez powrotu. Jak walczy się z bossem i npc summonem to po śmierci npca można użyć Homeward bone, nie trzeba popełniać samobójstwa.

Pamiętajcie że zawsze można tez użyć Black crystala, nie trzeba rwać kabla :D

 

@anarom - w tej części tak jest, że można zostać najechanym przez red/blue phantoma nawet po zabiciu bossa - i właśnie przechodząc przez mgłę przeciwnik jest odsyłany, dostaje komunikat, że zaatakowałeś bossa, a ty jesteś safe ;)

Edytowane przez Qjon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A gdzie sie da farmic te migoczace cos tam do ulepszania. Bo kazda rzecz ktora mam na sobie wymaga tych kamyczkow do ulepszenia.

 

PS Nowa gra od Mijazakiego i From to pewniak jako ex na ps4 ale czy to bedzie nowy Deamon watpie. Jak jak bym chcial wrocic do tego swiata, zwiedzic znow Boletarian palace ehh ;)

Edytowane przez Ma_niek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...