Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zauważyłem najlepszy (+ ewentualnie flash sweat) efekt antyognisty w Iron Keep daje zmoczenie po rozwaleniu wazy z wodą - mimo zastsckowania fire defa zbroją, itemem, pyro i pierścionkiem życie schodziło mi dużym tempem, a po samym zamoczeniu tak samo powoli, jak w DaS 1 po ubraniu pierścionka ognistych bucików.

Edytowane przez Qjon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok a kogo najlepiej odkamienic zeby miec z tego najwiekszy pozytek. Nie licze oczywiscie tej babki co blokowala przejscie. Mam dwie gałązki i sie zastanawiam. I jak zabrac second dragon ring od tego skorpiona , mam pierscien szeptu gadam z nim i jedyna opcja to nauczenie sie gestu a pozniej tylko powtarza jedna kwestie a pierscienia nie chce dac.

Edytowane przez Ma_niek
Odnośnik do komentarza

Pierścień dostaniesz jak zagadasz z nim po ubiciu 2 następnych bossów (możesz też zabić koleżkę, ale bardziej opłaca się z nim pogadać- dostaniesz wtedy też dodatkową gałązkę)

Oprócz typka z lost bastille warto też odczarować moba  stojącego zaraz obok ogniska w shaded ruins (ale nie tego, który blokuje przejście)- po zabiciu go dostaniesz klucz, dzięki któremu możesz uwolnić bardzo przydatnego merchanta, który sprzedaje bronie i czary w zamian za dusze bossów.

Odnośnik do komentarza

Ja olalem tylko goscia w przejsciu do halabardy bo nie ma po co, mozna sie tam dostac skaczac. Ja odblokowalem babke, potem goscia co blokuje droge do lion seta a potem straida i na koncu kolo z kluczem w shaded.. Mam teraz w inv troche fragrantow ale nie wiem co moglbym jeszcze z nimi zrobic.

 

Ktos nadzial sie z was na hackerow juz?

Odnośnik do komentarza

Ja spotkałem kolesia, któremu nie ubywało życia na pasku jak go ciąłem ale...korzystał raz z estusa.

 

btw dla tych, którzy jak ja nie otworzyli skrzyni po walce z Flexible Senty tylko wzięli się za sailing...nie wiem w jakim momencie da się to zrobić ale po iron keep wróciłem żeby porozmawiać ze sprzedawcą w No Mans a tam...statek ponownie czekał na przystani :)

Odnośnik do komentarza

 

Odrazu sie da tam wrocic i statek czeka.

 

Nie cierpie no mans wharf...nie chce tam wracac na NG+ :confused:

Raczej nie będziesz musiał- do Lost Bastille możesz się też dostać od drugiej strony, przez ptasie gniazdo po walce z pursuerem

 

 

Bede bo musze wszystko wybic i wszystkich, taki ze mnie completionist :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też wyczyściłem wszystkie miejscówki na NG+ (Za to NG++ i następne już przebiegłem).

I nie masz się co martwić- jeśli w pierwszym playthrough ubijesz wszystko i zwiedzisz wszystkie lokacje, to będziesz miał na tyle wysoki SL, że pierwsza połowa NG+ ( w tym no man's warf) będzie banalnie prosta. A na pewno dużo łatwiejsza niż za pierwszym podejściem

Edytowane przez Latwy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaką broń polecacie do typowego str build'u z możliwych do odebrania za dusze bossów ? Obecnie biegam w Havel set+ GS+10+F i zastanawiam się czy mogę podbić jakoś dmg jeszcze.

 

King's Ultra Greatsword - na maksa ulepszony ma 450 damage i skaluje się z S do siły. Trzeba się jednak trochę narobić, żeby go zdobyć.

Odnośnik do komentarza

No i wróciłem do iron keep zmierzyć się z bydlakiem. Zabiłem go sam (offline mode) !!!! jaki dumny jestem bez balist i jolly coop :) Fakt że miecz plus 10  swoje robi.

 

Dumny i pewny siebie po tym osiągnięciu poszedłem dalej w iron keep i ..... na następnym bossie poległem 10 razy po czym grę grzecznie wyłączyłem i wrócę do bossa w online mode :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...