Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Do studni możesz pózniej kupic drabinę, do jamy lizardow drzwi otworzysz kluczem. A jak tak bardzo jest Ci żal tych kilku dusz na pierścień kota to najedz sie cebuli, dopakuj hp i metodą prób i błędów szukaj najdogodniejszych spotów (ale tylko w jamie jaszczurow bo w studni nie przeżyjesz) do skoku.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Jeszcze mi powiedzcie, jakie są najwazniejsze staty dla warriora. Jestem zaraz przed walka z pursuerem i nie wiem w co wpakuje dusze jak go rozwale. Na razie idzie troche gladko, mam 220 obrazen z fire sworda, tarczy prawie nie uzywam ze wzgledu na 85% physical cap, ale internety mówią ze po pursuerze, jest tarcza ze stówką, wiec pewnie zaczne blokować jak poebany.


PS. gra jest swietna, inna  niz wyszstkie. Po nabraniu troche cierpliwosci i ograniu sie (mam 8 godzin a jestem jeszcze w majuli), dochodze do wniosku, ze czeka mie mega przygoda.

Odnośnik do komentarza

Z PvP na 120SL jest jeden problem - mianowicie w tej części nie ma dobierania graczy po SL tak jak w jedynce :P Liczy się tylko Soul Memory - były nawet testy i bez problemu można się łączyć postacią SL1 z SL800 jeżeli tylko mają zbliżone SM. Tak więc zostając na 120SL i pakując jednocześnie SM w końcu będzie się trafiać na graczy z coraz większymi levelami. Rozwala to mocno randomowe PvP, bo pewnie większość nie będzie się trzymać jakiegoś ustalonego SL tylko wpakuje to co zechce i wszyscy będą latać ze wszystkim. 

Odnośnik do komentarza

Z PvP na 120SL jest jeden problem - mianowicie w tej części nie ma dobierania graczy po SL tak jak w jedynce :P Liczy się tylko Soul Memory - były nawet testy i bez problemu można się łączyć postacią SL1 z SL800 jeżeli tylko mają zbliżone SM. Tak więc zostając na 120SL i pakując jednocześnie SM w końcu będzie się trafiać na graczy z coraz większymi levelami. Rozwala to mocno randomowe PvP, bo pewnie większość nie będzie się trzymać jakiegoś ustalonego SL tylko wpakuje to co zechce i wszyscy będą latać ze wszystkim. 

 

SM podobno nie ma wplywu na PvP w NG+ i NG++ co coraz wiecej graczy potwierdza.

Odnośnik do komentarza

Tak się wydawało na początku ale jak się okazało wynika to z tego, że kolejne przedziały SM są większe, więc można się łączyć z graczami, którzy mają większe różnice. Po przekroczeniu 12M SM można się już łączyć ze wszystkimi, którzy przekroczyli tę wartość i działa to już w NG:

http://www.gamefaqs.com/boards/693331-dark-souls-ii/68910270

http://www.gamefaqs.com/boards/693331-dark-souls-ii/68923661

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Nie będę pisał, że mam problem, bo najwyżej pójdę sobie gdzie indziej, ale intrygują mnie trzy sprawy.

Dwie z nich związane są z lokacją Doors of Pharros - jaki Covenant odpowiada za przyzywanie mnie do świata innych graczy w postaci Grey Phantoma i jak tego uniknąć? Bo nie ukrywam, że jest to dość upierdliwe - człowiek chciałby sobie poeksplorować a tu co rusz info o summonie.

Druga sprawa to ten szczurzy boss koło ogniska Ordeal's End - czy w tej lokacji kiedykolwiek pojawią się jakieś znaki, bym mógł załatwić go w co-opie? Po siedmiu nieudanych próbach solo, chciałbym mieć choć głupiego NPCa do pomocy - zwierzak jest trochę przegięty.

Trzecia sprawa dotyczy Great Souls - wiadomo, że są cztery, tak? Lost Sinner, Old Iron King, Rotten i...? Do tej pory myślałem, że Duke's Dear Freja (ta pajęczyca), ale po jej ubiciu otrzymałem całkiem zwyczajną duszę (choć było chyba info o Great Soul, ale wygląda jak każda inna a te pomarańczowe mam nadal tylko 3) - WTF?

Odnośnik do komentarza

1) Bellkeepers, może masz na sobie ich pierscień dlatego Cię przyzywają

2) Nie da się tam nikogo summonować z tego co mi wiadomo.

3) Ja się nad tym nie głowiłem, może jakis bug graficzny bo kiedy ją zabijasz pokazuje komunikat, że great soul aquired czy cos w tym stylu

 

btw Ten filmik dedykuję osobom twierdzącym, że nie da się grać casterem pvp na 125 sl. Mistrz jak widać w formie :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Nie będę pisał, że mam problem, bo najwyżej pójdę sobie gdzie indziej, ale intrygują mnie trzy sprawy.

Dwie z nich związane są z lokacją Doors of Pharros - jaki Covenant odpowiada za przyzywanie mnie do świata innych graczy w postaci Grey Phantoma i jak tego uniknąć? Bo nie ukrywam, że jest to dość upierdliwe - człowiek chciałby sobie poeksplorować a tu co rusz info o summonie.

Druga sprawa to ten szczurzy boss koło ogniska Ordeal's End - czy w tej lokacji kiedykolwiek pojawią się jakieś znaki, bym mógł załatwić go w co-opie? Po siedmiu nieudanych próbach solo, chciałbym mieć choć głupiego NPCa do pomocy - zwierzak jest trochę przegięty.

Trzecia sprawa dotyczy Great Souls - wiadomo, że są cztery, tak? Lost Sinner, Old Iron King, Rotten i...? Do tej pory myślałem, że Duke's Dear Freja (ta pajęczyca), ale po jej ubiciu otrzymałem całkiem zwyczajną duszę (choć było chyba info o Great Soul, ale wygląda jak każda inna a te pomarańczowe mam nadal tylko 3) - WTF?

 

Freia to great souls.

Odnośnik do komentarza
Druga sprawa to ten szczurzy boss koło ogniska Ordeal's End - czy w tej lokacji kiedykolwiek pojawią się jakieś znaki, bym mógł załatwić go w co-opie? Po siedmiu nieudanych próbach solo, chciałbym mieć choć głupiego NPCa do pomocy - zwierzak jest trochę przegięty.

 

Cały czas trzymaj się pod jego brzuchem i go dziabaj. Zobaczysz że zrobi się o wiele prościej. Walka w sumie podobna do tej z Sifem z jedynki. Tylko że on był trochę urodziwszy ;)

Odnośnik do komentarza

Cały czas trzymaj się pod jego brzuchem i go dziabaj. Zobaczysz że zrobi się o wiele prościej. Walka w sumie podobna do tej z Sifem z jedynki. Tylko że on był trochę urodziwszy ;)

 

Też mi się tak skojarzyło, ale Sif był łatwiejszy - łatwiej było uniknąć jego szlagów mieczem - tutaj jest problem, ale spróbuję tak jak mówisz.

Czekając na odpowiedź polazłem do Shrine of Winter - faktycznie, dusza Freiji to jakiś glitch, bo brama stanęła otworem.

Teraz jednak napotkałem na problem - doszedłem do wrót Drangleic Castle i nie wiem, co dalej, a z lewej strony w nieskończoność wysypują mi się rycerzyki. Zgaduję, że ma to związek z tymi dwoma olbrzymami przed wejściem, bo widziałem, że akurat ten z lewej się ruszał, jak ubijałem kuszników - "jak żyć panie premierze"? ;)

 

@Ma_niek - próbowałem dwukrotnie, ale nie zdążyłem i porzuciłem ten pomysł - mówisz, że skuteczny? Spróbuję, dzięki :D

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Czyszcze wszystko co sie da i zbieram sie do NG+ a potem NG++ bo trzeba ta platyne wbic.

Ja mam podobnie - staram się włazić wszędzie i wycisnąć z pierwszego przejścia co się tylko maksymalnie da - platynka musi być... kiedyś....:) Co prawda czasu ostatnio mało, ale metodą małych kroczków, próbuję pokonywać bossa albo jakąś konkretną lokację dziennie. Choć trochę odbiłem się od Drangleic Castle i  pomieszczenia z tymi skamieniałymi halabardnikami - trochę przegięli z ilością nieprzyjemności wyskakujących zza drzwi, więc po kilku zgonach postanowiłem ubić Gargulce na Belfry Luna - za czwartym razem się udało :D

Najgorsze jest, że nawet jak jesteś w odpowiednim covenancie i nosisz pierścień to nie chroni Cię to przed atakami obrońców wieży i najazdami szarych fantomów - trochę nielogiczne zagranie.

Odnośnik do komentarza

Ja dzis przeszedłem w końcu tą grę (późno bo grałem w diabolo 3). Nie wiem jak Wy ale może ja jestem już za stary ale ta gra sprawiła mi dużo problemów, więcej niż DS1 i wiele razy korzystałem z pomocy innych graczy (własciwie to kiedy tylko się dało :) ).Teraz jeszcze chcę załatwić inne sprawy zanim przejdę na NG+ (może z moimi dłońmi paralityka uda mi się przejsć). Bawię się też w inwazje. Mam 2kk SM a mimo to bez trudu znajduję ludzi w np. Huntsman Copse czy Drangleic Castle. Pojedynki na arenach też sprawiają mi kupę radochy. Szkoda tylko, że aren tak mało.

 

btw za(pipi)isty filmik, ciekawe jaki SL ma gosciu.

słodkie parowanie :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...