Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? Gierka według mnie jest dużo trudniejsza od DkS1 i nawet Demon'a. Ale.. z drugiej strony patrząc tak jak ornit powiedział, moze to kwestia "starych palców". Mój brachol np. Last Gianta rozwalił za 2gim razem (nie grał ani w DkS'a ani w Demon'a), gdzie ja z chvjem męczyłem się ze 20 razy. Demon'a przeszedłem 1 (raz bo raz ale jednak), a Dark'a z 5 - 6 i no nie wiem czy DS2 jest taki trudny czy ja skill'a po prostu straciłem. Fakt, pierwsze przejście pod Dex'a ale jednak powinno mi lepiej iść. A wchodze dopiero do Drangleic Castle a mam 46h na liczniku. Dziwne to to. 

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

Mi wydaje się ta część łatwiejsza od poprzedniej, tak naprawdę to z bossów trudni są starożytny smok i mroczny łowca,od biedy vendric przez to ze ma duzo hp i spory dmg hehe. NIkogo nie przyzwałem do pomocy tak jak w poprzedniej czesci, niekorzystałem z zadnych poradnikow.tylko po przejsciu zeby zobaczyc co mnie mineło. Kazdy normalny boss padał za góra 3-5razem, w jedynce dark souls to przychodziło mi sie czasem pomeczyc  kilkanascie razy.

Odnośnik do komentarza

Panowie, jeżeli się nie mylę to za Ancient Dragona nie ma trofeum. A za duszę nie można kupić żadnego czaru. Czyli ogólnie dla calaka nie trzeba go zabijać. Poprawcie mnie jeżeli się mylę.

Ostatnio do mojego wyposażenia dołączyła Grand Lance i jestem zakochany. Jak to się świetnie wwierca we wrogów i zadaje do tego dość duży dmg.

Aktualnie stoję w miejscu. Benhart of Yugo nie chce przeżyć do końca walki z Giant Lordem. Już po drodze do niego ma mniej niż połowę paska życia.

Czy ktoś ma jakąś strategię, bo mnie już krew zalewa a muszę to zrobić.

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba go zabic do trofeum a jego dusze mozna zgarnac za darmo bez zabijania go w pewnym miejscu...ale co to za przyjemnosc skonczyc NG bez ubicia kazdego bossa jakiego mozna? :pirate:

 

Moja strategia jest prosta, przyzywam Jugo, chlopak bierze na siebie moby, ja podbiegam do Giant Lorda omijajac przeszkody, Jugo ginie bo jest za glupi zeby ominac lecace "banie" a ja zabijam lorda i wychodze. Prosciej sie nie da :D

Odnośnik do komentarza

Ogolnie co do Jugo to wazne zeby przetrwal walke z magusami, looking knight glass opcjonalnie (mi sie udalo za pierwszym razem) i throne watchers. Jak nie zechce nic oddac to szybki powrot do brightcove, robimy ascetic na pierwszym ognisku (uwaga przy wyjsciu z namiotu haha, ja sie zdziwilem :D) i zabijamy ponownie magusa bo ten boss to zart, wracamy do Orro, gadamy i powinien oddac juz na 100% swoj equip.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pobawiłem dziś się w inwazje postacią z Megamułki - bez problemu invejdowałem początkujących graczy moją przekokszoną postacią na SL500 SM 0. W tym momencie pvp w tej grze nie ma dla mnie sensu, bo skoro jedynym ograniczeniem inwazji w NG jest soul memory, a w NG+ nic, to nie ma sensu się ograniczać i nie grać flippy havel hexerem z dual katanami i greatshieldem (co już mnie spotykało w NG+ na mojej głównej postaci). Przełknę zepsute poise, przełknę laga i phantom range mimo obiecanych dedykowanych serwerów, przełknę brak całych red/blue orbów zmuszających do grindu/męczenia się na arenie, ale system dobierania graczy w pvp okazuje się w tej części tak idiotyczny, że z czasem sami zobaczycie, że pvp meta to nie sl120, 150 a 300-500 :D Ja odpadam, chyba tylko czasem będę wpadał potwinkować jakimś cosplay buildem.

Edytowane przez Qjon
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawostka, która może też odmienić metagame STR buildów - dualwieldując Lion Greataxe (prawa ręka) z Ultra Greatswordem, Greataxem, inną "dużą" bronią w lewej (sprawdzałem Zweihandera i Greatsworda) uzyskujemy pod L1 bardzo szybki atak obiema broniami naraz z bardzo przyzwoitym recovery, dużym zasięgiem za pokaźną ilość obrażeń. Co lepsze, w PvP kombuje się L1 L1, a także udawało mi się skombować R1 L1 L1, co razem oneshottowało wielu przeciwników. Jedyny minus to to, że Lion Greataxe sam z siebie ma nieciekawy moveset i niewielki zasięg, ale w połączeniu z UGSem jest naprawdę zabójczym zestawem dla kogoś, kto lubi pakować w Strength a irytuje go trade'owanie się po jednym ciosie z użytkownikami szybszych broni.

Edytowane przez Qjon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dark Souls II jest moją pierwszą grą z tej serii, co więcej, zagrałem w nią przez kompletny przypadek.

Kocham ją i nienawidzę jednocześnie.

Kocham, bo jest to gra, która w końcu stanowi jakieś wyzwanie i poza tym jest po prostu genialna pod względem rozgrywki i jej mechaniki.

Nienawidzę, bo nie pozwala mi pisać magisterki i... dlatego, że mam już pewnie z tysiąc zgonów, a jestem dopiero w Przystani Niczyjej...

Edytowane przez lothronik
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Pytanie mam chłopaki. Jestem przed ostatnim bossem fabularnym ale chce venderika ubić i smoka. Mam 4 dusze olbrzymów i słyszałem że 5 to dusza ancient dragona. Czy da radę kogoś przyzwać na walkę z ancient dragonem bo nie ma ani jednego znaku przywołania i się zastanawiam czy mój soul memory jest za duży czy po prostu tam się nie da :) Chce tego ancient dragona zabić aby  venderik był najsłabszy :D

Odnośnik do komentarza

Da się przyzwać, ludzie zazwyczaj zostawiają znaki przed samą mgłą, więc wyglądałoby, że dla Twojego SM akurat nie ma nikogo. Możesz sprawdzić czy przypadkiem nie masz w ustawieniach gry regionu ustawionego na 'restricted' - to ogranicza ilość graczy.

Tak czy inaczej Vendricka spokojnie można lać z 4 duszami - jest on znacznie prostszy niż smok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...