Skocz do zawartości

WarZ


Sibian

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem troche filmikow z War Z i DayZ. War Z rzeczywiscie wialo nuda, DayZ nie bylo o wiele lepsze, ale mialem wieksza ochote zagrac w DayZ.

Co do Steam... zachowali sie dobrze i chwala im za to.

Ogolnie bardzo lubie tego typu gry, jednak slyszalem, ze jakies inne maja (klony) jeszcze wyjsc.

Odnośnik do komentarza

Kilka ciekawostek - kradzieży ciąg dalszy, tym razem zdjęcia do zrobienia grafiki na potrzeby gry:

Zombies.jpg

 

Swoją drogą - widziałem gdzieś indziej, ale na filmiku TotalBiscuita też to jest spokojnie zauważalne - zwróćcie uwagę na przegenialny system odbić w wodzie, jak latarka się odbija w tafli wody (kiedy stoi przy brzegu po nieudanej próbie wejścia do wody, oraz kiedy idzie koło miasta) - w życiu czegoś takiego nie widziałem :D

 

A najciekawsza rzecz - wiecie, za co jest też odpowiedzialny ten gość od WarZ? Za Big Rigs (tak, za najprawdopodobniej najgorszą grę na świecie, z ery 3D), czyli to, jeśli ktoś nie kojarzy:

Odnośnik do komentarza

I teraz znowu takie durne oczekiwanie. To wyleciało ze steama więc nie widzę sensu kupować gdzie indziej. Rocket już tylko się żali jaki to jest zestresowany i ma wysokie ciśnienie krwi a o terminie wydania Standalone oczywiście cisza. Kupować teraz Arma II z dodatkiem to nieporozumienie moim zdaniem. I znowu jakieś durne oczekiwanie a miałem taką ochotę pograć sobie podczas "przerwy świątecznej" po nocach w grę tego typu.

Odnośnik do komentarza

Albo jako alternatywę sobie ogarnąć HL2 i pograć w jakieś mody, ewentualnie jak chcesz zbierać itemy, to Dead Island, ale strasznie szybko się nudzi. Może też ArmA2 z dodatkiem będzie na wyprzedaży Steamowej, to może wyjść spoko cenowo. Pamiętam, że jak DayZ się pojawił i zdobył popularność, to zrobili bodaj -75% na ten zestaw, bo ludzie to właśnie dla moda kupowali.

 

BTW patrzcie, jaki WarZ ma ficzer - w jakiej innej grze można się wspinać na drzewa? :D

 

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Słyszałem o tych drzewach ale sam nie próbowałem. Dziwne ,że jeszcze tego nie poprawili a może w dzisiejszym patchu ponieważ inne problemy z przenikaniem rozwiązali ponoć. No ale już nie mam jak sprawdzić.

 

Chyba powoli idzie ku lepszemu, właśnie dzisiaj na prośby graczy usunęli możliwość szybkiego odrodzenia za prawdziwą kasę jak i zmniejszyli respawn z 4h do 1h.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

"Zmniejszyli respawn" to mi się kojarzy z tym, jak za dzieciaka się "ściszało wieżę" - matka wchodzi, mówi, że za głośno, to robiłem na sekundę na full (że niby mi się pomyliło) i zmniejszałem z powrotem do głośności, która była przedtem, co było kwitowane stwierdzeniem "no, od razu lepiej, bo tak, to ogłuchnąć można". Tu mamy tak samo - z 1h dali 4h + płatny szybki respawn, potem łaskawie wrócili do stanu poprzedniego i już jest co wpisać, że grzebią na plus przy grze.

 

Swoją drogą właśnie na Steam Winter Sale ArmA2 z dodatkiem kosztuje 15 euro (-40%), a pewnie do końca wyprzedaży wskoczy jeszcze na jakąś wyższą zniżkę, albo na flash sale - przy tej cenie WarZ ze swoimi 15$ wygląda kiepsko i argument "cena" już odpada. Tam za 15$ (jakieś 45-50zł) mamy niedokończoną, wczesną wersję gry, bez pewności, że cokolwiek będzie dopracowane, a tutaj za 15 euro (60-65zł) mamy bardzo dobrą grę + dodatek + możliwość gry w DayZ.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Idzie ponieważ chociaż zaczynają słuchać postulatów graczy ( w patchu poprawili również inne rzeczy ). Inna sprawa ,że moim zdaniem nie musieli tego w ogóle zmieniać no ale w końcu na ich oficjalnym forum jest pozytywny odzew więc niech już będzie.

 

Widzę utworzyło się tutaj wzajemne grono wspólnej adoracji którzy chociaż nie grali to będą próbować za wszelką cenę umniejszać jakiekolwiek dobre posunięcia teamu WarZ. Ale to tak już jest , najwięcej mają do powiedzenia ci którzy najmniej wiedzą w temacie oraz szukają sobie internetowej wojenki z wymyślnie stworzonymi obrazeczkami, czytaniu wielu lewych informacji z drugiej ręki i czepianiu się całkowitych pierdół.

 

Co team WarZ ma za uszami to ma i jest to fakt ale teraz już zaczęła się szaleńcza gimberiada która przyciągnęła ogrom trolli niezwiązanych z tematem którzy wyszukują już całkowite pierdoły które można wynaleźć w większości produkcji a reszta lewusów to łapie i podaje dalej ; ) Nie ma sensu dyskutować , czekam aż WarZ powróci na steama i pobędzie tam dłuższy czas, wtedy kupuje.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Lubie jak ktos kto gral kilka godzin na trialu zarzuca innym ze wszystko wie lepiej i tylko on jedyny w Polsce gral w War Z. Dla Twojej wiadomosci niektorzy wdepneli w to bagno juz w pazdzierniku majac nadzieje ze ta gra bedzie tym "czyms", ale rzeczystiwosc okazala sie inna. Po ciekawych akcjach z hakowaniem, banowaniem, brakiem supportu i innymi figlasami ja i kilku moich znajomych zakonczylismy przygode z ta gra, a to ze podczas drogi wyszly na wierzch jeszcze inne kwiatki (ktore nie koniecznie dotknely mnie osobiscie) sprawia ze chce ostrzec przed ta gra jak najwiecej osob zanim utopia pieniadze.

 

Ludzie tutaj jada po grze jak jeden maz bo nie lubia takiego oszukanczego biznes planu jaki stosuje Pan Titov. Nie dyskutujemy z Toba w taki sposob jaki widzisz bo chcemy Ci dopiec, wprost przeciwnie, z zyczliwosci sugerujemy poczekac na wyprzedaz na Steam na Arma II i pograc w mod Day Z (jesli nie mozesz juz czekac) lub spojrzec w miedzyczasie na inne gierki, ale napewno NIE WSPIERAC tych oszustow. Nie chodzi o to czy to kosztuje 5zl czy 50zl. Kazda przelana zlotowka na ich konto uswiadamia im ze warto robic ludzi w bambusa i kontynuuowac ten proceder.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Faktem, to jest to, że na rynek został wydany odpłatnie niedokończony produkt, który niskim nakładem pracy, żerując na popularności innego tytułu i na jawnym kłamstwie dorobił się pokaźnej sumy pieniędzy. Na kłamstwie, do którego dodam producent nawet się nie raczył przyznać, tylko stosował naprawdę marne wykręty, co jeszcze bardziej odpycha nie tyle od gry, co od firmy.

 

Nagonka powstała ze słusznego powodu, bo takie praktyki należy tępić i się przed nimi przestrzegać, jeśli nie chcemy aby branża stoczyła się o kolejny poziom - "bo przecież bezmyślne owieczki i tak kupią".

 

Graj Ty sobie w co chcesz, bo tego, że komuś dany tytuł może się podobać raczej nikt tutaj nie kwestionuje. Nawet Ty sam przyznajesz, że gra nie jest idealna, więc przestań się już spinać. Problem tyczy się zupełnie czego innego.

 

I z całym szacunkiem, ludzie swoje rozumy też mają, a argumenty pokroju "nie grałeś a się wypowiadasz" za przeproszeniem można sobie między pośladki wsadzić. Nawet nie grając albo grając określoną ilość czasu można pewne kwestie stwierdzić od razu, które mogą być znaczącymi czynnikami wpływającymi na odbiór całości produkcji. Nie każdy też lubi się zmuszać do grania ileś tam godzin bo "później jest znacznie lepiej", szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy to czasu do dyspozycji na bzdury jest coraz mniej. Bo co potem? Jeśli zagram i stwierdzę to samo, to mi wyskoczysz niczym inny z tutejszych użytkowników, że muszę grę przejść do końca, aby mieć prawo się wypowiadać, albo coś podobnego? To można ciągnąć i ciągnąć. Na tej samej zasadzie nie muszę iść do kina na zmierzch, aby stwierdzić jakie to dno, nawet jeśli ma swoją grupę fanów uważających inaczej.

 

Daj sobie więc na wstrzymanie, bo póki co to ludzie krytykują tutaj grę i firmę, podczas gdy Ty krytykujesz forumowiczów, w dodatku dopowiadając kwestie, które nigdy nigdzie nie padły (bo ile razy jeszcze nawiążesz do "wcale nie lepszych gier na nasze kĄsole"?). A że cała ta negatywna opinia wpłynie na ilość przyszłych potencjalnych nabywców... to bardzo dobrze, bo to by świadczyło, że co nieco do ludzi dotarło.

Odnośnik do komentarza

Ja tam mysle, ze ostatecznie wyjda na swoje, ukoncza swoj niedokonczony projekt i bedzie fajnie.

Kiedy gra powroci na Steam dalej bedzie sie swietnie sprzedawac.

Jednak najbardziej pasowaloby mi typowe The Walking Dead lub mix takiego WoWa + TWD.

 

Moze Valve cos swojego ugotuje :D.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.