Skocz do zawartości

Największe rozczarowanie 2012 roku


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

2012r to oczywiście wygrana Diablo III.

Tyle lat czekania i ogromny zawód. Już po becie odechciało mi się w ogóle patrzeć na ten syf. Rozwój postaci totalnie ograniczony, grafika taka sobie, tryb dla jednego gracza wymagający ciagłego podpięcia do sieci, takie sobie postacie, brak Nekromanty, góvniane sety i legendary itemy,ogólnie gigantyczny krok w tył względem Diablo II.

A już myślałem, że będę miał gierkę,w którą będę mógł sobie pykać przez kolejnych kilka lat:/

Wyróżnienie dla RE6, przede wszystkim za kampanię Chrisa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mass Effect 3. Mało miejscówek do swobodnej eksploracji, słaba interakcja z towarzyszami, sr.aczka płatnych dodatków, nieznośna momentami dawka patosu, śmieszna końcówka... To ciągle bardzo dobra gra, ale iskry geniuszu dwójki zdecydowanie zabrakło.

 

Max Payne 3. Monotonna, na dłuższą metę męcząca rozgrywka i główny bohater, którego ckliwo- smętne popierdywanie starego, przegranego alkusa doprowadzało mnie do szału mniej więcej od drugiej minuty gry. 

 

 FF XIII-2. Szczególne rozczarowanie to nie jest, po prostu nie udało się podźwignąć marki z rynsztoku, w którym wesoło taplała się XIII.

Edytowane przez Wielki K
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jako że nie grałem w Diablo 3 i AC 3 ( a nie mowie o grach w które nie grałem ), za rozczarowanie roku musze uznać :

ALIEN COLONIAL (pipi)A MARINES ....

 

ile ja na tą gre czekałem , ile ja sie napalałem na jakaś mega sieczke tych przerośnietych mrówek, ile sobie nawyobrazałem klimatu filmowego zaszczucia, nerwówki i dynamicznej akcji.... a dostałem gówniana graficzke, obcych wolniejszych od cieżarnej hipopotamicy i gierke na 5 godzin ..... :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...