Skocz do zawartości

POPEK [2013] MONSTER


Rekomendowane odpowiedzi

blachary tez git. wczoraj plytke dostalem w empiku i jestem pewny ze nie raz sie bedzie krecila przy alkoholu. od momentu jak wypuscili te pierwsze kawalki to nie bylem jeszcze na imprezie zeby ktos nie puszczal gangu. nawet ostatnio (pipi)ki w stripclubie jak bylem z kolegami puscily kokainowego barona XD 

 

a tak poza tym to zablokowali im strone na fb xdddd nie ma co traktowac tej plyty zbyt powaznie, jak ktos nie potrafi podejsc do tego z dystansem to niech wypyerdala sluchac zbyszka wodeckiego. na trzezwo tez nie wszystkim polecam. a mi tam sie podoba i nie raz nayebany bede darl ryja jak prawdziwy albanczyk

 

https://www.youtube.com/watch?t=21&v=PSzhxkUZxvM

 

co za leb xd

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Andrzeja Piasecznego czy Soyki nie znasz?

Znam, ale ta lista chyba się zmienia, bo np. górniaczki wcześniej nie widziałem.

 

Jakie utwory Wam się spodobały, a jakie są ch.ujowe?

Z nowych to "dla prawdziwych dam" i "blachary" dość ciekawy tekst i dobry podkład. Ale jest parę crapow jak np wyjazd do Sopotu, czy jedziemy do Dubaju, czy narkotykowy odlot

Płyta powinna się zamknąć w 10, zróżnicowanych kawałków, a tak jest za dużo powtórzeń. Tekst rampampam pada chyba w co drugim kawałku:)

W kawałku narkotykowy odlot, nawet tak samo śpiewa, ta sama melodia i wokal jak fragment z kokainowego barona.

Alibaba odwalil kawał dobrej roboty, to jest właśnie oldschool, ale taki, jaki był dance w latach 90tych, podkrecony o bass XXI wieku;).

Wiecie, nie chodzi o old school w rapie, jak ktoś tu pisał, że to nie old school. To jest old school, ale dla wszystkich tych, którzy wychowali się na DJ. Bobo i capitanie jacku:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=QID9pIWgHPI

 

 

Ja mam folder Popek i lecą tam jego najlepsze projekty no i AUX + smartfon załatwia sprawę. Ten numer wyżej co dałem do Vivy i MTV jak coś tylko tą laskę zmieniamy na Lisowską.

Odnośnik do komentarza

Bieda jak ch.uj, ale widać, że Popek się cieszy, że ma tylu fanów. Ktoś tam na fejsie wrzucił fragment utworu Lalalaaialaiala, to cała sala śpiewała.

Nieźle im idzie z karierą, niedługo złota płyta:) widać było zapotrzebowanie na promowanie cpuńskiego życia pseudogangstera.

Ciekawe co znajdzie się na drugiej płycie, jak tu jest już chyba temat wyczerpany: o dziwkach, o laskach, o trawie i koce, to już jest.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Jak to napisał ktoś wyżej, dobra muza obroni się sama :)

Też się dziwie, że mi się podoba, ale jest tam coś, co było w utworach danceowych lat 90-tych, które kojarzą mi się z fajnymi czasami (wiadomo lato, wyjazd nad jezioro itp). Całość podbita dzisiejszym basem + proste teksty i jakoś to wszystko wpada w ucho. Ciężko będzie im nagrać drugą płytę, jeszcze lepszą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...