Skocz do zawartości

POPEK [2013] MONSTER


Rekomendowane odpowiedzi

przecież to logiczne, że nie przed policją s(pipi)ił, bo tak to by wysłali list gończy i by było "popuś,czy to ty?" z ust prokuratora.

 

Nie do końca. Nie chodzi tu o list gończy tylko o Europejski Nakaz Aresztowania z którego polskie organy ścigania korzystały gęsto i często w stosunku do naszych rodaków na Wyspach. Za często i za gęsto, bo Polska wysyłała ENA nie tylko w stosunku do sprawców najcięższych przestępstw. W związku z tym sądy brytyjskie zaczęły baczniej przyglądać się tym wnioskom i je kwestionować. Pamiętam, że w 2009 r. statystyka wyglądała mniej więcej w ten sposób, że na ok. 4800 ENA sądy brytyjskie klepnęły jakoś 1300-1400, a resztę odrzuciły. Takie postępowanie w pewnym stopniu zaczęło podważać sens ENA, ale to tak na marginesie. W każdym razie jeżeli ktoś był podejrzany/oskarżony (pomijam osoby skazane) w sprawie, która nie dotyczyła popełnienia ciężkiego przestępstwa i chciał dać nogę stosunkowo niedaleko, a jednocześnie nie do jakiegoś biednego kraju to Wielka Brytania jawiła się jako idealny cel podróży. Paweł zmył się własnie w tym okresie.

 

Co do samego tematu, to tak sączę ten Gang Albanii kawałek po kawałku, spośród tych, które pojawiają się wraz z teledyskami. Mniej więcej śledzę twórczość Pawła, ale ten projekt Gang Albanii nie podszedł mi. Swoją drogą przesłuchać całą tę płytę na raz -> :obama:

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Ja będę katował całą kawałek po kawałku. Muzyka mojej młodości w nowej aranżacji, którą mój prosty umysł akceptuje jak i sam pomysł. Nie ma żadnego przesłania, muzyka do zabawy a, że ja akceptuję polski dance i nie wstydzę się polskiej muzyki - potrafię się przy tym bujać, krzyczeć i pić wódkę. Popek to stary ch.uj, który bawi się muzyką, mówi, że nie dla hajsu ale ja mu nie wierzę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wujaszek bardzo dobrze mowi jak jest w tym momencie, NO POWIEDZ ILE RAZY SIE BAŁNSOWALO PRZY PLATYNOWYM SAMBRERO.

Jesli chodzi o sama muzyke gangu - nie wiem czy tutaj juz to pisalem, ale jaram sie opor mocno.

Kolejna sprawa, jesli popencjusz oj.ebalby na hajs kogos 'z mafii', czyt. kogos wazniejszego w polswiatku to chu.ja by mu dalo spie.rdolenie do Anglii. Tymbardziej w swietle tego jaka kariere robi, jak rozpoznawalny teraz jest(no i byl wczesniej) i jak latwo go przez to 'zlapac'. 

Takze opcja z Polskim Wymiarem Sprawiedliwosci jest jak najbardziej prawdopodobna, szczegolnie przy tym jak wyjasnil to wojtas.

Z drugiej strony, nie widnieje na stronie internetowej policji nawet w poszukiwanych listem gonczym, takze HU NOŁZ

Podkrecajac temat, te wszystkie filmiki z obwieszania sie kilogramami zlota czy skriny z dziesiatek tysi funi na koncie w sumie tez nie biora sie z niczego, a na pewno nie z napier.dalania muzyki xD. 

ciekawa i barwna postac, niech nad.upca muzyke w takim stylu i z takim szumem jak robi w kolo siebie teraz, na pewno bede sprawdzal

Odnośnik do komentarza

Oficjalna premiera 24ego, nie szukaj wujek. Co prawda płyty już wysyłają, ale może nikt jeszcze nie wrzucił (bo może naje.bani fani nie potrafią zripować :)

Na Spotify pojawiły się dwa nowe kawałki Klub Go Go, Wyprawa do kasyna, no i jest Kokainowy baron i Napad na bank. Reszta pewnie pojawi się 24-ego.

===

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dobra, wróciłem z zabiegu, tej operacji na oczy, której się tak cykałem. I awizo w skrzynce i ta płyta:) Właśnie sobie słucham, w okularach przeciwsłonecznych :) Będę miał wpsomienia, akurat przy takiej płycie. Dobra, kończę posta, bo męczy pisanie. Robię przerwę z forumnkiem na jakiś tydzien.

PS. Utwory trochę się różnią, niż to co było na YT.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...