Skocz do zawartości

POPEK [2013] MONSTER


Rekomendowane odpowiedzi

Wychowałem się na murzyńskim rapie, Popek robi bekowy gangsta emigrant styl i mnie jako prostą osobę bawi. Możesz nazywać mnie małpą i niedorozwojem ale dirty Diana niszczy, "napad na bank" banger pełną gębą. W jakiś sposób podziwiam jego brak skrupułów by pociąć sobie ryj dla sławy i fejmu, ma dystans. Kolorowy białas po wyroku robi śmiechowe kawałki na swoim prymitywnym poziomie - ma swoją niszę i ludzie, co mają dystans i potrafią się bawić przy jego numerach to robią. W czym widzisz problem? Tak, wiem, że skillsy ma mierne.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

żenujące są te pastisze, jak etiudy na zaliczenie gimnazjum 

 

 

 

ludzie, co mają dystans i potrafią się bawić

 

o boże, tylko nie to. znowu ten tekst. 

 

ogólnie, to popek nawet nie spojrzałby na takiego huyowego fana, jak wujaszek. dostałbyś mięso z twarzy do pożarcia

 

(pipi) sam sie pojade....

 

kaz,ub pedale jesteś frajerem cwelu popek bieże na klate dwie paki i ma jaja i ma hajs i robi wy,(pipi)ane wałki naj,ebałby cie jak psa lamusie jak nie podoba ci sie styl popka to wyp,jerdalaj bo nie rozumiesz nawet że popek naśladuje rużne style i ma styl i dystans bo robi to dla beki a ty jesteś zerem. pozdro dla kumatych  

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Ale ty masz dziwną spinę ja pi.erdolę. XD Jakiś przypakowany dres robi w UK hajsy na jutubie a ciebie zazdrość zżera chyba. Ja mam to w ch.uju, jak jadę autem leci dirty Diana i bas przyjemnie wieje po szyji. Pi.erdole co sądzą o mnie inni i czy jestem ch.ujowym fanem dla Popka. Czemu ty się w ogóle nad tym zastanawiasz?

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Myślę, że gdy dojdzie do ciebie, że są różni ludzie, różne gusta i guściki to będzie ci łatwiej. Może nawet ogarniesz żeby nie określać IQ ludzi po tym czego słuchają? Zanim to się jednak zmieni polecam napar z rumianku pić.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

No bo skoro na niemieckim YT informuje ludzi o złamaniu prawa autorskiego, to coś jest na rzeczy. Mechanizm YT rozpoznał pewnie jakiś motyw.

A ten fragment "lalalalailao" bez sensu, bo o tym jest inny kawałek.

Jak dla mnie rządzi Kokainowy Baron, a reszta to wymyślona na szybko, póki jest hajp.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja nie oceniam poziomu bo ogólnie nie ma czego. Fajne są podkłady, bekowo się przy tym tańczy z ekipą znajomych, można po wódce pośpiewać czy w aucie posłuchać. Mnie serio Dirty Diana rusza i mogę przy niej naku.rwiać tańce. Popek kocur ale w takiej swojej specjalnej kategorii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...