Skocz do zawartości

PS VIta i co dalej ?


RenegadeX69

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jestem posiadaczem PS Vita i ostatnio przeglądałem zapowiedzi gier na najbliższe miesiące.... no i klapa.

Znalazłem może z 3 tytuły... które akurat nie są w moim klimacie.

Czy macie może jakieś info na temat premier co ma się pojawić w 2013?

W chwili obecnej wydaje mi się że Sony nie ma w ogóle pomysłu na naszą konsolkę.... zastanawiam się czy nie sprzedać jej zanim zostanie wycofana ze sprzedaży... a może trochę przesadzam... ?

 

Dajcie znać czy wyniuchaliście jakieś premiery na 2013?

Odnośnik do komentarza

Masz bana na Google ?

 

http://www.google.pl...iw=1280&bih=633

 

Poza tym, Vita na rynku w Polsce jest nie cały rok, dopiero się rozkręca. Trochę jeszcze potrwa, zanim będzie w czym wybierać,bo na razie jest raptem kilka gier godnych uwagi. Możesz jeszcze obadać gry w cyfrowej dystrybucji. Swoją drogą, dlaczego kupiłeś konsolę, nie zwracając uwagi na bibliotekę gier ? :)

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Krupek Ty chyba się pocieszasz że niby Vita będzie miała sporo gier itp.

Launch konsoli był gruby, z 25 tytułów startowych - kupiłem konsolę w ciemno myśląc, że Sony nie powtórzy porażki z PSP. A i ten dizajn i grafa high-endowa...

A teraz żałuję - bo za tę cenę mogłem kupić tablet i mieć mnóstwo tytułów po 3 złote.

Plants vs Zombie na Vitę za 47 zł? Odpalam tablet i pobieram za 0,89 eurosa! :)

Na Vicie mam "plusa", więc ok, co miesiąc dostanę tam jakieś tytuły (i nie będą to stare tytuły, bo Vita w lutym dopiero obchodzić będzie roczek).

Tylko boję się że skoro co miesiąc dają po dwie gry, to w końcu i gier zabraknie.

Jedyną fajną grą, na którą czekam to Tearaway.

Z dostępnych to: Wipeout i może Gravity Rush.

Kiepsko.

Na horyzoncie PS4 więc i Sony pewnie skupi się na wspieraniu tejże konsoli, a PSV zostanie olane tak jak niegdyś PSP :|

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

dlaczego nie napisałes w juz istniejącym temacie? bo to takie pitu, pitu, kupiłem konsole, nie mam w co grac, bo nie wiem jakie gry wychodza/wyszły na konsole.

 

rok 2013 nie wyglada jeszcze tak tragicznie, ale gorzej z pierwszymi trzema miesiącami gdzie dostajemy tylko

1. Ratchet&Clanc: Załoga Q czy tam G (nie wiem) - które raczej bedzie słabe... ale kto wie jak to wyjdzie na konsoli przenośnej

2. Persona 4 golden - jakos pod koniec lutego

3. ninja gaiden sigma 2 plus - poczatek marca

4. DOA5+ - koniec marca

5. Sly cooper złodzieje w czasie - tez okolice marca

 

w międzyczasie powiny wyjsc jeszcze jakies gry z dystrybucji cyfrowej, PSO2, guacamele... japonczycy tez dostaja ekstra conajmniej 5 tytułów, ale wiadomo, bariera jezykowa itp.

 

drugi kwartał powinien wygladac lepiej. no i nie znamy dat premiery kilku gier - killzone mercenaries, tearaway, dragons crown, soul sacrifice, i kilku innych. nie powinno być źle :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja mam od dłuższego czasu chrapkę na vitę ale jej sytuacja mnie przeraża....z aktualnych popykałbym w stardusta, luminusy, ucharted i gravity rush i tyle....z wszystkich zapowiedzi czekam na 3 gry : tearaway, killzone i persona4 i KONIEC. Porażka to nie właściwe słowo...to kompromitacja....dalej naiwnie czekam aż R* zapowie jakieś nowe GTA, Altus lub Square jakieś jrpg, a Konami nowego Suikodena lub Capcom dedykowanego wypaśnego Monster Huntera.

 

Porty zaupełnie mnie nie obchodzą bo to samo tylko ładniejsze i lepsze mam na ps3, to samo było z portami na psp.

Odnośnik do komentarza

To co jest na tej Vicie to jest zwiastun nowej generacji, którą lansują niektóre płaczki uważające, że już nie ma w co grać. Po premierze PS4 będzie to samo, bo i tak samo było z PS3 i PS2. Nie cierpię tego okresu posuchy po premierze nowych sprzętów.

Vita się "rozkręci", ale kiedy? Za rok, dwa? Nie ma czasu na wyczekiwanie.

Odnośnik do komentarza

Masz bana na Google ?

 

http://www.google.pl...iw=1280&bih=633

 

Nie bana na google:) ale na PSVita nic z nowości sie nie pojawia po kliknieciu na lupkę:)

 

 

Poza tym, Vita na rynku w Polsce jest nie cały rok, dopiero się rozkręca. Trochę jeszcze potrwa, zanim będzie w czym wybierać,bo na razie jest raptem kilka gier godnych uwagi. Możesz jeszcze obadać gry w cyfrowej dystrybucji. Swoją drogą, dlaczego kupiłeś konsolę, nie zwracając uwagi na bibliotekę gier ? :)

 

Kupiłem na premierę z nadzieją że pojawią sie fajne gry... to chyba normalne? :)

Z tym że pojawiło się raptem kilka tytułów a z zapowiedzi nie ma 'praktycznie nic'.... konsolka ma rok a w zapowiedziach na '13 - 5 gier?

 

Sony sobie w kulki leci... mam nadzieje ze psvita nie zniknie jak pspgo:)

Odnośnik do komentarza

dlaczego nie napisałes w juz istniejącym temacie? bo to takie pitu, pitu, kupiłem konsole, nie mam w co grac, bo nie wiem jakie gry wychodza/wyszły na konsole.

 

rok 2013 nie wyglada jeszcze tak tragicznie, ale gorzej z pierwszymi trzema miesiącami gdzie dostajemy tylko

1. Ratchet&Clanc: Załoga Q czy tam G (nie wiem) - które raczej bedzie słabe... ale kto wie jak to wyjdzie na konsoli przenośnej

2. Persona 4 golden - jakos pod koniec lutego

3. ninja gaiden sigma 2 plus - poczatek marca

4. DOA5+ - koniec marca

5. Sly cooper złodzieje w czasie - tez okolice marca

 

w międzyczasie powiny wyjsc jeszcze jakies gry z dystrybucji cyfrowej, PSO2, guacamele... japonczycy tez dostaja ekstra conajmniej 5 tytułów, ale wiadomo, bariera jezykowa itp.

 

drugi kwartał powinien wygladac lepiej. no i nie znamy dat premiery kilku gier - killzone mercenaries, tearaway, dragons crown, soul sacrifice, i kilku innych. nie powinno być źle :)

 

Miełem pisać, ale powyższy post przekazuje w 100% moje myśli. Nie ma tragedii, owszem Vita jako jedyna konsola w domu i u jakiegoś hardkora mo,że mieć ciężko, ale jak masz też jakiś inny sprzęt, to na Vicie też idzie w to co się lubi pograć. A z premier to co wyżej + odgrzewane kotlety, które jednak uwielbiam i chętnie zobaczę wymasterowane (np. Final Fantasy X i FFX-2).

Ludzie nie płaczcie tylko jak się nie podoba to sprzedajcie sprzęt, ile wy lat macie?

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza

Dokładnie Vita jako jedyna konsola to musi być dramat, ale jednak jako dopełnienie PS360, w łóżku, hotelu sprawuje się świetnie oczywiście pod warunkiem, że ma się Plusa (obecnie za free Uncharted, Gravity Rush, Mortal Kombat i kilka naprawdę bardzo dobrych gier z cyfrowej dystrybucji) i dość dużą kartę pamięci.

 

Podsumowując jak ma to być twój jedyny sprzęt do grania to nie brać pod żadnym pozorem!

Odnośnik do komentarza

Ja na Vitę mam ochotę już jakoś od pół roku, ale zakup konsoli+karty i jeszcze jakiejś gry za bardzo nadszarpnąłby mój budżet. Nie ukrywam, że wymieniony zestaw chciałbym zapłacić jakieś 650zł. Pozostaje mi jeszcze nieco poczekać, ale w sumie to dobrze. Konsola i akcesoria potanieją i dojdzie więcej gier.

Odnośnik do komentarza

Podsumowując jak ma to być twój jedyny sprzęt do grania to nie brać pod żadnym pozorem!

 

Ja tylko jeszcze się odwołam do tego cytatu (cytowanie balon'a całkowicie przypadkowe, nie żebym coś miał ;) ) bo jakaś dziwna tendencja się wkrada do naszego grona Graczy. Nie wiem czy to przez nastolatków i to, iż oni teraz inaczej na ten świat gier patrzą czy ja po prostu się zatrzymałem, ale... w mojej opinii nie rozumiem ludzi co nieustannie narzekają (PSP, DS, Vita) i oczekują od przenośnej konsoli żeby im zastąpiła stacjonarną x_X Przenosna konsola nigdy nie bedzie miała takiego multi, czy gameplayu jak stacjonarna. Ale do czego zmierzam - dawniej nikt nie miał z tym jakoś problemu :) Przypominam sobie czasy gdy miałem PSX'a i Gameboya Color (szpan wtedy że już Color :D ) i nigdy by mi do głowy nie przyszło, żeby od GB wymagać przeżyć z PSXa. To samo jak nastało PS2, Xbox i GB Advance. W domu przy telewizorze samemu czy z kumplami grało się w jedne gry, a na przenośnym sprzęcie w inne. Gry były koszmarnie drogie (GB), cięzko dostępne, człowiek nie miał luksusu wtyczki i ciągle musiał wywalać dziesiątki zużytych baterii a i tak każdy był szczęśliwy. A teraz w róznych działach, na różnych forach ciągle widzę ludzi nie tylko lamentujących ale wręcz obrzucających Sony i Nintendo błotem że syf wydają. Nie rozumiem tego... Chyba się czasy zmieniły, że teraz każdy by chciał po prostu mieć wszystko.

 

PS. Chociaż oczywiście jak pisałem zgadzam się, że handhealdy dostają bardzo mało gier, ale i tak na prawdę nie jest źle porównując np PSP na które przez cały jego okres życia miałem z maks 9 gier, czy DS na którym miałem ok 6 a świetnie się bawiłem i tak.

Edytowane przez Nitro619
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Wiesz, mi się w Baldura, czy w Bastion, czy w Settlersów gra równie dobrze jak w dowoloną grę konsolową. No, ale granie na iPadzie to tylko margines. Ale sam fakt, że ten margines jest porównywalny z ofertą handheldową jest znamienny

Odnośnik do komentarza

Nie no zgadza się ale jak byś miał teraz Vitę to też byś miał mnóstwo grania, bo kilka bardzo dobrych gier wyszło, a wiadomo jak byś ją używał jako dopełnienie stacjonatek to już w ogóle. Nie licząc odgrzewanych kotletów kultowych gier to dla mnie Uncharted z vity > wzystki moje gry z iPada (a mam tego dziesiątki).

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Uncharted na pewno wymiata. I pewnie tą Vitę kupię kiedyś. Ale iPad zmienia trochę perspektywę. Widzę te wszystkie fajne gierki po 3 zł (Bastion to druga najlepsza gra tego roku dla mnie, Settlersi niszczą wszystkie tego typu gierki w jakie grałem na konsolkach) i mam ogromne opory, żeby płacić po 150 zł z Paper Mario chociażby. Vita przynajmniej ma Plusa i to jest ogromny atut tej konsoli

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...