Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

wowo z tym expem to super@!

 

zwłaszcza że ja o poke ami dowiedzialem sie po 8 godiznach gry mając poki na poand 20 lvlu, gdy komplentym przypadkiem nacisnąłem R i mi dolny ekran przerzuciło z PSS na AMI xDDD

nie było o tym żadnej rozmowy i myslalem ze jeszcze nie jest odblokwane :P

 

 

EDIT

nie daje nowego posta bo nie chce sie narażać modom :P

 

wczoraj w stolicy w sklepie z kamieniami spotkałem takiego gościa

30sakpu.jpg

20s7fc7.jpg

 

 

 

 

może moje skojarzenie jest za daleko posunięte ale jego tekst o "ore" (czyli ruda po angielsku) , wypowiedzian pod rząd brzmi jak "ora ora ora!!" z jojo's bizarre adventure xD

 

 

 

oraoraora.gif

 

 

pozatym nadal mam 1 odznake, doszedlem do drogi nr8 , chcial bym już mieć krewetke ;(

 

 

btw alakazam nie na darmo jest mocarny, na 17 lvlu miał więcej spec atk, niż brixen na 26lvlu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jak oddam komuś mojego startera i za chwilę go odbiorę, to będzie dostawał więcej exp jak każdy inny pok z wymiany?

To nie działa, po każdy Pokemon ma Original Trainer ID i na tej podstawie jest weryfikowana jego "obcość", to nie jest po prostu oznaczane jakąś flagą po wymianie. Pokemon może 100 razy zmieniać właściciela, ale jak wróci do Ciebie to i tak będzie zachowywał się normalnie.

Odnośnik do komentarza

jaka ta gra musi być długa (chociaz prewnie przyspieszy zaraz), mam ponad 12 godizn a dopiero 2 odznaki, z czego drugą zrobilem przed chwilą (tzn wczoraj wieczorem, ale zaraz przed snem)

 

 

btw nie moglem sie powstrzymac i załatwiłem sobie krewetke, i to w fajny sposob, wszedłem w GTS wyszukałem krewetke, zobaczyłem ludzi ktorzy go wystawiają i co chcą w zamian i jeden chciał electrike (ex dla Y), akurat byłem na route 10 gdzie występuje elektik, wiec szybko go złapałem, wystawiłem na GTS i po 3 minutach dostalem wiadomość że został wymieniony i otrzymałem krewetke :D

w dodatku suczke krewetki więc będę sobie ją seksił xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...