Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

udane kwalifikacje Kubicy  klik

wyniki na żywo klik

 

@edit:

 

ss7 Robert gubi koło - kolosalna strata i spadek na 17 pozycję

 

http://www.youtube.com/watch?v=CueNrqzNqc0

 

 

Robert powiedział że utrata koła nastąpiła po uderzeniu w duży kamień, ale dodał też coś znacznie ważniejszego. Na pytanie, czy jutro będzie jechał dalej odpowiedział - Nie wiem, po prostu nie wiem, zobaczymy

 

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

no i mamy kolejny tragiczny występ Kubicy - jadąc gorszym autem miał tylko 4 minuty przewagi na drugim typem w swojej klasie, no i zajął tylko 9 miejsce w klasyfikacji generalnej.

nie rozumiem co on jeszcze robi w tym sporcie, już dawno powinien sobie darować ściganie...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 


Szef Ferrari - Stefano Domenicali przyznaje, że jego zespół był zainteresowany zatrudnieniem Roberta Kubicy. Jednak teraz spodziewa się, że Polak nie wróci do F1.
 
- Byliśmy nim zainteresowani - przyznał Domenicali. - Nie sądzę, aby wrócił, ponieważ z tą kontuzją mógłby mieć problemy w pewnych sytuacjach, które wymagają pełnej sprawności. Szkoda.
 
W rozmowie z fanami zaproszonymi do Maranello, odniósł się również do niedawnych słów Alonso, który nie najlepiej wyraził się o zespole, za co dostał naganę od di Montezemolo.
 
- Jeśli mam coś do powiedzenia, tak jak w przypadku moich inżynierów, wolałbym to zrobić za zamkniętymi drzwiami. Na zewnątrz zawsze będę bronił drużyny. Kiedy przekroczył pewną linię, Luca zainterweniował za zamkniętymi drzwiami, ja też.
 
Domenicali obronił również team orders, jakie stosuje Ferrari. Tak jak w Austin w zeszłym roku, kiedy Felipe Massa otrzymał karę za wymianę skrzyni biegów, dzięki czemu Alonso przesunął się w górę stawki.
 
- Interes Ferrari jest najważniejszy. Gdybyśmy przegrali mistrzostwa o liczbę punktów z tamtej sytuacji, to spojrzenie na sprawę byłoby zupełnie inne. W przeciwieństwie do innych mówimy otwarcie o tym co robimy - podsumował.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...