Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

O i ile Kubica jest spoko to jednak nie ma co sie nim tak podniecac, ze gdzies wyprzedzil mistrza swiata o 40s i tego typu baje - aby byc lepszym od mistrza swiata to jeszcze trzeba dojechac na mete i miec chociaz podium bo jechac na maksa, odstawic wszystkich i ciagle ladowac w rowie to nie sztuka

 

jak narazie to Kubica jest w czolowce rozwalania aut a to nie o to chodzi w wrc

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

O i ile Kubica jest spoko to jednak nie ma co sie nim tak podniecac, ze gdzies wyprzedzil mistrza swiata o 40s i tego typu baje - aby byc lepszym od mistrza swiata to jeszcze trzeba dojechac na mete i miec chociaz podium bo jechac na maksa, odstawic wszystkich i ciagle ladowac w rowie to nie sztuka

 

jak narazie to Kubica jest w czolowce rozwalania aut a to nie o to chodzi w wrc

 

Zobacz czlowieku zeszloroczna tabele z wynikami wrc2 a potem wroc i sie wypowiedz bo za przeproszeniem (pipi)isz jak Zarzeczny.

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

też bym nie przesadzał że tak bardzo zwolnił, po prostu pierwszy dzień był dość wyrównany, wszyscy dojechali, a strata 1s na kilometrze dla debiutanta na śniegu (w co by nie mówić słabszym niż VW aucie) to jednak żadna potwarz ;) oby do mety

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Jak dla mnie Robert to chce za wszelką cenę bardzo udowodnić sobie przede wszystkim ,że  potrafi  zdobywać wszystkie   szczyty wyścigowego świata  .Brakuje opanowania ,a to by mu sie przydało .W rajdach tego nie znajdzie  .Ja bym go widział raczej w jakieś innej serii wyjściowej .Mam nadzieje ,że się obudzi i wróci na asfaltowe tory , bo tam jego miejsce  , a nie takie "fruwanie" po trasach   .

Edytowane przez Darude
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

doświadczenie to juz zdobył dawno .

Noo...stary wyjadacz z niego...wkoncu jedzie juz trzeci rajd w WRC :D

 

Zbyt wielki ryzykant i to go gubi .

 

Ryzykowac to moze bedzie na asfalcie jak bedzie walczyl z czolowka.

Nie rozumiem jak mozna mowic ze kierowca, ktory robi czasy na poziomie 10 miejsca za bardzo ryzykuje.

Sam fakt, ze inni jada ZNACZNIE szybciej, pokazuje ze do limitu jest daleko.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

doświadczenie to juz zdobył dawno .

Noo...stary wyjadacz z niego...wkoncu jedzie juz trzeci rajd w WRC :D

Tak jak napisałem  wcześniej to naturalny talent ,z kierownicą  się urodził .Jak go wsadzisz  po puszcze po sardynkach to i tak bedzie lepszy od innych  .To nie jest jakiś tam byle zawodnik ,że musi szlifować formę  nie wiadomo ile, on ma to od razu ,talent .Na dodatek ta kontuzja nie powstała z niczego tylko własnie zbieg okoliczności wynikający z  jego charakterności .Gdyby nie ta jego charakterność mógłby być mistrzem F1 a tak to szkoda .Tyle.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Nikt nie rodzi sie mistrzem.

Jak myslisz dlaczego Robert na asfalcie ma tempo czolowki a na luznej nawierzchni jest gorzej.

On sie uczy rajdow. Z czasem bedzie coraz lepiej. Bedzie nie tylko mniej bledow ale tez sporo szybciej.

Spojrzmy na Ogiera...kierowce, ktory obecnie dominje w rajdach.

W pierwszym sezonie WRC krecil sie w okolicach 6 miejsca. Tylko raz byl na podium. 4 rajdow nie ukonczyl.

Pierwsze zwyciestwo w rajdzie przyszlo w polowie drugiego sezonu.

Pierwszy tytul zdobyl za czwartym podejsciem.

Do talentu trzeba dolozyc ciezka prace i doswiadczenie. Zwlaszcza w rajdach.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Nikt nie rodzi sie mistrzem.

 

Wiadomo, kto tam wie ile mistrzów świat zaprzepaścił  bo ktos nie miał farta ? :P.

 

 

Do talentu trzeba dolozyc ciezka prace i doswiadczenie. Zwlaszcza w rajdach.

 

Prawda ,ja to uogólniłem ,nawet mistrz musi podnosić swój poziom .Szkoda mi  Roberta , i to że tak potoczyła się jego kariera ,ale kurde po tym wszystkim wolałbym go zobaczyć na torze (seria Le Mans?) :P .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

długość i intensywność wyścigu F1 są jednymi z głównych powodów, dla których póki co na tor nie wróci (jeśli w ogóle). więc tym bardziej nie widzę sensu celowania jakiekolwiek torowe a już w ogóle w Le Mans Series skoro tam są jeszcze dłuższe i bardziej wyczerpujące wyścigi.

 

pamiętacie początki w WRC2? co rusz się rozbijał, nie kończył lub dojeżdżał w bólach. a tytuł wygrał. WRC to zupełnie inna piaskownica. poza tym jak pisałem wcześniej, RK to "asfalt". na czarnym potrafi wymiatać lepiej od bardziej doświadczonych wyjadaczy. na szutrach łapał skilla i co rajd lepiej sobie radził. lód i śnieg to praktycznie obce, i co za tym idzie wrogie, środowisko.

serce mnie boli jak widzę jego auto w rowie albo poobijane. ale niech się wstrzeli. jak nie ten sezon to następny. talent ma, skilla zdobywa, do tego trzeba dołożyć czas, naukę i regularność. w WRC ma z kim rywalizować, tam nie ma miejsca dla randomów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...