Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ale czasem mógłby zwycięzyć rozsądek, a nie po Polsku gaz opór, zwłaszcza, że jeździ dużo szybszymi autami teraz. Ok jadąc wolno się nie nauczy, ale rozbijając się co chwila też nie, w wolniejszych autach samym telentem i jazdą na maksa spokojnie dawał radę i wygrywał, tutaj potrzebuje doświadczenia.

 

Odkopuję bo w tym tygodniu Meksyk. Rajdów się nie da nauczyć jadąc powoli. Trzeba cisnąć pełnym ogniem i tyle. Do do feralnego rajdu Szwecji. Nie wyglądało to ciekawie, ale wycieczki nie były jakieś poważne. Sam Wilson powiedział, że tak złych warunków w Skandynawii nie widział od kilku/nastu lat. Taka specyfika tego sportu. Nie da się wszystkiego przewidzieć, obliczyć, zapamiętać tak jak na torze. Na wolną jazdę też nie ma miejsca. Zresztą auta rajdowe źle się prowadzą podczas wolniejszej jazdy. Szwecja poszła słabo i nie zamierzam zwalać tu na pecha, ale to są doświadczenia, które zaprocentują. Ogier jest farciarzem, bo zarówno na Monte jak i w Szwecji były sytuacje, gdzie centymetry, albo po prostu łut szczęścia dzielił go od odpadnięcia. Wielu kierowców musiało latami ćwiczyć, aby wbić się do czołówki w Rajdowych Mistrzostwach Świata. A Kubica w debiutanckim sezonie wygrał 2 OS'y i gdyby nie mały, acz bolesny błąd w Księstwie, prawdopodobnie mielibyśmy miejsce w TOP3 biorąc poprawkę na to, że Polak jechał tempem Mistrza Świata. Meksyk to rajd gdzie panują trudne, ale równe warunki i sądzę, że jest szansa na zadowalający wynik. Tzn. wiem to :)

Pozdrawiam Serdecznie 

 

PS. Loeb w swoim ostatnim rajdzie wypadł jak amator, ma na koncie 9 tytułów, czy jest słaby ? ot. taka dygresja niewinna 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Robert sam powiedzial ze w ciagu 3 lat okaze sie czy zrobil dobrze stawiajac na rajdy.

I tego bede sie trzymal. Ten rok ma byc nauka, chociaz i tak stawiam na to ze bedzie okazjonalne podium :P

Wkurzajacy jest brak relacji w polskiej telewizji. Na domiar zlego dalej nie wiadomo co z transmisjami F1.

Cale szczescie pokazuja jeszcze MotoGP.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Z całym szacunkiem dla RK, ale chyba już najwyższy czas siąść i zastanowić się, czy to ma sens. Ja rozumiem, brak doświadczenia, nie w pełni sprawna ręka, ale jeśli kierowca twierdzi że jego celem jest dojechanie do mety a potem w każdym (?) rajdzie ląduje na poboczu/drzewie/bandzie to chyba coś jest nie tak. Życzyłbym sobie żeby wrócił do ścigania na torze. WRC to dla niego za wysoka półka.

Odnośnik do komentarza

nie jedziesz na maxa, nie ma wyników.

jedziesz na maxa, prawdopodobieństwo że wylecisz z trasy dramatycznie wzrasta.

 

ma ambicje, chce cisnąć. zwalniając i trzymając się w tyle stawki niczego nowego się nie nauczy. jak dla mnie to może i skasować 100 aut, zanim nauczy się dojeżdżać do mety pełnym ogniem. na początku to samo mówili(ście) o WRC2, a tytuł ma.

trochę mi Colina McRae przypomina. albo na maxa albo nie ma sensu. ile on aut skasował, w ilu rajdach nie dojechał?

dopóki ma sponsorów i możliwość startowania to niech jeździ. jego życie, jego wybory. nam pozostaje co najwyżej włączenie konsoli i rewind w razie błędu.

 

btw

 

1525499_858401250843674_1602521170_n.jpg

 

fotka od Maćka. niewinnie to wyglądało. te obecne rajdówki jakieś delikatne takie. Quattro by wyrwało z korzeniami i pojechało dalej.

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

nie jedziesz na maxa, nie ma wyników.

jedziesz na maxa, prawdopodobieństwo że wylecisz z trasy dramatycznie wzrasta.

 

ma ambicje, chce cisnąć. zwalniając i trzymając się w tyle stawki niczego nowego się nie nauczy.

No i przy takiej kontuzji jeszcze bardziej ,ale czy  jest sens się ścigać ,akurat w takiej serii wyścigowej?

Sam kiedyś  złapałem kontuzje ręki :P  taką ,że moja lewa reka wisi na platynowej blaszce i wiem jak jest ciężko się pozbierać ,do dzis mam problem przy kasie w durnym sklepie  ,jak kasierka wydaje drobne ,łapa sprawna  niby ,ale odczuwasz dyskomfort i sztuczność  :P najgorsze ze  ja juz wiem ,ze ona sprawna nie bedzie :P

Odnośnik do komentarza

Myśle, że Kóbica powinien zakonczyć karjere. On nawet szkoły średniej nie ma, rozbija samochody, a ludzie głodujom. Tempak, ktory nie ma pojecia o jezdzie samochodem, w F1 był niczym, w wyścigach terenowych jest jeszcze gorzej. Objechałbym go moim Golfem 2.0 GTI Turbo Dizel w gazie. Kóbica, koncz wasc wstydu oszczendź. 

 

OK, nie umiem pisać tak pięknych i elokwentnych komentarzy jak idioci na onecie :P 

 

Co można powiedzieć ? Ano nic. Stało się. Dziwi mnie tylko ferowanie wyroków i skazywanie Kubicy na totalną porażkę, a teksty w stylu: on jest za słaby na WRC sprawiają, że tarzam się po ziemi z beki jak maciora w błocie. Dzisiaj wypadli Evans (dach), Latvala (mega dach), Meeke. Oni też są za słabi ? No totalne beztalencia :) Na pewno dzieje się coś niedobrego i mam nadzieję, że Robert sobie wszystko poukłada żeby to działało tak jak powinno. Ostatnie występy nie są najlepsze, nie są nawet dobre. Są jeszcze 2 dni rajdu i sądzę, że chłopaki pokażą niezłe tempo. Na podsumowanie przyjdzie czas na koniec sezonu, jestem wręcz pewien, że wtedy nastroje będą całkiem inne :) Ostatni sezon nas rozpieścił. Tylko niech nikt mi nie mówi, że WRC'e są dużo szybsze od WRC 2 i to przez za dużą prędkość, bo fiknę. Nie przekreślam, mocno wierzę, trzymam kciuki, ale nie udaje, że nic się nie dzieje. Będziemy mieli jeszcze podium w tym sezonie i sporo punktów ;) 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Na pewno można się zgodzić, że nauczy się tylko jeżdżąc szybko, ale na pewno nie nauczy się za wiele wypadając z trasy regulanie na pierwszym czy drugim oesie każdego dnia.

 

Nauczy się cierpliwości, nie ma takich kozaków w rajdach co to o pierwszego oesu walą pełny ogień. Rajd trwa trzy dni, i trzeba to wytrzymać. 

 

sdsfdsfdsf.png

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...