Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

no ale nie popadajmy w skrajności-przecież ilu ludzi z tego forum i nie tylko ma już przegrane kilkaset godzin w multi w MW2 i dalej im laser działa :P

 

To już bardziej wierzę w kolejną wg mnie wyssaną z palca teorię,że granie w Uncharted2 sprzyja występowaniu ylod gdyż to najbardziej zaawansowana gra na rynku i podczas niej najbardziej grzeje się konsola(co ponoć jest prawdą)

Odnośnik do komentarza

nie bój żaby,ps3 się rozwija i pewnie za niedługo każdy eksluzyw będzie wykorzystywał cella w podobny sposób co Uncharted2.Ale fakt faktem ,że widziałem badania temperatury i zżucia prądu przy graniu w niektóre pozycje i przy Killzone2 i Uncharted2 były one najwyższe na ps3 :P

 

Sam dodam ,że mi przy Uncharted2 wiatraczki pracują najgłośniej(daleko ale im do fantestu) z wszystkich gier w jakie grałem na mojej konsoli :P

 

Tak więc przy Uncharted2 konsola najbardziej intensywnie pracuje i się grzeje + trzymaj ją w jakiejś ciasnej zamkniętej szafce = ryzyko awarii wg mnie wzrasta

 

 

Nie można ale popadać w schizy :P tym bardziej,że pewnie za niedługo będzie coraz więcej tytułów co tak nadwyrężają ps3 :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Chciałem napisać jeżeli kogo kogokolwiek to interesuje że dalej jadę na tym "zepsutym laserze" teraz od jakiegoś tygodnia ponad wczytuje gre gdzies za 8-10 razem i śmiga , co więcej jak pogram ze 2 godzinki i zmieniam płytę to czyta ja od razu :) Kompletnie nie wiem o co w tym chodzi :D Wiem że Wymiana lasera i tak mnie czeka ale na razie konsola ma się całkiem dobrze :)

Odnośnik do komentarza

mam problem z obrazem ,tj po kilku godz używania czasem zanika obraz,tak że nie działają żadne przyciski, pozostaje tylko wył z tyłu.Dziś miałem tak,że chciałem odpalić T5 z dysku, a tu mi pisze że niema żadnych danych na hdd,a po chwili czarny ekran i zwiecha,kiedyś nigdy tak nie miałem a ostatnio dzieje sie tak coraz częściej.Nie wiem czy to wina dysku,firmwaru czy może coś z hdmi.Laser też mi padł i nie wiem czy opłaca mi sie naprawiać,czy lepiej kupić nową konsole

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie.Zareklamowalem moja 20-miesieczna konsole.Dostalem po 13 dniach od MM nowa,badz jak to powiedzial kierownik "odnowiona" wersje PS3 w nowej obudowie i innym serialem.Zauwazylem w niej dziwny feler.Mianowicie z czarnulki wydobywa sie cichy pisk kiedy konsola jest na czuwaniu.Gdy ja wlacze pisk milknie,chyba ze zaglusza go chlodzenie...Czyzby zasilacz umieral?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem i mam nadzieje mi ze pomozecie. Gralem dzisiaj w infamous po okolo 15 min gry przeszedlem misje i gra w dziwny sposob mi sie zawiesila. Bohaterem moglem chodzic po calym miescie, ale niemoglem wziasc zadnej misji bo zniknely na mapce, wiec postanowilem zrobic save, wylaczyc gre i wlaczyc ja jeszcze raz. Gdy sprobowalem ja wylaczyc, ekran zrobil sie czarny i musialem wylaczyc konsole guzikiem z tylu bo inne mozliwosci niedzialaly. Po ponownym wlaczeniu konsoli, nieczyta ona juz zadnej plyty. Mieliscie juz kiedys taki problem? I czy wyglada na to ze laser poprostu z nienacka "wyzional ducha" i zostaje juz tylko jego wymiana??(dodam ze probowalem odpalic inne gry, filmy, plyte z muzyka i nic niewczytuje).

Edytowane przez Pablos235
Odnośnik do komentarza

Padł Ci laser .Miałem, tak samo moja piersza ps3-ka padła po 2tyg od kupna,grałem sobie w Heavenly Sword,a tu nagle gra sie zawiesiła,żadne przyciski nie działały,tylko główny z tyłu,jak włączyłem to już płyt nie czytało.A jaką masz wersje?mi tak padły 2 40stki.Naprawa sie nie opłaca,lepiej kupić nowego,i nowszą wersje

Odnośnik do komentarza

Mam wersje 40GB kupilem ja w maju 2008. Troche sie zdziwilem po wlaczeniu konsoli bo wsumie wczesniej niemialem zadnych problemow z laserem. Wsumie od kupna to mialem tylko ze 4 tego typu zwiechy i zawsze wszystko dzialalo, az do dzisiejszej. Ale jak mowisz na bank musial pasc laser, jak wloze jakas plyte to cos tam przez chwile piknie, zatrzeszczy itp. i cisza.A orientujesz sie moze ile wynosi koszt naprawy?? I ewentualnie co bys polecil, kupic nowa wersje slim, czy fat??

Edytowane przez Pablos235
Odnośnik do komentarza

u mnie (wroclaw)wymiana lasera to450 zl ,zauważyłem że u mnie coraz częściej zanika obraz i od razu zwiecha,możliwie że powoli siada elektronika,ogólnie 40stki są dość awaryjne,ja wole kupić nowego,bo na laser masz tylko 3mc gw,a jak padnie po pół roku,to sie nie opłaca,myślałem nad wersją 80gb lub slimem 250gb, slim nie za bardzo podoba mi sie z wyglądu,ale za to jest mniej energożerny

Odnośnik do komentarza

To fakt ze slim jest najmniej energozerny, reszta to kwestia wygladu. Musze ogarnac jakis dobry serwis u siebie, zawiesc konsole i niech ocenia ile to bedzie kosztowc. Jesli bedzie kosztowalo okolo 450 zl, to rzeczywiscie niebardzo sie oplaca. Lepiej dolozyc i wtedy ma sie nowa z gwarancja, a stara mozna jeszcze sprzedac np. na czesci.

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

U mnie po 4 latach wyglada ze takze padl naped :( .

Gralem w Uncharted a tu nagle motyw muzyczny zaczal sie powtarzac i ucichly odglosy bohaterow. Wylaczylem konsole - zwiecha, wiec wylaczylem przyciskiem z tylu. Ponowne uruchomienie - naped nie czyta Blu-Raya, a DVD tak.

Odpalilem jeszcze raz - zaskoczyla, gra normalnie sie wlaczyla, ale po jakims czasie znowu to samo.

 

Czyli panowie, kaplica?

Wersja to 60gb.

 

Warto to naprawiac czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

U mnie po 4 latach wyglada ze takze padl naped :( .

Gralem w Uncharted a tu nagle motyw muzyczny zaczal sie powtarzac i ucichly odglosy bohaterow. Wylaczylem konsole - zwiecha, wiec wylaczylem przyciskiem z tylu. Ponowne uruchomienie - naped nie czyta Blu-Raya, a DVD tak.

Odpalilem jeszcze raz - zaskoczyla, gra normalnie sie wlaczyla, ale po jakims czasie znowu to samo.

 

Czyli panowie, kaplica?

Wersja to 60gb.

 

Warto to naprawiac czy nie bardzo?

 

No to Ci pochodziła dłużej niż jest na rynku :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...