Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ktoś miał problem z Plejakiem objawiający się zwiechami systemu?

 

Strasznie randomowo: czy to w trakcie odpalania się systemu, czy to w menu głównym po uruchomieniu, czy to w trakcie grania po 4 minutach zabawy. Ogólnie sprawa wygląda tak, że konsola nie chodzi sprawnie dłużej niż 10 minut. Jest sens to dawać do serwisu? Bo nie wiem czy koszt nie będzie przeje----chany....

 

 

 

 

PS3 FAT, 60 GB - ten pierwszy rzut na rynku.

Odnośnik do komentarza

Bezpiecznie jest w SLIMach robić fan test? Konkretnie chodzi mi o wersję 250GB SLIM. Jedni mówią, że tak a inni, że nie powinno się. To jak z tym jest?

 

Całkowicie bezpieczne. Nie sądzę aby był sens robić to częściej niż raz na kilka miesięcy.

 

Co to jest "wersja 250GB"? No ludzie błagam Was, podawajcie modele konsoli, a nie ich dyski. W Twoim przypadku jak mniemam to CECH-2504A.

Odnośnik do komentarza

A mi tydzień temu padła na YLOD konsola z premiery europejskiej (23.03.07). Czyli przeżyła prawie 4 lata i 2 miesiące.

Nie dawała żadnych oznak że ma dosyć - bo bardzo sporadyczne zwiechy w grach miała od zawsze. I na dodatek wiatrak wchodził na 3 bieg dopiero po kilku godzinach grania, a nigdy nie było 4 lub 5 biegu. Regularnie odkurzana odkurzaczem, używana zawsze w pozycji poziomej, dobrze wentylowana.

Jak zdechła to rozkręciłem i na płycie głównej prawie w ogóle brak kurzu. Może dlatego tyle przeżyła....?

 

Anyway, postanowiłem oddać do "reballingu", bo szkoda kompatybilności wstecznej i dodatkowych portów USB + czytniki kart. Kto wie, może jeszcze z pół roku pociągnie ?

A przynajmniej najnowszy back up zrobię i trofea zsynchronizuję. A i pewnie na święta jakaś obniżka SLIMA się przytrafi ? :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam spory problem :)Przy włączeniu konsoli od razu zauwazyłem ze strasznie sie muli, długo nie pokazywało profilu do wybrania a kiedy to juz zrobilem wszystkie ikonki zaczeły pojawiac sie dopiero po kilkunastu lub kilkudziesieciu sekundach, za zwyczaj trwa to kilka sekund, ale najgorsze jest to ze nie mam zadnych gier na dysku, tak jakby ktos go wykasował ale ja tego napewno nie zrobiłem ? zalicza tez jakies zwiechy przy zmianie profilu lub gdy grzebie w opcjach np "Parental control" i jak juz sie zawiesi to tylko pomoga wyciagniecie wtyczki z zasilania. Czy ktos moze mi powiedziec co sie dzieje konsolka jeszcze wczoraj smigała az miło... mam PS3 CECH2004A

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

sory za post za postem , ale wlasnie sciagnałem nową gre i po instalacji juz jej nie widze na dysku WTF?

 

zrob mu rebuild database/file system z recovery menu

 

nie widze nigdzie takiej opcji jak napisales mozesz troszeczke jasniej ? :)

 

 

http://community.eu.playstation.com/t5/Techniczne-Doradztwo/Recovery-Menu-w-PS3-wyja%C5%9Bnienie/td-p/6688371

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...