Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Wiedźmina czytałem po polsku to będę i grał po polsku. Tak jak np grę o tron czytałem po angielsku bo w oryginale jest lepsza, tak jak mam pratchetta  wszystkie książki po angielsku tak (pipi)a Wiedźmin jest słowiański i granie w nim po angielsku to SKRAJNA GŁUPOTA.   To co Psy oglądacie z angielskim lektorem ?

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Panowie w jakiej kolejność łykać ksiazki,mam zamiar nadrobić sage a nie wiem od czego zaczać. Tylko nie bijcie że jeszcze nieprzeczytałem :P

 

Ja zaczynałem od "Miecz przeznaczenia"

 

Edit: "Ostatnie życzenie" pomyliłem się  :blum1:

 

Niżej widzę już rozpiska jest.

Edytowane przez Gumiś_JaGoDa
Odnośnik do komentarza

A proszę bardzo. :)

Co się dzieje w 'Pani Jeziora' to po prostu

:banderas:

 

Dwa pierwsze tytuły to zbiory opowiadań, nie zawsze połączone ze sobą i nie zawsze spójne. Pełnoprawna saga zaczyna się dopiero od krwi elfów, ale opowiadania też należy czytać i traktować jako swego rodzaju wstęp.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

A proszę bardzo. :)

Co się dzieje w 'Pani Jeziora' to po prostu

:banderas:

 

Dwa pierwsze tytuły to zbiory opowiadań, nie zawsze połączone ze sobą i nie zawsze spójne. Pełnoprawna saga zaczyna się dopiero od krwi elfów, ale opowiadania też należy czytać i traktować jako swego rodzaju wstęp.

Dat Gerwant

podslu(pipi)acy spiseg

To był chyba najgorszy moment :/

Odnośnik do komentarza

Krew elfów mam pozyczoną od kumpla w formie audiobooka więc moze sobie juz zacznę.

W sumie w robocie na luzie mozna by było łynąć audio  musze to rozkminić.

 

Krew Elfow i Sezon Burz mozna posluchac z aktorami (jest tez caly Box ze wszystkimi czesciami ale nie wiem czy tam tez jest cala ta obsada).

 

 

Calkiem spoko rzecz. Daja efekty piruetow, mlynkow etc. i narrator ma pelna wczute podczas czytania scen akcji.

 

A tymczasem wlaczam STEM i zaczynam sciagac Wiedzmina 2 :cool::lapka:

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie czytałem książek,ale  mimo to z poprzednimi Wieśkami bawiłem się świetnie. Skoro mam się bawić jeszcze lepiej, to dzisiaj zacznę nadrabiać zaległości z tym epickim Audiobookiem :) Lubię czytać książki, niestety z Wiedźminem zawsze mi było nie po drodze. 

Odnośnik do komentarza

 

Panowie w jakiej kolejność łykać ksiazki,mam zamiar nadrobić sage a nie wiem od czego zaczać. Tylko nie bijcie że jeszcze nieprzeczytałem

8d4085735488a152d4e683a57016644b.jpg

 

na tel liscie brakuje dwóch zbiorów opowiadan, których wpływ na fabułę jest znaczny, a w jednym przypadku KLUCZOWY.

 

edit, ktos juz o tym wspomnial. w kazdym razie, zbiory opowiadan to mus.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Ale mi chodzi o poprzednie części wiedzmina, nawet gdybym chciał nie znalazłbym czasu na książke czy audiobooka

Sprawdzać wiec poprzednie części streszczenia książki czy w ogóle sobie darować?

 

>Miej czas na giereczki wideo dla dzieci

>Miej czas na foruming

> Nie miej czasu na ksiazki

>Trudne sprawy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...