Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

 

Ze janusz nie widzi jak mu spadaja klatki na moczarach nie znaczy ze nie spadaja - konsole mamy te same wiec bajki ze "u mnie tego nie ma" mozna sobie miedzy poslady wlozyc.

ja nie mowie że u mnie tego nie ma tylko że nie mam licznika fps w oczach a nie nie jestem fps whore żeby wchodzić na forum i biadolić że czasem jest kilka klatek mniej skoro gra i tak gniecie jaja

 

Ty ale jak gra się na granicy przyjemności to co z tego, że gra gniecie jaja? Jak wczoraj robiłem quest w deszczu i wlazłem do chatki Keiry to mialem wrazenie, że gram w 25 fpsach takie zamulone wszystko było, że ku.rwa nic tylko iść medytować aby był dzień - jaki w tym sens? Ja rozumiem, że grasz całe życie na konsolach i ci to nie przeszkadza, ale ja gram też dużo na PC i tam te 60 fpsów robi przez co wracając do gry, która chodzi poniżej znosnego poziomu 30fps jest bolesne a tym bardziej bolesne jest to, że nie moge sobie póki co pozwolić na dobrego kompa, który pocisnie W3 w 60fpsach więc ty skończ biadolić bo nie po to ludzie kupują konsole żeby grać od medytacji do medytacji.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ze janusz nie widzi jak mu spadaja klatki na moczarach nie znaczy ze nie spadaja - konsole mamy te same wiec bajki ze "u mnie tego nie ma" mozna sobie miedzy poslady wlozyc.

ja nie mowie że u mnie tego nie ma tylko że nie mam licznika fps w oczach a nie nie jestem fps whore żeby wchodzić na forum i biadolić że czasem jest kilka klatek mniej skoro gra i tak gniecie jaja

 

Ty ale jak gra się na granicy przyjemności to co z tego, że gra gniecie jaja? Jak wczoraj robiłem quest w deszczu i wlazłem do chatki Keiry to mialem wrazenie, że gram w 25 fpsach takie zamulone wszystko było, że ku.rwa nic tylko iść medytować aby był dzień - jaki w tym sens? Ja rozumiem, że grasz całe życie na konsolach i ci to nie przeszkadza, ale ja gram też dużo na PC i tam te 60 fpsów robi przez co wracając do gry, która chodzi poniżej znosnego poziomu 30fps jest bolesne a tym bardziej bolesne jest to, że nie moge sobie póki co pozwolić na dobrego kompa, który pocisnie W3 w 60fpsach więc ty skończ biadolić bo nie po to ludzie kupują konsole żeby grać od medytacji do medytacji.

 

Rzadko, a raczej nigdy nie zgadzam się z tym Panem, ale tym razem nie ma innej możliwości niż po prostu przytaknąć.... 

 

Zresztą nawet te fpsy to i tak nie jest najgorsza rzecz, jestem teraz w Novigradzie i najbardziej denerwuje lag NPC - model się załadował, ale trzeba czekać nawet do 10s abym mógł pogadać z danym typem ;x, Tekstury również wczytują się masakrycznie długo w niektórych miejscach - przykład z brzegu (nie po wczytaniu save'a, ale po prostu dobiegnięciu w pewne miejsce głównej misji). Co do deszczu - trzeba medytować i omijać z daleka...

 

 

Tak, ta tekstura wczytywała się bite 10s.

 

2l2tr8.jpg

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Serio Yano ogarnij się. Gra jest za(pipi)ista, ale nie miała prawa wyjść w takim stanie w jakim jest na ps4, czyli sklecony na szybkości port z peceta w modłe tezy "działa?działa, więc o ch.uj Ci chodzi".

 

Ze skyrimem na ps3 miałem mniej problemów niż z wieśkiem(wystarczyło nie grać dłużej niż 4-5h ciągiem :kaz: )

Odnośnik do komentarza

Hej ho, mam taką sytuację: wpieprztłem w swojego  wiedzmina w uj przedmiotów zwiększających siłę znaków. mam ją docelowo na +73%. gram gram, zabijam zabijam, pływam, pływam... i patrzę w statystyki i co? jest  63% - myślę WTF??? Nic nie zmieniałem. Wyjmuję i wkładam mutagen i znów jest  73% - O CO CHODZI? Znów jakiś cholerny błąd, czy co?

 

Odnośnik do komentarza

Trochę głupie jest zbieranie expa. Z Sady wyszedłem lvl 4 a w Velen zwykłe chu.jki lvl 7. Ledwo nastukałem kilku grupom, mało expa, poszwendałem się chwilę u Barona z dochodzeniem 350exp wpadło. Gdzie tu logika. ;/

Od razu tip dla Ciebie - sprawdzaj zawsze w dzienniku poziom zadań i kładź priorytet na te, które są bliżej twojego lvlu (jak widzisz quest główny na Twój lvl to rób go jak najszybciej, bo im wyższy lvl różnicy tym mniej expa, a czasem w ogóle)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

rozumiem, że grasz całe życie na konsolach i ci to nie przeszkadza

 

no najwyraźniej tak właśnie jest bo serio nie mam bólu dupy o takie rzeczy. a przynajmniej nie w wiedźminie, bo np skyrim na ps3 to miał tak nędzną animacje że nawet mnie oczy bolały

 

 

Ze skyrimem na ps3 miałem mniej problemów niż z wieśkiem

 

ja przeciwnie - w skyrim musiałem sie przemęczać patrząc na grafike i animacje. tutaj jakos nie mam problemów

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

Trochę głupie jest zbieranie expa. Z Sady wyszedłem lvl 4 a w Velen zwykłe chu.jki lvl 7. Ledwo nastukałem kilku grupom, mało expa, poszwendałem się chwilę u Barona z dochodzeniem 350exp wpadło. Gdzie tu logika. ;/

Od razu tip dla Ciebie - sprawdzaj zawsze w dzienniku poziom zadań i kładź priorytet na te, które są bliżej twojego lvlu (jak widzisz quest główny na Twój lvl to rób go jak najszybciej, bo im wyższy lvl różnicy tym mniej expa, a czasem w ogóle)

 

Bardzo dobra rada. Serio jest tak, że jak zorbisz zadanie na swoim poziomie(identyczny) to  dostaniesz więcej expa niż jak jesteś wyżej? Czy przypadkeim nie tyle samo, niezależnie od poziomu postaci?

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak jest z tym levelowaniem. Jak wjechalem do Velen mialem 4lvl, po wyczyszczeniu miejscowki prawie do czysta (zostalo kilka questow i ??) dobilem do 21 lvl wiec wychodzi ze po wyczysczeniu Skellige powinienem miec ok 35-37 poziomu wiec do 70 troche brakuje.

 

Jak pozniej nie ma questow na wyzsze levele to raczej na mobach nie da sie doexpic.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak jest z tym levelowaniem. Jak wjechalem do Velen mialem 4lvl, po wyczyszczeniu miejscowki prawie do czysta (zostalo kilka questow i ??) dobilem do 21 lvl wiec wychodzi ze po wyczysczeniu Skellige powinienem miec ok 35-37 poziomu wiec do 70 troche brakuje.

 

Jak pozniej nie ma questow na wyzsze levele to raczej na mobach nie da sie doexpic.

W Velen dobiles do 21lvl ? :O Czy chodzilo Ci o zakonczenie wszystkiego w Novigradzie...?

Odnośnik do komentarza

 

 

Trochę głupie jest zbieranie expa. Z Sady wyszedłem lvl 4 a w Velen zwykłe chu.jki lvl 7. Ledwo nastukałem kilku grupom, mało expa, poszwendałem się chwilę u Barona z dochodzeniem 350exp wpadło. Gdzie tu logika. ;/

Od razu tip dla Ciebie - sprawdzaj zawsze w dzienniku poziom zadań i kładź priorytet na te, które są bliżej twojego lvlu (jak widzisz quest główny na Twój lvl to rób go jak najszybciej, bo im wyższy lvl różnicy tym mniej expa, a czasem w ogóle)

 

Bardzo dobra rada. Serio jest tak, że jak zorbisz zadanie na swoim poziomie(identyczny) to  dostaniesz więcej expa niż jak jesteś wyżej? Czy przypadkeim nie tyle samo, niezależnie od poziomu postaci?

 

Co do otrzymania większej ilości punktów doświadczenia w przypadku wysokiej różnicy lvlu to nie widziałem pewnej informacji od Redów dot. tego aspektu. Wiem jedno - dałem dupy robiąc wszystko jak leci (pytajniki, poboczniaki na wyższy lvl etc), bo teraz za główne nic nie dostaje, a nie wybrałem się jeszcze na wyspy (gdzie poboczne zadania mam tam do zrobienia na 13 lvl, a teraz już 15 czy tam 16).

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Starh ogolnie trudno jest ogarnac te wszystkei questy w Wiedzminie. Jedyne co moge zalecic to zostawienie sobie ?? na koniec albo robienie je w miedzy czasie pomiedzy misjami glownymi, pobocznymi I Wiedzminskimi zleceniami.

 

To jest chyba jedyny aspekt tej gry do ktorego moge sie przyczepic. Jezeli chodzi o odwzorowanie Sagi Wiedzminskiej to jest to istny orgazm dla fanow ale niektore element RPG kuleja jak brak skrzynki w miejscie na rupiecie albo wlasnie te questy. Ile razy tak mialem ze glowny quest jest na lvl 9, ja mam powiedzmy lvl 15, a z tablicy biore juz questy na lvl 35 albo 38 :P Juz nie mowie ze w Velen sa wlasnie takie questy, a plyniemy na wyspy, a tam mamy zadania bardziej przystosowane do naszego levelu (20-25). Troche jest to wszystko roz(pipi)ane ale co zrobic?

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Robię te questy z linii fabularnej. Mam uwolnienie

Jaskra

przed sobą.Główny storyline po akcji z baronem strasznie rozczarowuje moim zdaniem. Jedyna w miarę mocna rzecz, na jaką się natknąłem to kryjówka

Skurwiela Juniora

. BTW Wypełnienie głównego questa 11 czy 12 levelu dało mi awans z piętnastego na szesnasty level...

Odnośnik do komentarza

Dotarł ktoś z was pod to olbrzymie drzewo na szczycie jednej góry w Velen? Kurdę próbowałem się tam dostać, ale wszędzie są strome skały, a jak próbuję naokoło pojechać to się mapa kończy. Jedną ścieżkę znalazłem, która kończy się jakimś wejściem do tunelu, ale strach iść, bo pełno mglaków się kręci na 25 poziomie. Da się tamtędy jakoś dojść pod to drzewo?

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...